Грета - за или против

  • 65 828
  • 2 436
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 1 488
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=767646880269801& … d=732846497083173

Толкова за конспирациите ви
Браво Грета 👍👏😘

# 302
  • Мнения: 20 077
Кви конспирации, малката пикла не можа да отговори на елементарния въпрос във видеото постнато по-горе от PURE ?

# 303
  • Мнения: 13 956

Кое е новото? Всички тези неща се разтягат от месеци наред, от най-разнообразни източници, в зависимост от версиите им.

# 304
  • София
  • Мнения: 46 722
Радвам се, че родителите й не са я подкрепили за училищните стачки.

Но тя пак си копа за климата и затоплянето, предизвикано от човека.
Аз не съм съгласна с тази теория. Точка.

# 305
  • Мнения: 20 077
Една друга зелена си фотошопира снимките и тя да мяза на светица
https://www.theguardian.com/world/2019/sep/25/canadas-green-part … ng-single-use-cup

еми...вервайте им

# 306
  • Мнения: 3 505
Айде стига глупости! То и Бана на 6 пишеше перфектно на английски.

# 307
  • Мнения: 6 982
Някъде четох,че не е с Аспергер,а е родена с алкохолна зависимост,щото майката била алкохоличка.
Сакапан ми е браузъра ина телефона и само забива,но ако някой потърси инфо,моля да даде линк тук.
П.п.Инфо на български едва ли ще има,но пробвайте на английски,немски,френски..Все нещо ще изскочи,ако не аз в събота на лаптопа ще потърся

# 308
  • София
  • Мнения: 46 722
Не е зависимост, а синдром.
И аз познавам такова дете, виждам го всяка седмица, чела съм и съм гледала как изглеждат такива хора.
Тя няма такова нещо.

# 309
  • Мнения: 24 676
https://youtu.be/6PeOK8uLN5Y
Някъде направиха сревнение с това момиче, по-малко на възраст и по обрано на нападки и детински емоции.
В линк по - горе Грета признава ,че  някакви са я използвали, което и подозираме.По принцип е права, по изпълнение има много да учи  и работи по идеята си.И както се стъписа от невниманието на Тръмп , си представете как ще реагира като я зарежат и  залезе след време, точно тава ще е трагедията  и. На върха и после забравена ...

# 310
  • София
  • Мнения: 46 722
Ако ООН направи среща на учените януари и те излязат със стабилно становище относно състоянието на климата и причините за това...

# 311
  • Мнения: 859
Няма голямо значение какво точно й има, защото просто не е в нейните възможности( умствени и всякакви други) да промени света. Изкара всички отговорни фактори и  световни лидери по-големи идиоти от самата нея. Да не мислите, че някой работи умишлено за съсипване на планетата? И ние , по-развитите държави хубаво се стараем и наистина много неща се вършат и променят  ( поне тук и о, чудо, много преди Грета да се появи), а какво ще кажем за цели континенти - примерно Африка? Там какво се прави? Или арабите с петрола - как точносе занимават с почистването на планетата? И Грета защо не отиде в Африка да протестира, а си стои на уютно и сигурно в Швеция и тормози децата да не ходят на училище? А в Азия, Китай - там какво се прави за климата?
Дъщеря ми сподели, че Грета е откачена и никой не й обръща внимание, поне в  нейното училище. На същата възраст са и каза, че иска да има истинско и солидно образование.
Грета свикна с медийно внимание и не знам какво ще прави като залезе - освен да разпусне немити коси и да прави лежаща стачка ......
Има си такъв феномен - деца, станали известни като малки отключват сериозни проблеми при израстването - наркотици, депресии, самоубийства. Затова всяко нещо трябва да е с времето си и всяка жаба трябва да си знае гьола!

# 312
  • Мнения: 3 505
https://youtu.be/6PeOK8uLN5Y
Някъде направиха сревнение с това момиче, по-малко на възраст и по обрано на нападки и детински емоции.
В линк по - горе Грета признава ,че  някакви са я използвали, което и подозираме.По принцип е права, по изпълнение има много да учи  и работи по идеята си.И както се стъписа от невниманието на Тръмп , си представете как ще реагира като я зарежат и  залезе след време, точно тава ще е трагедията  и. На върха и после забравена ...
Направо има риск кукловодите да я самоубият, ако така би им била по-полезна.

Последна редакция: чт, 26 сеп 2019, 21:26 от +-123

# 313
  • София
  • Мнения: 46 722
Ако някой я подхване сериозно за тия  Fridays for freedom и School strikes, ще я разкатаят за седмица. Някое и друго административно наказание, изключване, спиране на помощите...

# 314
  • Мнения: 6 982
Няма да е нито първата,нито последната,която се е "самоубила",след като си е изпълнила предназначението.

Общи условия

Активация на акаунт