Как да имаме пророчески сънища?

  • 1 223
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте! Има ли начин да сънуваме пророчески сънища? Какви храни и субстанции ги предизвикват? Ще се радвам, ако споделите личен опит. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 274
Не мисля,че консумирането на определени храни ще допринесе за това да имате пророчески сънища.Ако е така всеки втори вегетарианец или веган ще има пророчески сънища.
По-скоро е по-възможно,когато имате заложби (потенциал) за това.Ако,навлезете в материята и сдобиете знания в някои сфери нещата ще се случат.А за сега...просто не му е дошло времето да имате такива сънища.Не казвам,че няма да се случи! Един ден,когато ви е нужно и важно да ви се предскаже нещо..то едва тогава ще стане.Внимавайте какво си пожелавате! Успех.🍀

# 2
  • Мнения: 23
Не мисля,че консумирането на определени храни ще допринесе за това да имате пророчески сънища.Ако е така всеки втори вегетарианец или веган ще има пророчески сънища.
По-скоро е по-възможно,когато имате заложби (потенциал) за това.Ако,навлезете в материята и сдобиете знания в някои сфери нещата ще се случат.А за сега...просто не му е дошло времето да имате такива сънища.Не казвам,че няма да се случи! Един ден,когато ви е нужно и важно да ви се предскаже нещо..то едва тогава ще стане.Внимавайте какво си пожелавате! Успех.🍀

Благодаря за предупреждението "Внимавайте какво си пожелавате"! Но мисля, че когато човек е предупреден евентуално може да предпиеме някакви мерки или в най-лошия случай ще бъде по-малко уязвим. Ще се радвам да чуя и други мнения.

# 3
  • Мнения: 1 274
Но мисля, че когато човек е предупреден евентуално може да предпиеме някакви мерки или в най-лошия случай ще бъде по-малко уязвим. Ще се радвам да чуя и други мнения.
Съжалявам,че ще ви разочаровам! Но повярвайте ми няма да можете да предприемете нищо и да вземете никакви мерки.Казвам го от личен опит! Просто ни се показва и ние нямаме никакъв контрол над това,което ще се случи......за жалост..!

# 4
  • Мнения: 23
Но мисля, че когато човек е предупреден евентуално може да предпиеме някакви мерки или в най-лошия случай ще бъде по-малко уязвим. Ще се радвам да чуя и други мнения.
Съжалявам,че ще ви разочаровам! Но повярвайте ми няма да можете да предприемете нищо и да вземете никакви мерки.Казвам го от личен опит! Просто ни се показва и ние нямаме никакъв контрол над това,което ще се случи......за жалост..!




Добре тогава, предупреденият е по-малко уязвим. Наскоро гледах едно интервю с гледачката на Берлускони и това за нея не било нито дарба, нито проклятие. За Ванга съм чувала по-различна версия.

Вие ли имате пророчески сънища?  Една много близка, която за съжаление почина, когато паднеше от леглото, докато спи някой, когото познаваше (но не много близък) беше починал.

Сега попаднах на една интересна статия за пророческите сънища на различните зодии и се надявам, и много други хора да се включат и да споделят своите мнения.

https://glasnews.bg/zhivot-lyubopitno/prorocheskite-sanishta-raz … ite-zodii-482868/

# 5
  • Мнения: 1 274
Да,имала съм предсказателни сънища и в нито един от тях не съм могла да предотвратя това,което ще се случи или нещо друго.Този тип сънища ни се дават просто като информация.И мисля,че не можем да променим обстоятелствата.Каквото има да се случи,ще се случи.
Най-пресният ми случай е от вчера.Преди три дни сънувах,че двете със сестра ми отиваме някъде с колата и аз шофирам.Когато пресичам кръстовището катастрофираме.Но колата ни блъска от нейната страна където е тя.И в съня ми тя много се паникьоса и плачеше.А,на мен ми нямаше нищо..Абсолютно никаква реакция в съня ми.
Вчера сестра ми ми звънна.Видимо беше много притеснена и уплашена.Каза ми каза,че е катастрофирала.
Слава Богу ..живи и здрави са.Има щети само по колата..Имам и много други случаи..
Точно за това ти казвам,че няма какво да направиш.Дори да и бях казала "пази се,сънувах еди какво си" От какво да се пази (от кои коли и шофьори? Хиляди са!
Кога да се пази?? Просто...милион варианти и неопределимо време...

# 6
  • Мнения: 23
Да,имала съм предсказателни сънища и в нито един от тях не съм могла да предотвратя това,което ще се случи или нещо друго.Този тип сънища ни се дават просто като информация.И мисля,че не можем да променим обстоятелствата.Каквото има да се случи,ще се случи.
Най-пресният ми случай е от вчера.Преди три дни сънувах,че двете със сестра ми отиваме някъде с колата и аз шофирам.Когато пресичам кръстовището катастрофираме.Но колата ни блъска от нейната страна където е тя.И в съня ми тя много се паникьоса и плачеше.А,на мен ми нямаше нищо..Абсолютно никаква реакция в съня ми.
Вчера сестра ми ми звънна.Видимо беше много притеснена и уплашена.Каза ми каза,че е катастрофирала.
Слава Богу ..живи и здрави са.Има щети само по колата..Имам и много други случаи..
Точно за това ти казвам,че няма какво да направиш.Дори да и бях казала "пази се,сънувах еди какво си" От какво да се пази (от кои коли и шофьори? Хиляди са!
Кога да се пази?? Просто...милион варианти и неопределимо време...

Аз ако бях на ваше място щях да звънна на роднината и да споделя съня с нея. И щях да я помоля да не шофира/пътува с кола, за да избегне потенциална катастрофа.

При Вас на какво се дължи дарбата? Чувала съм, че някои хора развиват такива способности след тежки катастрофи.

# 7
  • Мнения: 6 166
Ще ви дам един непоискан съвет за пророческите сънища. Не експериментирайте със субстанции колкото и да ви ги хвалят че тия не били като ония и т.н.

А ако искате да придобиете по-така сензитивност, отидете на тай чи, а след 5г. интензивни тренитовки: 1ч. медитация и 1ч. тренировка всеки ден, тогава се запишете на рейки.

# 8
  • Мнения: 2 696
Аз ако бях на ваше място щях да звънна на роднината и да споделя съня с нея. И щях да я помоля да не шофира/пътува с кола, за да избегне потенциална катастрофа.

При Вас на какво се дължи дарбата? Чувала съм, че някои хора развиват такива способности след тежки катастрофи.

И да се беше обадила и предупредила, пак щеше да се случи след ден или два. Имала съм и имам постоянно пророчески сънища и мога да кажа, че изобщо не е приятно, бих предпочела да ги нямам, защото каквото и да направиш не можеш да предотвратиш лошите.
Иначе, при мен не се е отключило от някакво събитие. Майка ми има често такива сънища и вероятно от нея се е пренесло към мен.

# 9
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Честно казано изобщо не искам да имам такива сънища(а съм имала и после се случиха ужасни неща)...И хич не бях подготвена,нито пък можех да повлияя по някакъв начин на събитията...

# 10
  • Варна
  • Мнения: 515
Здравейте! Има ли начин да сънуваме пророчески сънища? Какви храни и субстанции ги предизвикват? Ще се радвам, ако споделите личен опит. Благодаря!

Марихуаната и други такива субстанции могат да отключат разни неща, но какви винаги ще е изненада, като цяло не е концерт по желание, та да си поръчаш какво ще ти се падне, или го имаш или го нямаш. Повечето хора, които ги имат предпочитат да ги нямат.

Общи условия

Активация на акаунт