Израждащ лекар - мъж или жена?

  • 3 309
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 668
Аз съм раждала с двама лекари мъже - единият ме държеше за ръката и ме галеше по косата ...
Свършиха си много добре работата , бяха много внимателни ... Hug От акушерките също съм доволна ...
За жените - лекари , не знам , но от мои приятелки съм чувала за големи зверове  Rolling Eyes

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Последното нещо,по което можеш да избираш лекаря си това е по пола ooooh!
Аз раждах при една от най-добрите в бранша,но тя няма собствени деца

# 32
  • Мнения: 992
на мен ми беше все едно мъж или жена ще ме изражда исках по беързо да свършва всичко и беба да излиза  Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 39 764
За мен нямаше значение... аз и без друго родих пред цялото отделение, като имаше само една акушерка.

# 34
  • Мнения: 35 968
добър лекар, ако ще да е хермафродит!

# 35
  • Мнения: 46 518
Наблюдаваше ме мъж, после казаха секцио и сформираха екип, не съм си и мислила да ги строявам и отсявам спрямо пола, най-вероятно щяха да ме помислят за луда  Crazy

За прегледи предпочитам мъж, много по-внимателни са от жените Peace

# 36
  • Мнения: 2 672
моят лекар беше мъж, поради простата причина, че ми го препоръчаха като добър специалист негови колеги. Нищо друго не ме насочило именно към него.

# 37
  • Мнения: 8 505
Няма разлика за мен-важното е да си разбира от работата.
Иначе мен ме изражда жена-не съм я избирала,тя беше на смяна.Раждането ми беше много леко,но ако беше мъж,може би пак така щеше да протече.

# 38
  • Мнения: 1 555
Докато се опитвах да раждам нормално освен моята лекарка идваха и двама други лекара - мъже, които да ти кажа бяха доста внимателни и си вършеха работата не по задължение !!!
Най-важното е да е специалист и да си свърши работата както трябва !!!  Peace

# 39
  • Мнения: 742
според мен най - важно е да имаш доверие на лекарят, при който ще раждаш - консултациите ми водеше жена - добър специалист, но не успя да ме спечели, имах уговорка с мой познат /мъж/ и родих при него.
Всичко мина нормално /с минимални поражения/, тъй като това е много важен момент от живота на една женя и тя трябва да е силна и спокойно да се остави в ръцете на специалиста.
Така, че полът няма значение - важно е човекът насреща!
Успех!

# 40
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Няма особено значение специално за раждането като че ли. Първия път раждах при жени (тотално непознати), втория път - при жена-акушерка и мъж-доктор (тотално непознати) - нямам никакви забележки към никого от тях и бях много доволна. Докторът беше супер готин, захилен и с много настроение - вероятно защото и аз бях такава Laughing
Иначе за прегледи и аз предпочитам мъж-лекар - определено са по-внимателни от повечето жени-гинеколожки (но не всички и не бих обобщавала - гинеколожката, която ми следеше бременността например, пипаше невероятно леко и внимателно). Някак като че ли жените знаят, че една жена може да изтърпи всичко и не си дават много зор (този мит за състраданието най-добре го забравете напълно Rolling Eyes), докато за мъжете, понеже е чужда анатомия, някак има повече респект и внимание.

# 41
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
...Някак като че ли жените знаят, че една жена може да изтърпи всичко и не си дават много зор (този мит за състраданието най-добре го забравете напълно Rolling Eyes), докато за мъжете, понеже е чужда анатомия, някак има повече респект и внимание.

И  аз съм на това мнение Peace Следих си бременността и родих при един и същ лекар - мъж и съм страшно доволна от вниманието Grinning А женските гинеколожки....как да кажа - всеки път съм съжалявала, след ползване на услугите им  Tired

# 42
  • Варна
  • Мнения: 4 969
най-добре при добър професионалист, независимо от пола
Peace

# 43
  • Мнения: 639
Изражда акушерка, която винаги е жена, дирижира раждането лекар, акушер-гинеколог - такъв при който се чувстваш спокойна. Все едно дали е мъж или жена.

# 44
  • Мнения: 4 668
Изражда акушерка, която винаги е жена, дирижира раждането лекар, акушер-гинеколог - такъв при който се чувстваш спокойна. Все едно дали е мъж или жена.
Ей с това не мога да се съглася !
Как го казваш , като че ли след като при теб е било така , при всички ще изражда акушерката ?
Моят лекар (те даже бяха двама ) не само е дирижирал , ами дейно вземаше участие , акушерката му ПОМАГАШЕ !!!

Общи условия

Активация на акаунт