На море в България 2019/2020 г.! - 5

  • 43 889
  • 747
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 6 379
И при мен се получи същото преди време. Реших, че е някаква грешка , ама явно не е. Резервирах си директно в хотела на по-добра цена.
Възможно е да е така и да сте резервирали на по-ниска цена, но проблемът е, че не всички хотели работят по това време. Дори телефоните не си вдигат, нито връщат отговор по ел. поща.
На мен Съни турс супер ми допадат и съм мнаго доволна, но за съжаление от 3 години не предлагат хотела, в който почивам лятно време и не мога да ги ползвам. За други почивки ги ползвам.

# 541
  • В.Търново
  • Мнения: 6 733
И на мен ми бяха пратили грешна оферта, писах им и се поправиха.Като цяло съм доволна от тях и ползвам само тях.

# 542
  • Sofia
  • Мнения: 9 786
Много ми харесаха бунгалата на Градина, но районът охранява ли се? Ще ми е притеснено да спя с отворена веранда.

# 543
  • София
  • Мнения: 351
Мнения за Аполония Ризорт на к-г Градина?
Търсим нещо без AI, на плажа, южното черноморие. Апартамент, с две деца на 5 сме.
Знам, че като пари се връзва същото, че и отгоре, но след няколко години на инклузив, последните две на Серенити, където забележки нямам, просто установихме, че не е за нас.
Злояди деца, които живеят на млечни и плодове, ние пък предпочитаме разнообразна риба и салати. Та така, склонна съм и по-висока цена за нощувка да платя, стига да е хубаво и да е на плажа.

# 544
  • Мнения: 874
Само да спомена, че сроковете за плащане зависят от хотела, а не от агенцията. Аз резервирах тази година почивка в Оазис дел Маре през Съни. Поискаха ми 50% до 2 дни  и доплащане до 15.02.

# 545
  • Мнения: 6 379
Само да спомена, че сроковете за плащане зависят от хотела, а не от агенцията. Аз резервирах тази година почивка в Оазис дел Маре през Съни. Поискаха ми 50% до 2 дни  и доплащане до 15.02.
Дано да си заслужава,риска който сте поели. Не намирам необходимост да искат такова плащане, при положение, че хотелът не е от тези, които бързо си запълват местата. В офертата на Съни пише, че хотелът е изцяло реновиран и дано е така, че до миналото лято отзивите от хотела и от храната бяха много лоши.

# 546
  • Мнения: 4 240
И на мен ми бяха пратили грешна оферта, писах им и се поправиха.Като цяло съм доволна от тях и ползвам само тях.
И при нас беше така.

# 547
  • Мнения: 874
Само да спомена, че сроковете за плащане зависят от хотела, а не от агенцията. Аз резервирах тази година почивка в Оазис дел Маре през Съни. Поискаха ми 50% до 2 дни  и доплащане до 15.02.
Дано да си заслужава,риска който сте поели. Не намирам необходимост да искат такова плащане, при положение, че хотелът не е от тези, които бързо си запълват местата. В офертата на Съни пише, че хотелът е изцяло реновиран и дано е така, че до миналото лято отзивите от хотела и от храната бяха много лоши.
Риск има навсякъде и във всеки хотел. Изискванията и очакванията на всички са различни. Предполагам че исканията за ранно плащане е заради отстъпката от 30 %.

# 548
  • София
  • Мнения: 6 128
Досега през Визит винаги имаме, 30, или 50 % аванс. И остатъка е 14 дни преди настаняване.
Удобно е с ранните резервации. Януари що ще плащам 100 % от море през юли?
Е сега, има агенции с малко по-добра цена да речем за Дюни, но искат 100% до края на март.
Затова Визит ми е удобно. Не сме имали пълно плащане до края на март, но може пък да има и това за някои хотели, да.

# 549
  • Мнения: 6 379
villygdr, едва ли е заради отстъпката от 30 %. Доста хотели предлагат големи отстъпки и пак се плаща само 30% аванс и остатъка 14 дни преди настаняване. Явно е искане на хотела.

