Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 5

  • 39 844
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 023
Тук наистина не сме много с повдигане и импланти, даже мисля, че сме 2  Grinning
Ако търсиш такава информация прочети и темите в Тялото. Вече не пишат, но има доста инфо за различни лекари.

Fannsy Така и предположих, че е минало време... Ами за мен не е нормално това увисване 1г след операцията, нямат нищо общо с началото. Аз затова и тук казвам на някои да изчакат година- две преди да се обявят за ТОП  Laughing

# 61
  • Мнения: 1 725
Относно кубинците поствам една снимка да видите разликата при различни момичета с еднакви кубици
Скрит текст:
Скрит текст:

# 62
  • Мнения: 8
Интересувам се дали познавате някой , който се е подложил на уголемяване на гърди със собствена тъкан? т.е махат ти излишното от някои места и след това ти го добавят в гърдите?!? Има ли такава процедура?
Живот и здраве догодина съм решила да се подложа и
За момента съм се спряла на Ильо С, с цел повдигане и уголемяване .
А следя и клиника Естетика в Истанбул тъй като виждам че предлагат и липосукции и стомашен ботокс , който ми хвана вниманието.
Здравей!
Аз разговарях с Тонев и Молов по тои въпрос. Става въпрос за процедура с инжектиране на собствена мастна тъкан от друго място в гърдите. Но при този вид уголемяване има доста съществен недостатък - нетрайно е. Тъй като в гърдите няма достатъчно мастни клетки, инжектираните такива няма с какво да се свържат и след няколко месеца остава само 1/3 от обема. Също така при промяна в теглото определено се губи обема. И двамата доктори ми го казаха. А и като цена също не е никак евтино.
Виждам, че ти се интересуваш от повдигане също - трябва да направиш консултации с лекарите, които си избрала и те ще ти препоръчат най-добрия за теб вариант. Ако увисването не е висока степен може да стане само с имплант, но ако е висока степен, със сигурност ще трябва и обиране на кожата.

# 63
  • Мнения: 1 715
Fanncy, показаните снимки да не би да са на надмускулно сложени импланти?

# 64
  • Варна
  • Мнения: 288
И на мен ми изглеждат доста големи тези гърди за 320СС импланти. Аз съм с 325 СС Ментор, висок профил и са доста по малки от тези на снимката Simple Smile а и като гледам не е имала голям начален старт. Може да е снимано много от близо или да са надмускулно ( както каза Бонибон).
Аз също съм повдигане с импланти при доц. Романски обаче.

# 65
  • Мнения: 1 715
Галеее,  как върви твоето възстановяване Simple Smile  пращай снимки 🍀

# 66
  • Мнения: 86
Д-р Стоянов слага Политех, на моя приятелка преди три месеца й сложи Политех дуал гел, беше категоричен че не може други. Много меки и естествени станаха.

# 67
  • Мнения: 2 728
Едно и също момиче е на всички снимки 320cc на мотива среден профил там където са по увиснали е вече година и половина след операцията. Не е българка. Постнах ги с идеята да покажа, че 320 не изглежда малко при някой жени, защото като писах, че ще съм с 325 всички изказаха мнение че ще са малки и сега малко се поуспокоих, понеже на това момиче изглеждат мноо много добре макар да не са над 380-400.

Относно лекарите да съгласна съм че във всеки по-голям град си има добри специалисти.
Ти къде ще се оперираш? 325 кой вид импланти избра?

# 68
  • Мнения: 156
Така значи не са надмускулно на момичето имплантите. Аз ще се оперирам във Варна при доцент Янков имплантите ще са мотива 325 corse профил се води.
Твоите които казваш че изглеждат доста по малки а са 325 ще може ли да ми пратиш снимка ?

