Откраднат живот: Кръвни връзки 🎬 тема 88

  • 26 622
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 487
Оооу да, моя грешка, на мен днес ми е петък 🤣

# 706
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 914
Обаче какво постоянство - първият секс на Зорница с Марио и с Табаков е все на стена Simple Smile Този, който пише сцените й май е обсебен от такива сцени.

# 707
  • Мнения: 12 421
Диана ясно каза в интервюто за този 16ти епизод, че отношенията й с Ковачев ще се преобърнат. Не с Табаков. Така че не мисля, че се е объркала с епизода довечера, освен ако всичко не е наблъскано, но ме съмнява.

# 708
  • Мнения: 9 374
Обаче какво постоянство - първият секс на Зорница с Марио и с Табаков е все на стена Simple Smile Този, който пише сцените й май е обсебен от такива сцени.
Както и първият й с Банков щеше да започне от там. Simple Smile

# 709
  • Мнения: 2 365
Обаче какво постоянство - първият секс на Зорница с Марио и с Табаков е все на стена Simple Smile Този, който пише сцените й май е обсебен от такива сцени.
И все с мисълта, че повече няма да се видят. Mарио щеше да заминава за Израел. Доколкото разбирам от клипа, пуснат днес, по време на партито Деян все още не се е отказал от заминаване  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 9 487
Диана ясно каза в интервюто за този 16ти епизод, че отношенията й с Ковачев ще се преобърнат. Не с Табаков. Така че не мисля, че се е объркала с епизода довечера, освен ако всичко не е наблъскано, но ме съмнява.

Не се е объркала Диана, аз все още не мога да свикна, че този сезон има епизод в петък и съответно се обърках, че тази вечер е последния епизод за седмицата, в който е екшъна, който чакаме и незнамдалимеразбрахте 😂

# 711
  • Мнения: 5 478
Благодаря за справката за въпросния господин Smiley

Та, ако Диана е имала предвид, че ще прави секс с Табаков, то това някак не ми се връзва да е чак толкова грандиозно... Smiley

# 712
  • Мнения: 9 374
Благодаря за справката за въпросния господин Smiley

Та, ако Диана е имала предвид, че ще прави секс с Табаков, то това някак не ми се връзва да е чак толкова грандиозно... Smiley
То грандиозно за нас и грандиозно за актьорите е различно като представа. Grinning Може да е грандиозно за Диана, защото Зорница неангажиращ секс прави само веднъж с Марио в началото, т.е. това е крайност за героинята й. Засега такъв го виждам и сексът с Табаков.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Ауууу...Стаменова ще спука роклАта Stuck Out Tongue Winking Eye  а Зори...без коментар.

# 714
  • Мнения: 9 374
Зорница е много красива! Heart

Щом казва, че утре ще ходи при малката Диана, значи със сигурност ще научи истината и ще стане лошо.

Табаков рано рано хванал чашката. Grinning

# 715
  • Мнения: 9 628
София ще се накърка от напрежение заради Табаков Joy

Mного са красиви дамите - София, Зорница и Нора.
На Лора не можаха ли нещо по-така да я облекат?

# 716
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 914
Нора и Марио и те бонбончета.

Толкова вяла, тъмна и празна работа е това събиране за фондацията.

# 717
  • Мнения: 9 628
Чудя се кой ще е по-пиян накрая - София, Зорница или Табаков. Само как надигат чашите Grinning

# 718
  • Мнения: 9 374
Норчето и Зорница хубаво си общуват за бивша и настояща на Марио. Grinning

# 719
  • Мнения: 5 846
Норчето и Зорница хубаво си общуват за бивша и настояща на Марио. Grinning
щото и двете толкова го обичат 😁

Общи условия

Активация на акаунт