как сме в Новите енергии ?

  • 458
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 574
Здравейте , мили хора Simple Smile
За всички вече е ясно като бял ден, че енергийния фон в живота ни е променен и сега тече процеса на "ремонтните дейности Simple Smile) " за нас , човеците  , всякакви дисбаланси , които сме си носили , сега се заявяват като "болести " на тялото .На повърхността в съзнанията ни изплувят странни състояния, които до сега не сме знаели , че съществуват в нас  - кои от пренастройка /"трансмутация" /на физическите , ментални и фини структури в нас , кои пък от промяна на функциите на  тъканите и органите ...променя се и обкръжението ни

Който иска да сподели ,Как сте вие в новите енергии , реагирате ли , какви усещания имате ...и как ги неутрализирате , правите ли някакви енергийни практики

лично аз , честичко  си имам едно странно усещане ,като че ли и ми е празна ,куха главата , често ми е тъжно....общо взето сега ми се засилват основните тенденции в характеровите особености и от няколко дни  започнах упорито да се чистя , да се заземявам ..започнах да се свързвамм с рода си за подкрепа .....Simple Smile

...такива неща ...който иска , може да споделим усещанията си и заедно да вървим в този нов и още неясен за мнозина път Revolving Hearts

# 1
  • Мнения: 107
Честно казано мислех че само аз се чувствам по тоя начин. Постоянно имам усещането че нещо ще се случи, напрежение, не спане, не мога да се концентрирам в повечето пъти ми е доста тъжно. Какво сте чели за периода в който влизаме  в каква посока ще е трансформацията и как да се преборим с това. Дано повече хора се включат темата е интересна

# 2
  • Мнения: 223
Сега се замислям, след като прочетох поста ти, отдавах усещанията си на други неща. При мен рязко започна един постоянен смразяващ страх от бъдеще то, постоянен страх, че ще се спука тръба, ще падне мазилка.... И едно депресивно състояние, до степен да ми е трудно да стана от леглото. Всичко започна от раз, буквално. Както се канех да заспя и изведнъж ми мина през ума, че няма да събера достатъчно стаж за пенсия, дори да не спирам и ден да работя. Разсъних се рязко, започнах да пресмятам и оттогава въртележката не спря. Като се сетя за нов повод за притеснение, стария леко избледнява и така нон стоп, докато съм будна. Прилича на генерализирана тревожност и депресия, като четох из нета. Мислех, че отивам към менопауза и е от това.... Не знам какво да правя. От известен период само ядове и стресови ситуации и не е за учудване, че се получи така. Ако и някакви енергии имат думата... Ти какво знаеш за тях, кога се очаква да ни оставят намира, да се наместят, тъй да се каже?

# 3
  • Мнения: 574
Честно казано мислех че само аз се чувствам по тоя начин. Постоянно имам усещането че нещо ще се случи, напрежение, не спане, не мога да се концентрирам в повечето пъти ми е доста тъжно. Какво сте чели за периода в който влизаме  в каква посока ще е трансформацията и как да се преборим с това. Дано повече хора се включат темата е интересна


имам какво да разкажа , но то няма да е нещо красиво , за съжаление , макар , че е хубаво да сме запознати
/ знанието  ми е през Аюрведа , не е от случайни и съвременни повърхностни източници на информация /

..който иска , може да продължи да чете , който не иска , да не чете , има по- удоволствени теми от тази Flowers Four Leaf Clover




Не е нужно да се страхуваме , а напротив , да си благодарим , че преживяваме всичко това .....

Галактиката , в която пребиваваме сега ,  се движи непрестанно към Центъра си /Ядрото /  и колкото повече се приближава до него , толкова повече се ускорява скоростта й на движение и ние усещаме това като " високи енергии"- това е естествен космически процес  .
Характерно за високата енергия , е че засилва и прави по- ярки  процесите    
, в човека това засилване се отразява в цялото мум функциониране и живот , също и на подсъзнанието и съзнанието му - каквото си носи там , ще става все по- ярко /за това в библията пише ,перифразирам - който е имал , ще има повече , който е нямал , ще има още по- малко / . В психологичния/ езотеричен  аспект, това ще се прояви със засилване на тенденцията на избора на душата /астрологичните карти са прекрасен инструмент тук / позитивите ще се развиват все повече , негативите също ще задълбават все повече надолу  , според целта на душичките и така разликата между съзнанията ще се задълбочава ...
 тежкО им на осъзнатите Simple Smile
По ведическия юга- календар , сега живеем в най- пошлия етап от развитието на Човечеството , когато агресията и взаимното емоционално изяждане са нормално поведение /не трябва да се учудваме на неприемането и пошлостта в обществата , която ще се задълбочава още /.
и на фона на цялото това слизане надолу , е възможно най- благоприятния момент за душичките да се осъзнаем накъде искаме да вървим - дали нагоре ,към Светлината на Живота и  Природата  ,или надолу към пошлостта , и роботизацията на ограничения човешки ум - всеки избира сам

