На пазар във Варна - Тема 54

  • 32 029
  • 746
  •   2
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Магазинът изглежда напълно готов отвън. Доколкото знам, тече процесът по наемане на персонал. Определено ще е скоро. Дори бях чула за началото на януари, но по-конкретно не знам.

# 661
  • Мнения: 14 014
Ужасно съм недоволна от часовникарското ателие на улицата покрай окръжна болница ( Битоля май беше )  Направиха ни на "диви и щастливи". Докато са правили ремонта на часовника ( механичен самонавиващ , смяната задно стъкло което показва механизма)  бяха оставили две дълги около сантиметър дълбоки успоредни черти на предното стъклото като настояваха че така сме им дали часовника. Вдигнах скандал защото са пълни глупости. Хайде сега , аз не нося часовник  и не знам че от толкова гледане на часовника всеки си знае всяка драскотина по стъклото. Втория часовник пък му искаха 40 лева за профилактика, беше му свършила батерията, обадиха се след месец че бил  готов (?!) .Добре че като го вземаше  мъжът ми видял че не работи . Казали му да го остави за още малко ... след още месец се обадиха че не можело да му се направи ремонт (?!?). Е как така уж готов пък после ремонтонепригоден. Цялата врътка отне месец да кажат че са готови. И още месец да открият че този за профилактика бил неремонтопригоден. Следващия път ще ходя на часовникаря на Направи си сам. Верно ателието му е допотопно, но явно това как изглежда ателието не би трябвало да ми е определящо. Сама съм си виновна че го смених за по-лъскаво.

Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 09:24 от _re_ge

# 662
  • Мнения: 10 916
Часовникар има в блока на кръстовището на Пирин и Сливница до ксерокса, още един на Державин. И двамата съм ги ползвал и съм доволен.Възрастни часовникари са, но си вършат както трябва работата.

# 663
  • Мнения: 25 913
Ужасно съм недоволна от часовникарското ателие на улицата покрай окръжна болница ( Битоля май беше )  Направиха ни на "диви и щастливи". Докато са правили ремонта на часовника ( механичен самонавиващ , смяната задно стъкло което показва механизма)  бяха оставили две дълги около сантиметър дълбоки успоредни черти на предното стъклото като настояваха че така сме им дали часовника. Вдигнах скандал защото са пълни глупости. Хайде сега , аз не нося часовник  и не знам че от толкова гледане на часовника всеки си знае всяка драскотина по стъклото. Втория часовник пък му искаха 40 лева за профилактика, беше му свършила батерията, добре че като го вземаше  мъжът ми видял че не работи . Казали му да го остави за още малко ... след още месец се обадиха че не можело да му се направи ремонт (?!?). Цялата врътка отне месец да кажат че са готови. И още месец да открият че този за профилактика бил неремонтопригоден. Следващия път ще ходя на часовникаря на Направи си сам. Верно ателието му е допотопно, но явно това как изглежда ателието не би трябвало да ми е определящо. Сама съм си виновна че го смених за по-лъскаво.
Часовникаря в Гранд мол е страхотен и не работи скъпо. От години го ползвам и препоръчвам.
Веднъж ми се наложи спешна смяна на батерия на скъп часовник и ползвах услугите на часовникаря в Бриколаж, пак доволна. 7лв за смяна на батерия на Тисо.

# 664
  • Варна
  • Мнения: 4 977
Къде е този в Гранд Мол?

# 665
  • Мнения: 654
На ниво -2, срещу Булмаг, до шивашко ателие мисля, че имаше. И аз ползвам услугите му и съм много доволна.

# 666
  • Мнения: 14 014
Благодаря на всички за насоките за часовникарските ателиета. Ще се преориентирам.

# 667
  • Варна
  • Мнения: 1 773
Кауфланд ще отваря януари, този ще е последният за Варна.
So Lucky*,  колко време ти издържа батерията от часовникаря в Бриколаж? Аз сменям батерии в гранд мол, там пак са по 7 лв и изкарват около 3 г. и половина.

# 668
  • Мнения: 25 913
Кауфланд ще отваря януари, този ще е последният за Варна.
So Lucky*,  колко време ти издържа батерията от часовникаря в Бриколаж? Аз сменям батерии в гранд мол, там пак са по 7 лв и изкарват около 3 г. и половина.
Още работи батерията, но няма 3 г.  Grinning
Батериите му са хубави, защото този часовник по принцип харчи много ток и на на 1-2г иска смяна. Лошото е че часовникаря в Бриколаж не е постоянно там, трябва да му се обадите по тел ако не е в ателието. Но пък е бърз и коректен.

# 669
  • Мнения: 1 656
Аз си намерих часовникар и до планет на гарата.

Да попитам, къде е тази зала с много батути във Варна и от каква възраст на детето е подходяща?

# 670
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Освен във Варна МОЛ, къде другаде има магазин на Тенденз?
А отговарят ли си номерата и какъв е шансът да улуча, ако си поръчам обувки от сайта им?

# 671
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Имат магазин и в Делта планет, също на центъра - Княз Борис 9.
Според мен при различните модели има разлика в номерата.

# 672
  • Варна
  • Мнения: 4 977
Номерата си отговарят, имам доста ежедневни обувки от тях.
Някои модели обаче са по-широки, други по-тесни, т.ч., ако имаш възможност пробвай.

# 673
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Номерата си отговарят, имам доста ежедневни обувки от тях.
Някои модели обаче са по-широки, други по-тесни, т.ч., ако имаш възможност пробвай.
Ще опитам. Но не знам намалените модели дали ще ги има във физическите магазини.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 5 593
В сайта на Тенденз има възможност да проверите всички обувки в кой магазин ги има.

Общи условия

Активация на акаунт