Грета - за или против

  • 65 826
  • 2 436
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 6 982
Те са от рециклирана пластмаса,тихо ся..Joy

# 556
  • София
  • Мнения: 17 785
Майка и тук прилича на 90-годишна, това от веганизма ли е, от неволите покрай дъщерите, що ли?

Скрит текст:
Майка ми е на 60, изглежда 2 пъти по-млада от това чудо.



Това май някой го беше постнал в друга тема, викам да го споделя и тук.

От много загрижените за природата, на които някой друг трябва да им събира боклука:



Какви са тези родители, пускащи децата си да подкрепят каузи, които те самите (ни споменатите деца, ни родителите) нито разбират, нито подкрепят, нито се интересуват!!

# 557
  • Мнения: 30 793
Като си говорим за откраднато детство, аз на 4 годинки научих какво е радиация и йод. Ама не се оплаквам, много яко ми беше да гледам после новия сериал. Като си преживял на живо тоя фин хорър, после на екрана е по-гот.

Северните елени впрочем още са доста натоварени с радиоактивни частици.

# 558
  • Русе
  • Мнения: 12 401
Да напомня, че Грета е на 16. Виктория става престолонаследник на 11 , а на 18 е кралица на Великобритания.

# 559
  • Мнения: 20 077
Грета значи след 2 години официално може да я короноваме за кралица на зелените...до тогава...на даскало

# 560
  • Мнения: 7 073
Да напомня, че Грета е на 16. Виктория става престолонаследник на 11 , а на 18 е кралица на Великобритания.

Убягна ми връзката между двете?

# 561
  • Мнения: 24 676
Да напомня, че Грета е на 16. Виктория става престолонаследник на 11 , а на 18 е кралица на Великобритания.

Убягна ми връзката между двете?
Защото няма връзка ли?Представи си карлицата да крещи така.Само Тръмп  я кокурира.А нашия ББ бяга пред нея.

# 562
  • Мнения: 6 982
Майка и тук прилича на 90-годишна, това от веганизма ли е, от неволите покрай дъщерите, що ли?

Скрит текст:
Майка ми е на 60, изглежда 2 пъти по-млада от това чудо.



Това май някой го беше постнал в друга тема, викам да го споделя и тук.

От много загрижените за природата, на които някой друг трябва да им събира боклука:



Какви са тези родители, пускащи децата си да подкрепят каузи, които те самите (ни споменатите деца, ни родителите) нито разбират, нито подкрепят, нито се интересуват!!

Същите ,които после чинно се редят в Лидл и подобни,за стикери,стикита,албуми и т.н. атрибути на консуматорското общество.И пускат теми във форуми като този,в които да си разменят повтарящите им се елементи,щото голяма еуфория е да попълниш цялата колекция в албум,който 2-3 след години отива в коша за боклук..
Сейф дъ планет!

# 563
  • Мнения: 20 077
Кралското семейство получава формално обучение какво и как се прави, така че да може като им дойде редът, да станат крале/кралици...слава богу нямаме още 18 годишни президенти и премиери в съвременното общество..

# 564
  • Русе
  • Мнения: 12 401
Кралското семейство получава формално обучение какво и как се прави
 
до колкото знам при Виктория не е било баш тъй. Ама знам ли. Не че и ти знаеш.
Да напомня, че Грета е на 16. Виктория става престолонаследник на 11 , а на 18 е кралица на Великобритания.

Убягна ми връзката между двете?
   Връз коменатрите за манипулации, възраст. Абе не е каквото да няма, ама като убягва...

# 565
  • Мнения: 20 077
Ми не и ти не знаеш.

# 566
  • Мнения: 553
За или против е погрешно отгошение в случая. Най-добре е да се неглижира и да не се обсъжда. След време всичко ще се забрави.

# 567
  • Мнения: 30 793
Сещам се за още един парадокс на идейните течения. На изборите 2016 се подиграваха на "flyover country", демек дето самолет не каца, все едно самолетът е признак на култура. Сега изведнъж да не летиш стана зелено и готино. Не знам как живеещи в мегаполиси могат да се подиграват на селско население (rednecks, deplorables), а после да говорят за въгледорен отпечатък.

Впрочем има и десни движения за опазване на природата, но включват да оставиш голяма част от природата на мира и да се живее във ферми и семейства. А не натъпкани в голям град и да ядем соя с насекоми.

# 568
  • Мнения: X
Много ме е жал за окраденото детство на Грета.

# 569
  • Мнения: 845
Една статия на британския водещ Джеръми Кларксън, която се припокрива с моето мнение за цялата история с Грета.

https://www.webcafe.bg/webcafe/onya-deto-ne-go-triyat/id_5798240 … ojitse_Tunberg_no

Общи условия

Активация на акаунт