Страх от изневяра

  • 3 187
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 622
Очевидно е сарказъм 😂

# 31
  • София
  • Мнения: 24 839


Всичко. Ще се почувствам предадена. Ще се промени вътрешният ми свят. Не знам как ще реагирам, но няма да мога да простя... не съм толкова силна. Искам да се променя, не знам защо са ме налегнали такива мисли, но не ми излизат от главата.

Малко са ти грижите, според мен и от слободия се чудиш какви да ги мислиш. Отделно от това, що за егоизъм те тресе, че да си се вторачила само в пъпа си и да не те вълнува нищо друго? newsm78
Малко да се поинтересуваш от това, какво вълнува мъжа ти, как се чувства до теб, като цялото ти внимание е насочено към глупостите в главата ти?
Как се чувства детето ти, което обгрижваш физически, ама емоционално лишаваш от внимание?

# 32
  • Мнения: 57


Всичко. Ще се почувствам предадена. Ще се промени вътрешният ми свят. Не знам как ще реагирам, но няма да мога да простя... не съм толкова силна. Искам да се променя, не знам защо са ме налегнали такива мисли, но не ми излизат от главата.

Малко са ти грижите, според мен и от слободия се чудиш какви да ги мислиш. Отделно от това, що за егоизъм те тресе, че да си се вторачила само в пъпа си и да не те вълнува нищо друго? newsm78
Малко да се поинтересуваш от това, какво вълнува мъжа ти, как се чувства до теб, като цялото ти внимание е насочено към глупостите в главата ти?
Как се чувства детето ти, което обгрижваш физически, ама емоционално лишаваш от внимание?

Пълни глупости.

# 33
  • Мнения: 64
Я се отдай на детето - говори му, пей му,усмихвай му се, гушкай го - това са все неща, нужни за развитието му.
А ти си сложила тигана преди рибата и въртиш измишльотини в глават си - пълна загуба на време. Един живот се живее и не можеш да върнеш времето назад.

# 34
  • Мнения: 57
Я се отдай на детето - говори му, пей му,усмихвай му се, гушкай го - това са все неща, нужни за развитието му.
А ти си сложила тигана преди рибата и въртиш измишльотини в глават си - пълна загуба на време. Един живот се живее и не можеш да върнеш времето назад.

Ама добре вие как разбрахте, че аз не правя тези неща? Това какво ми се е втълпило в главата и какво правя за детето си е коренно разлечно Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 64
Я се отдай на детето - говори му, пей му,усмихвай му се, гушкай го - това са все неща, нужни за развитието му.
А ти си сложила тигана преди рибата и въртиш измишльотини в глават си - пълна загуба на време. Един живот се живее и не можеш да върнеш времето назад.

Ама добре вие как разбрахте, че аз не правя тези неща? Това какво ми се е втълпило в главата и какво правя за детето си е коренно разлечно Rolling Eyes
Остава ми да се радвам, че има пак хора като Наполеон.
Тогава поработете върху Вас, за да предадете повече/качествени неща на детето.
И, ако Ви харесва да въртите тези мисли в главата си, правете го, не губете време тук.

# 36
  • Мнения: X


Всичко. Ще се почувствам предадена. Ще се промени вътрешният ми свят. Не знам как ще реагирам, но няма да мога да простя... не съм толкова силна. Искам да се променя, не знам защо са ме налегнали такива мисли, но не ми излизат от главата.

Малко са ти грижите, според мен и от слободия се чудиш какви да ги мислиш. Отделно от това, що за егоизъм те тресе, че да си се вторачила само в пъпа си и да не те вълнува нищо друго? newsm78
Малко да се поинтересуваш от това, какво вълнува мъжа ти, как се чувства до теб, като цялото ти внимание е насочено към глупостите в главата ти?
Как се чувства детето ти, което обгрижваш физически, ама емоционално лишаваш от внимание?

Пълни глупости.
Всичко добро

Последна редакция: ср, 25 сеп 2019, 23:07 от Анонимен

# 37
  • Мнения: 57
Хора спрете се.... няма смисъл да пишете такива коментари.

# 38
  • София
  • Мнения: 24 839
Хора спрете се.... няма смисъл да пишете такива коментари.

Защо не ни напишеш какви коментари ще ти харесат, че да не ти губим времето?

# 39
  • Мнения: 57
Хора спрете се.... няма смисъл да пишете такива коментари.

Защо не ни напишеш какви коментари ще ти харесат, че да не ти губим времето?

Как живеете с тая отрова не знам.

# 40
  • Мнения: 18 390
Представих си как първият се мъчи да изневери, но не му се получава, защото никоя не го иска... Joy

# 41
  • Мнения: 36
Защо да е отрова? Това е някакъв вид помощ, просто не е поднесен под формата, по която на теб ти харесва. Дори и да се грижиш за бебчето напълно, в което не се съмнявам, емоционалното ти, вътрешно състояние дава отражение на всичко около теб и то напълно несъзнателно. Както на бебчето, така и на връзката ти(колкото и отдадена да си и усмихната и да заблуждаваш около себе си, че нищо ти няма). Всяка една негативна такава емоция и мисъл само те спъва. Бебчето сега усеща всяка твоя емоция, тон, нежност, внимание и безгранична любов от която се нуждае. Само в един нежен и изпълнен с любов свят от двамата родители, децата растат щастливи и пълноценно. Според мен това имаха предвид съфорумките, да си гледаш живота и да осъзнаеш с вътрешното си аз какво богатство имаш, да го цениш и да му се радваш всяка минута, да му даваш смисъл и живот.

# 42
  • Мнения: 3 378
Да не би да четеш книги или гледаш филми с такава тематика? Нещо е провокирало тези натрапчиви мисли. Никога не съм влизала точно в такъв филм.

# 43
  • Мнения: X
Тези помисли не идват от филмите.. Те просто се раждат в мислите със или без причина. МП никога не ми е давал повод да ревнувам и въпреки това преди 5 мин. по телефона го питах с коя е и къде е 😒🔫.. Не искам да го мисля, но се случва..сигурна съм, че и при авторката е същото..

# 44
  • Мнения: 36
Твоя приятел пък къде е излязал по това време и защо не си е при теб да те гушка!

Общи условия

Активация на акаунт