На море в България 2019/2020 г.! - 5

  • 43 888
  • 747
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 650


----------------------------------
Търся място за 14ти, някой ходил ли е в Роял Гранд Спа Каварна ?


Супер хотел е !! Много любим на цялото семейство.Наистина е кофти,че вечерята е до 21.00,но след това работи бар непосредствено до ресторанта...

# 316
  • Мнения: 2 413
Хотел изглежда супер, но има ли изобшо плаж в Каварна? Едно време бяха стълби, водорасли,оскъден пясък..

# 317
  • Sofia
  • Мнения: 310
Винаги първото ни море е в средата на юни в България,никога не е било студено,децата ми не излизат от водата. Всеки си преценява какво му харесва или не..

Ние също ходим юни на море в БГ и винаги е било хубаво времето и морето е прилично. Не викам на детето да излиза, даже напротив. Предимно ходим последната седмица на юни, но миналата година бяхме от 15.06 в Приморско - времето беше чудесно, нямаше вятър, нямаше пренаселеност на южния плаж, беше екстра.

# 318
  • Мнения: 683
Миналата година средата на юни беше много топло. Ако времето е хубаво, юни е прекрасно - няма лудница, по-чисто, по-ниски цени. Но е имало и години, в които не става и съм била благодарна, че сме само за уикенд. Та си е риск ако това е основна почивка.

# 319
  • Мнения: 1 430
Ами 2017 г.бяхме средата на юни в Приморско,темп.ок.24-25  градуса,за мен си беше студено.Факт е,че с времето на морето винаги има риск, особено с тези промени в климата....

# 320
  • Мнения: 13
Здравеѝте! Планирам почивка за 4 семеѝства 3 от които с деца. Може ли да ми препоръчате добър хотел, коѝто да има към него къщички или бунгала, на българското черноморие? Търсим нещо с изхранване, например All inclusive, но да не сме в стаи затворени а да имаме дворче, веранда или нещо от сорта. Децата искат басеѝн, възрастните да не готвим и да има къде да играят дребните. Всичко което намирам в нета е или само хотели, или само бунгала. Например много ни хареса Вили Ропотамо Приморско, но отзивите не са им ласкави. Ще бъда благодарна на всеки коѝто се отзове. Тук в БГ МАМА, винаги се намират наѝ-добрите идеи.

# 321
  • Мнения: 2 533
Здравеѝте! Планирам почивка за 4 семеѝства 3 от които с деца. Може ли да ми препоръчате добър хотел, коѝто да има към него къщички или бунгала, на българското черноморие? Търсим нещо с изхранване, например All inclusive, но да не сме в стаи затворени а да имаме дворче, веранда или нещо от сорта. Децата искат басеѝн, възрастните да не готвим и да има къде да играят дребните. Всичко което намирам в нета е или само хотели, или само бунгала. Например много ни хареса Вили Ропотамо Приморско, но отзивите не са им ласкави. Ще бъда благодарна на всеки коѝто се отзове. Тук в БГ МАМА, винаги се намират наѝ-добрите идеи.
Мерлин Лозенец

# 322
  • Мнения: 1 650
Хотел изглежда супер, но има ли изобшо плаж в Каварна? Едно време бяха стълби, водорасли,оскъден пясък..
За второ море или кратка почивка в друг сезон е ок.Плажа наистина е кофти- малък,слиза се по стълби...

# 323
  • софия
  • Мнения: 127
Здравейте,в голяма чуденка съм ако може някой да помогне.За Примея бийч Царево
 иде реч.Как е базата,храната,евентуално информация от реката отстрани има ли комари?В детския кът някой наглежда ли децата?На каква цена са били шезлонгите и чадърите отпред пред хотела?Общо взето всяко мнения ще ми е от полза.Благодаря предварително.