# 69
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Показаните снимки от Фенси  - след операцията - ето тава са прилепени гърди една до друг, без разстояние никакво  м/у тях, камо ли пръст или два...Simple Smile
Не са никак лоши, моят вкус обаче е за разстояни поне пръст, пръст  и половина между тях Simple Smile
Д-р Молов ми показа гърди правени с мастна тъкан, и бяха перфектни, но беше коректен като обясни, че резултатът е временен и нетраен.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 757
И аз харесвам гърди с разстояние.Е не голямо,но не и без хич.
Но не мисля,че само това е определящо за красивите гърди.
И на мен показаните от снимката гърди хем ми допадат,хем не.

# 71
  • Мнения: 656
Да посъживя темата. Ден 10 за мен - всеки ден си ги чувствам все по като мои, изобщо не ми тежат, мускулите посвикват, има още накъде да се отпускат.
 Днес ми дойде музата да се наснимам с разни дрехи, сутиени.
 За съжаление нямам по-така дрехи с деколте или очертаващи по логични причини...
Сутиенчето от снимките е от ХМ, само плат и много лекичко(засега няма да го нося, заради липсата на поддръжка).
Можете да разгледате албума ми тук, парола 4602019 (на първата снимка има моите мерки)
http://jambazova.snimka.bg/sveti-valentin/promeni.5158560.39131419

Eee, кажи честно. Тея от снимка.бг са ми махнали голите снимки, въпреки че е затворен албум. Ако на някого му е любопитно, ще изпратя снимки на лични.

Това се вижда само на голо: Може да забележите асиметрия - за мен това е напълно ОК. Асиметрията или леко увисване  като че ли беше повече(2 см.), но това изобщо не ме бърка. Коментирахме, че това няма да се пипа.
Чакам да си слегнат и да станат по-очертани Bowtie
Засега съм много удовлетворена от това как се възстановявам и от това, че ще имам "нормални" и женсвени гърди, а не бубунчици в двата края като преди!

# 72
  • Мнения: 477
Lion_ess гърдите ти са страхотни не изглеждат много големи въпреки кубиците. Нека и другите момичета да споделят как върви възстановяването им.

# 73
  • Мнения: 2 728
Да посъживя темата. Ден 10 за мен - всеки ден си ги чувствам все по като мои, изобщо не ми тежат, мускулите посвикват, има още накъде да се отпускат.
 Днес ми дойде музата да се наснимам с разни дрехи, сутиени.
 За съжаление нямам по-така дрехи с деколте или очертаващи по логични причини...
Сутиенчето от снимките е от ХМ, само плат и много лекичко(засега няма да го нося, заради липсата на поддръжка).
Можете да разгледате албума ми тук, парола 4602019 (на първата снимка има моите мерки)
http://jambazova.snimka.bg/sveti-valentin/promeni.5158560.39131419

Eee, кажи честно. Тея от снимка.бг са ми махнали голите снимки, въпреки че е затворен албум. Ако на някого му е любопитно, ще изпратя снимки на лични.

Това се вижда само на голо: Може да забележите асиметрия - за мен това е напълно ОК. Асиметрията или леко увисване  като че ли беше повече(2 см.), но това изобщо не ме бърка. Коментирахме, че това няма да се пипа.
Чакам да си слегнат и да станат по-очертани Bowtie
Засега съм много удовлетворена от това как се възстановявам и от това, че ще имам "нормални" и женсвени гърди, а не бубунчици в двата края като преди!

Радвам се, че се чувстваш добре и се харесваш. И според мен изглеждат добре, на мен ми изглеждат като висок профил, но явно си е и до анатомия. Ще очаквам снимки на лични имам изпратени от теб още с лепенки ще ми е интересно да сравня. Ако е възможно и преди операцията

Последна редакция: пт, 27 сеп 2019, 20:48 от dete2

# 74
  • Мнения: 3 023
Браво, че възтановяването върви и се чувстваш добре. 10 ден е още прекалено рано за да говориш за отпускане, ама след време ще видиш реално какво е  Grinning  Просто си свикнала да се гледаш вече  Grinning  Не забравяй да се пазиш! Резки движения, вдигане на тежко и т.н Това ти е най важно сега.

Общи условия

Активация на акаунт