Грета - за или против

  • 65 828
  • 2 436
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 30 793
Оф, днес в Туитър пуснаха брутално меме. Сложени две снимки, едната на грозна чернокожа жена, другата на хубава шведка. И отдолу пише - борете се за студена планета, жените стават по-хубави.

Еми простотийка беше. Що не пуснаха красива цветнокожа и бяла измита тетка, каквито стават северните хора, като им минат младините...

# 526
  • Мнения: 13 956
Не е чудно, че бута дъщеря си пред камерите, а издаването на книга за монетаризиране на известността й беше само въпрос на време.

Издаването на книгата и промотирането на Грета стават едновременно. Първата й стачка е на 20-ти август, книгата излиза на 23-ти /оттам и версиите, че първоначално промотирането й е целяло реклама на книгата/. Хич няма никаква организация.

# 527
  • София
  • Мнения: 46 720
Мен ме дразни страшно, че всичко е съгласувано за началото на учебната година в Северното полукълбо. Когато учениците са събрани в училище. Готови овци, за до последват великата Месийка.
Що не го направи напролет? Лятото? По Коледа?
Също и началото на ТВ сезона, разбира се!

# 528
  • София
  • Мнения: 17 787
А дали го вижда, когато го издишва?
Не че е за хвалба, но отпоследвах две известни актриси, които подкрепят протестите на учениците. Не че им дреме.

Сигурно го вижда. Не е странно, че е тотално шашардисана и изпитва панически страх. Въглеродният диоксид е навсякъде. Това ми напомня малко на хората, които изпитват фобия от бактерии. Бактериите също са навсякъде. Горкото дете.


Пък на мен ми напомня на монасите-ходрофоби...  hahaha

# 529
  • Мнения: 7 174
Мен ме дразни страшно, че всичко е съгласувано за началото на учебната година в Северното полукълбо. Когато учениците са събрани в училище. Готови овци, за до последват великата Месийка.
Що не го направи напролет? Лятото? По Коледа?
Също и началото на ТВ сезона, разбира се!
Понеже не е стачка, ако са във ваканция и нямат активна училищна дейност, а ще са просто ученици събрани на площада. Вие, ако искате да стачкувате заради лоши условия на работа, през лятната отпуска ли ще го направите?
Майката е много променена на външен вид в сравнение с преди. От жена с вид на плеймейтка с чашка в ръката към образа на майка на дете-природен активист, което ще променя света. Интересно.
Разразилата се дискусия за аперола е по-забавна и от темата за Грета. Joy

# 530
  • Мнения: 30 793
Мен пък ме дразни "карбонов отпечатък". Абе ще взема един молив и ще ти нарисувам един нецензурен въглероден отпечатък.

Носете повече диаманти, те са уловен въглерод и ви намаляват отпечатъка:)

Впрочем аперол може да е евтино, но превъплъщението аперол шприц хич не е. 7 лева в Пловдив, 6.50 паунда в Лондон. При 17 лева бутилката за суровината и газирана вода за левче.

# 531
  • София
  • Мнения: 17 787
Аз не хейтя, аз иронизирам.

Но това, че децата са засегнати и увлечени в протестите, ме кара да побеснявам. Ако тази дойде да агитира в БГ, лично ще й откъсна главата, признавам.


Аз ще осигуря алибито.
Прочее, бях еколог по времето, по което родителите на повечето потребители още са скачали на ластик. Mr. Green


Мен ме дразни страшно, че всичко е съгласувано за началото на учебната година в Северното полукълбо. Когато учениците са събрани в училище. Готови овци, за до последват великата Месийка.
Що не го направи напролет? Лятото? По Коледа?
Също и началото на ТВ сезона, разбира се!
Понеже не е стачка, ако са във ваканция и нямат активна училищна дейност, а ще са просто ученици събрани на площада. Вие, ако искате да стачкувате заради лоши условия на работа, през лятната отпуска ли ще го направите?
Майката е много променена на външен вид в сравнение с преди. От жена с вид на плеймейтка с чашка в ръката към образа на майка на дете-природен активист, което ще променя света. Интересно.
Разразилата се дискусия за аперола е по-забавна и от темата за Грета. Joy


Това не е никаква стачка. Стачка щеше да е, ако всяко от тези деца рискуваше да бъде изхвърлено от училище поради непосещаване, както и сериозна глоба, наложена на родителите.

Впрочем, много бих искала да знам кой точно плаща за полицейската охрана (каквато съм сигурна, че е осигурена) на всичките тези представления.

Последна редакция: нд, 29 сеп 2019, 01:39 от katiABV

# 532
  • Мнения: 859
Защо днес не направи похода Грета - цял ден в Монреал вали и е събота. Нито едно дете нямаше да се вдигне...

# 533
  • София
  • Мнения: 62 594
Вчера пред НДК видях една групичка от може би 10 човека с плакати (картинки, които не разбрах какво трябва да означават), един младеж или жена, не разбрах, крещеше по мегафона нещо, а останалите отговаряха "животните също" или нещо подобно. Изглеждаше комично.

# 534
  • Мнения: 7 074
Не е чудно, че бута дъщеря си пред камерите, а издаването на книга за монетаризиране на известността й беше само въпрос на време.

Издаването на книгата и промотирането на Грета стават едновременно. Първата й стачка е на 20-ти август, книгата излиза на 23-ти /оттам и версиите, че първоначално промотирането й е целяло реклама на книгата/. Хич няма никаква организация.

Те не са ли две книги? Едната, написана от майката, и една от Грета? Къщата гори е от майката, а в друга книга са събрани речите й Close И двете не си струват парите според норвежките експерти, които са прочели и оценили книгите.

# 535
  • Мнения: 6 982
Много внимание се отдели на цялата тая простотия..
Грета,та Грета..
Грета,след някоя и друга година,едвам ще крета,а ние отдавна ще сме я забравили и понеже това е неминуемо,що да не е от сега?
Ни хляба им хляб,ни зрелищата им са зрелища.Скука..

# 536
  • Мнения: X
Едната книга е написана от цялото семейство, не от майка й. В другата са събрани речите на Грета. През ноември ще издават трета книга, детска с илюстрации, написана от британски автор.
https://www.amazon.com/Greta-Giants-inspired-Thunbergs-stand/dp/0711253773

# 537
  • Мнения: 7 074
Книгата е написана от майка й с малко участие от бащата. Имената на децата са сложени като съавтори за красота и за по-добър Пи Ар в следващи издания. Оригиналната корица
 


Явно всичко е било много добре планирано. Сега книги, а като й залезе звездата, и филми.

# 538
  • Мнения: X
Майка и тук прилича на 90-годишна, това от веганизма ли е, от неволите покрай дъщерите, що ли?

Скрит текст:
Майка ми е на 60, изглежда 2 пъти по-млада от това чудо.



Това май някой го беше постнал в друга тема, викам да го споделя и тук.

От много загрижените за природата, на които някой друг трябва да им събира боклука:

Последна редакция: нд, 29 сеп 2019, 11:14 от Анонимен

# 539
  • Мнения: 6 982
Това полезно изкопаемо трябва да е на 50 г.?!?
Ако след 6 години изглеждам така,отивам да се самообеся безкрайно..Егати веганството,егати чудото..

Общи условия

Активация на акаунт