# 550
  • Мнения: 18
Здравейте  Мами искам помощ . За първи път ще почиваме в България и искам Ultra All Inclusive.. че с тия All все пише само за закуска .
Искам нещо до към 1200 лв за 3 възр. +1 дете на 9 Год.около Созопол , Приморко , Китен.. нещо по спокойно за почивка . С въжможност Хотела да е близко до плажа и да Има капанче на Плажа .

# 551
  • Мнения: 6 379
Здравейте  Мами искам помощ . За първи път ще почиваме в България и искам Ultra All Inclusive.. че с тия All все пише само за закуска .
Искам нещо до към 1200 лв за 3 възр. +1 дете на 9 Год.около Созопол , Приморко , Китен.. нещо по спокойно за почивка . С въжможност Хотела да е близко до плажа и да Има капанче на Плажа .
Личи си, че не сте почивали в България и че не сте наясно с базите за настаняване. Когато хотел се предлага на база ол инклузив, то са включени от 3 до 5 - 6 броя хранения, включени са всякакви напитки, безалкохолни, български алкохолни и топли (чай, кафе, капучино и т.н.). В повечето хотела в ОИ е включена и анимация за деца и възрастни, често ползване на басейни, чадъри и шезлонги на басейните и плажа. При по-богатите, но и по-скъпи ОИ, може да ви е включен и бар на плажа. Съща така спортни игри, фитнес, а някъде и ползване на малък аквапарк с пързалки.Ултра ОИ в БГ по принцип включва всичко това + вносен алкохол. Или пък ОИ да е 24 часов.
Офертите само със закуска са настаняване на база ВВ. Има и настаняване на база закуска и вечеря - HB.
Като цяло точно в района на Созопол, Приморско и Китен почти няма хотели, които работят на база Ултра ОИ. Това е единственият  в Приморско https://visit.bg/oferti-pochivki/last-minute-grand-hotel-primors … -primorsko-23597/
Най-добрите хотели на база УОИ са в Обзор. Ето тук може да ги разгледате и https://visit.bg/oferti-pochivki/ranni-zapisvanija/ да си направите резервация. Не сте написали в кой период ще почивате, но бюджета, който сте заделели няма да ви стигне до никъде за 3+1 за активен сезон юли - август.

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 19:18 от fatalina

# 552
  • Мнения: 3 424
Хубаво поставихме въпроса с инклузив-а  Simple Smile аз, принципно, съм запозната, но реално не ми е ясна разликата между all и ultra all 😁 BB и HB ясно, но останалите... 🙄 Има доста богати и разнообразни блок-маси, както и даста бедни и посредствени. И все са all in. Вероятно ултра включва вносен алкохол. Предполагам доста ограничен откъм избор. Други разлики? 🤔

# 553
  • Мнения: 683
UAI е с вносен алкохол, съответно цената е по-висока, както и “категорията” на хотела. От там евентуално има и повече, и по-разнообразни хранения.

# 554
  • Мнения: 142
Може ли линк към бунгалата на Градина?

Момичета, не искам да създавам паника и безпокойство, но след инцидента от преди два дни със скъсаната и изплувала тръба на дълбоководното зауставане за отпадъчни води от пречиставателната станция на Созопол, която е ситуирана при плаж Златна рибка, приятлески ви съветвам това лято да пропуснете почивка в района на Созопол и Черноморец (пречиставателната станция обслужва и двете населени места). Дори, чрез медиите, да ви увещават от местната управа или от други държавни институции, че няма да се създаде екологичен проблем, то не се доверявайте.Дори да не се надвишават емисионните норми на замърсяване на морската вода, най-малкото ще има всякакви изливи там. Нали никой не желае да се къпе в такава вода?!
Само в случай, че община Созопол, успее да задължи изпълнителя на проекта, който е изградил съоръжението, съгласно поетата гаранция, да възстанови дълбоководното заустване до началото на летния сезон и то да започне отново до функционира, тогава може безпроблемно да се ходи на почивка в този район.
 

Замърсяването дали би засегнало плаж Бамбу Бийч?

Общи условия

Активация на акаунт