# 324
  • Sofia
  • Мнения: 310
Здравеѝте! Планирам почивка за 4 семеѝства 3 от които с деца. Може ли да ми препоръчате добър хотел, коѝто да има към него къщички или бунгала, на българското черноморие? Търсим нещо с изхранване, например All inclusive, но да не сме в стаи затворени а да имаме дворче, веранда или нещо от сорта. Децата искат басеѝн, възрастните да не готвим и да има къде да играят дребните. Всичко което намирам в нета е или само хотели, или само бунгала. Например много ни хареса Вили Ропотамо Приморско, но отзивите не са им ласкави. Ще бъда благодарна на всеки коѝто се отзове. Тук в БГ МАМА, винаги се намират наѝ-добрите идеи.
Мерлин Лозенец

Разгледах го този Мерлин - много ми харесва с тези къщички. Обаче на гугъл мапс като се разхождам с човечето изглежда в една пустош в началото на Лозенец. Може ли да споделиш дали това е променено или някой, който го е посещавал да сподели впечатления? Аз бях с дъщеря ми миналия септември в Лозенец, но на Оазис и не съм го виждала този хотел.

# 325
  • Мнения: 1 016
Не съм почивала в самия хотел, но ми харесва, че е буквално на плажа.
От  апартаментите на първия етаж отваряш вратата и си на пясъка. Веднъж обядвах в ресторанта му и не повторих, не заради храната, а заради персонала. Толкова мудни и не мотивирани младежи, че чак се питаш защо изобщо са се хванали на работа. Изключвам момчето, което правеше палачинките. Но персонал се сменя, а и изхранването към хотела може да е на друго място. Комари край реката не съм видяла. Имаше доста рибари. Цената на шезлонгите и чадърите беше по 0,36лв.,но шалетата бяха по 5лв. Чадър с два шезлонга = 11,08.

# 326
  • В.Търново
  • Мнения: 6 733
Хотел Мерилин е в края на Лозенец.Като се кара по главния път и се вижда.Но като цяло Лозенец е малко градче и е на една ръка разстояние всичко.

# 327
  • София
  • Мнения: 6 128
Мерлин сме посещавали преди години ( ако иде реч за този на Александрия, Мерлин Клуб) . Беше доста добре Ол инклузива. Богато хранене. Поддръжана градина. Сега не знам как е.
Далеч е обаче от плажа, ако някой смята че ще стъпи на плажа директно. Не. Далеч е.
Къщичките не са нещо особено, но са удобни с деца понеже директно детето тича по тревата.
Мен ме отказа гробището.  Confused Честно. Една стена ги дели .... т.е. къщичките от гробището. Ако сте настанени в хотелската сграда, предполагам няма да ви касае, но пак, далеч е от плажа.

Последна редакция: пт, 10 яну 2020, 14:38 от Wooden Cuckoo Clocks

# 328
  • Sofia
  • Мнения: 310
Мерлин сме посещавали преди години ( ако иде реч за този на Александрия, Мерлин Клуб) . Беше доста добре Ол инклузива. Богато хранене. Поддръжана градина. Сега не знам как е.
Далеч е обаче от плажа, ако някой смята че ще стъпи на плажа директно. Не. Далеч е.
Къщичките не са нещо особено, но са удобни с деца понеже директно детето тича по тревата.
Мен ме отказа гробището.  Confused Честно. Една стена ги дели .... т.е. къщичките от гробището. Ако сте настанени в хотелската сграда, предполагам няма да ви касае, но пак, далеч е от плажа.

Ами точно затова питах - видях го, че е на кофти място. Не защото е далеч от плажа, в Лозенец всичко е на 10мин, а защото е на кофти място. Но ще го мисля. Нямам възможност за ранни записвания защото още не си знам датите и ще разчитам на ласт минит. Иска ми се Бела виста или нещо много на юг, тъй като ще е около 20.06.

# 329
  • В.Търново
  • Мнения: 6 733
Нещо Белла Виста се изложиха през 2019г.Не знам дали ще ви хареса.

Общи условия

Активация на акаунт