Уреди за домашна грижа за кожата - 5

  • 59 762
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 264
Дами, нахлувам в темата. Нямам никакъв опит с такъв тип уреди.
Скоро започнах да разглеждам разни уреди в алиекспрес и съм хвърлила око на това като начало
https://www.aliexpress.com/item/32897800042.html?spm=a2g0s.89374 … .0.32c52e0ek89DJu

Имате ли някакви впечатления от въпросния уред или от друг с подобни функции?
Изобщо от алиекспрес мога ли да случа на нещо качествено и работещо или да се огледам за друг клас?
Искам и шпатула да взема и нещо за околоочния контур.

# 706
  • Мнения: 1 014
Здравейте! Някоя от вас да ползва LED   маска? Доволни ли сте?

# 707
  • София
  • Мнения: 9 926
Здравейте,
Чудех се къде да попитам, но си търся нещо за "изтриване на гърба", но да не дере слоеве кожа Grinning и да не си вадиш раменната става от ямката Simple Smile
Идеи за оптимално решение?

# 708
  • Мнения: 6 930
Има четки с груб косъм и дълга дръжка.

# 709
  • Мнения: 152
Мадами, наскоро открих темата ви. Не мога да проуча качествено назад за толкова малко време, защото бих искала да се възползвам от потенциални намаления на 11.11 .  Дали можете да ми препоръчате от алито уред за третиране на бръчки и финни линии? С който да се вкарват ампули? Челото ми е много зле. Последните две години се посмачках и наскоро се видях в огледалото и направо не се познах. Ще почна да мязам на шар шей Simple Smile Tripolar ли ми трябва или шпатула? Объркана съм вече. Извинявам се че не съм проучила темата, и предварително благодаря за отговорите.

# 710
  • Мнения: 6 930
Шпатулите са за почистване. По-скоро Tripollar, NuFace или някакво лазерче. Следи currentbody и cultbeauty , сигурно ще имат хубави намаления за черен петък. Не бих поръчала от Али-то такива уреди.

Последна редакция: вт, 10 ное 2020, 12:50 от tuali

# 711
  • Мнения: 152
Лпатулите са за почистване. По-скоро Tripollar, NuFace или някакво лазерче. Следи currentbody и cultbeauty , сигурно ще имат хубави намаления за черен петък. Не бих поръчала от Али-то такива уреди.

Благодаря за отговора. TriPollar STOP V Facial Renewal Device ще поръчам от currentbody. Доставката на сайта ли ползвате или ползвате превозвач? Виждам, че идва с TriPollar STOP Preparation Gel 50ml, ще поръчам още един. Докато ползвам доставката да ми препоръчате още нещо като серумче ,което мога да вкарвам с това устройство! Ох, много се вълнувам.

Не намирам в нета сравнение м/у  TriPollar STOP V и NuFACE Trinity Facial Trainer Kit  https://www.currentbody.com/products/nuface-trinity-facial-trainer-kit . Дали някой по-запознат може да препоръча?

Последна редакция: вт, 10 ное 2020, 12:54 от Caprice®

# 712
  • Мнения: 6 930
Не ползвам превозвач, направо до вкъщи доставят. Не помня колко беше доставката, но не беше много. Гелът на Триполар е супер икономичен, освен ако не се запасяваш, един ще ти стигне за дълго време. Моя не е и наполовина, а го ползвам 2-3 пъти седмично от 2-3 месеца. С уреда не знам какъв серум друг може да се ползва, то няма и нужда. Трябва да е контактен гел. После може да се мажеш с каквото искаш като последваща грижа за кожата.

# 713
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
И аз потвърждавам, че няма нужда от втори гел. Даже се чудя, дали не го икономисвам прекалено много, но с мнооого малко количество плескам цялото си лице, че и забърсвам. От 1 месец ползвам 2 пъти на седмица и още обирам от капачето.

# 714
  • Мнения: 152
А някоя от Вас, има липоставен ботокс на челото Не би трябвало да пречи? Хмм

Ъпдейт:Поръчах го V, нямам други уреди и DMA трябва. Много благодаря на tuali за коментарите. А бялото мезо кое е все пак? Проверих и след поставяне на ботокс, препоръчват поне седмица да се изчака. Нямам търпение да го пробвам.

Последна редакция: вт, 10 ное 2020, 14:09 от Caprice®

# 715
  • Мнения: 6 930
А някоя от Вас, има липоставен ботокс на челото Не би трябвало да пречи? Хмм

Ъпдейт:Поръчах го V, нямам други уреди и DMA трябва. Много благодаря на tuali за коментарите. А бялото мезо кое е все пак? Проверих и след поставяне на ботокс, препоръчват поне седмица да се изчака. Нямам търпение да го пробвам.

Ооо, попитай си задължително дерматолога, ако имаш ботокс или филъри, защото инфраред уредите и микротоковете май доста им скъсяват живота. Аз нямам още...

# 716
  • Мнения: 152
Ето какво намерих по отношение на допълнитените интервенции. Ако имаш филъри в лицето (синтетични) не е ок. Аз имам само в устните, и няма да минавам там. Сега ще се разтърся за това прословуто бяло мезо , но не го намирам. Ще съм благодарна някой да пусне линк.

Последна редакция: вт, 10 ное 2020, 18:56 от Caprice®

# 717
  • Мнения: 1 014
Никой ли няма LED маска за домашна употреба? Събирам мнения...

# 718
  • Мнения: 6 930
И аз ще се радвам на отзиви.

# 719
  • Мнения: 975
Писала съм, че имам една евтина маска и един lightstim с червена светлина. Евтините маски много не си заслужават според мен. Има някакво приятно въздействие върху кожата червената светлина, усещаш си я по напомпана и приятна, обаче не е като да ми се е опънало лицето и да са ми изчезнали бръчките

Общи условия

Активация на акаунт