дали ще служим на светлата Сила , или на тъмнината , всеки избира сам и сега /особено в ретроградията на Плутон, каквото е сега , до февруари *24г/

Как можем да се възползваме от този уникален период - като засилимм връзката с подсъзнанието си - няма по- силен момент от сегашните времена , в които можем съвсем съзнателно да освободим тежестта , която несъзнателно сме трупали в предишните си инкарнации - всякакви холистични методи сега помагат  прекрасно - свързването с предците , регресии, констелации, медитации , тес, лечебен код , молитви , утвърждения..,...всичко , което усещаме интуитивно ,може да ни помогне да се свържем със Себе си .....


това се сещам сега и приключвам, за да си направя моята практика Nature Sparkles




post mortem ,  това е страха от неизвестното , някакъв отдавнашен страх се е събудил и предизвиква тези усещания , необходимо е да се свържеш със него и да го "успокоиш "...сега е рай за тези състояния и много хора се оплакват от това /аз преживях такава ярка среща веднъж в съня си , преди доста години , но тогава в съня ми ме парализира този страх и искаше да ме удуши  ....сприятелихме се и вече не ме притеснява/

Последна редакция: нд, 28 май 2023, 10:26 от румид

# 4
  • Мнения: 2 268
И при мен нещата не са хич розови. Наскоро се върнах от пътуване и вместо да се радвам на живота, имам чувството, че всичко съвсем пропадна. Хора, на които имах доверие, ме изоставиха отново, сценариите при мен се преповтарят и аз знам, че има причина за случващото се. Просто не знам как да си помогна в момента и да имам сили занапред.

# 5
  • Мнения: 33
И при мен нещата не са хич розови. Наскоро се върнах от пътуване и вместо да се радвам на живота, имам чувството, че всичко съвсем пропадна. Хора, на които имах доверие, ме изоставиха отново, сценариите при мен се преповтарят и аз знам, че има причина за случващото се. Просто не знам как да си помогна в момента и да имам сили занапред.

При мен е нещо подобно. Получавам един и същи урок за втори път поради някаква причина, както преди 3 години. Едно към едно откъм условия, последователност и развой. Хора си тръгват, мечти не се осъществяват въпреки силното желание за това. Но вярвам, че всяка затворена врата всъщност ни отваря нова след това. Със сигурност има причина, поради която се налага да уча още от същото. Ползвам този период за самоанализ и се надявам да успея да вникна по-умело в деянията си, за да затвърдя успешно това, което ми убягва. Единствено знам, че трябва да сме смирени и да посрещаме всичко, което ни застига, за да бъдем по-добра версия на себе си с времето. Аз изпитвам трудности със съня, не се чувствам като цяло на центъра и съм в пауза от всичко. От целия живот в момента. Когато събера сили и смелост, ще се втурна към следващите приключения. 🙏 Ще се справим!

# 6
  • Мнения: 2 268
И при мен нещата не са хич розови. Наскоро се върнах от пътуване и вместо да се радвам на живота, имам чувството, че всичко съвсем пропадна. Хора, на които имах доверие, ме изоставиха отново, сценариите при мен се преповтарят и аз знам, че има причина за случващото се. Просто не знам как да си помогна в момента и да имам сили занапред.

При мен е нещо подобно. Получавам един и същи урок за втори път поради някаква причина, както преди 3 години. Едно към едно откъм условия, последователност и развой. Хора си тръгват, мечти не се осъществяват въпреки силното желание за това. Но вярвам, че всяка затворена врата всъщност ни отваря нова след това. Със сигурност има причина, поради която се налага да уча още от същото. Ползвам този период за самоанализ и се надявам да успея да вникна по-умело в деянията си, за да затвърдя успешно това, което ми убягва. Единствено знам, че трябва да сме смирени и да посрещаме всичко, което ни застига, за да бъдем по-добра версия на себе си с времето. Аз изпитвам трудности със съня, не се чувствам като цяло на центъра и съм в пауза от всичко. От целия живот в момента. Когато събера сили и смелост, ще се втурна към следващите приключения. 🙏 Ще се справим!
Абсолютно! При мен забелязвам от доста време, че се преповтарят същите случки, само че с други лица. Същата ситуация, различни хора, същият гаден резултат. Трябва да работя над това, но просто в момента не виждам по кой начин може да се успокои ситуацията, явно ще седя и ще се моля да имам нервите и устойчивостта да се справя.

Общи условия

Активация на акаунт