Уреди за домашна грижа за кожата - 5

  • 59 765
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 244
Здравейте момичета! Знам, че темата е домаши уреди за грижа за кожата, но исам да попитам тези от вас, които имат Дарсонвал, дали ползвате накрайника за коса? И в случай, че го ползвате може ли да обясните как? Имам доста въпросителни около ползването му по скалпа, а в тубата срещам видеа, чийто собственици май съвсем не знаят какво и как  вършат с уреда ...Rolling Eyes

# 691
  • Мнения: 289
Здравейте! Някой ползва ли уреда за лице Lumispa?
Обмислям покупка,а не ми се хвърлят 400лв на вятъра?

# 692
  • София
  • Мнения: 1 895
Здравейте момичета! Знам, че темата е домаши уреди за грижа за кожата, но исам да попитам тези от вас, които имат Дарсонвал, дали ползвате накрайника за коса? И в случай, че го ползвате може ли да обясните как? Имам доста въпросителни около ползването му по скалпа, а в тубата срещам видеа, чийто собственици май съвсем не знаят какво и как  вършат с уреда ...Rolling Eyes
Моят дарсонвал има накрайник под формата на гребен. Използвала съм го два-три пъти, като разресвам костата все едно с четка. Обичам да си играят с косата ми  Simple Smile и тези леко пробождащи импулси са ми изключително приятни.
Ето и какво намирам като информация:

"Darsonval - едно от най-добрите устройства в борбата срещу силен косопад. За жените и мъжете с дерматологични проблеми на скалпа, той също ще бъде полезен.
Общи указания за използване на гребен за дарсонвал за коса, са както следва:
андрогенна алопеция;
пърхот;
суха и крехка коса;
мазнина на скалпа;
забавя растежа на косата.

След лечение с дарсонвал могат да се видят следните резултати:
намаляване на мазнината на скалпа;
увеличаване на плътността на косата;
подобряване на структурата на косата по цялата дължина;
лечение на пърхот, дерматит, други дерматологични заболявания;
активиране на растежа на латентните космени фоликули."

Настройте устройството така, че по време на масаж на кожата да има леко усещане за изтръпване.
Разресвайте от челото към задната част на главата. Не стойте дълго на едно място, преминете през всички зони. Масажирайте в обратна посока, само ако косата е къса.
Обърнете внимание на чувствата си. Ако изпитвате болка или неприятен сърбеж, прекратете сесията. По време на процедурата трябва да чувствате само топло и приятно изтръпване."

Последна редакция: чт, 08 окт 2020, 17:39 от molive

# 693
  • София
  • Мнения: 757
Здравейте момичета! Знам, че темата е домаши уреди за грижа за кожата, но исам да попитам тези от вас, които имат Дарсонвал, дали ползвате накрайника за коса? И в случай, че го ползвате може ли да обясните как? Имам доста въпросителни около ползването му по скалпа, а в тубата срещам видеа, чийто собственици май съвсем не знаят какво и как  вършат с уреда ...Rolling Eyes
Моят дарсонвал има накрайник под формата на гребен. Използвала съм го два-три пъти, като разресвам костата все едно с четка. Обичам да си играят с косата ми  Simple Smile и тези леко пробождащи импулси са ми изключително приятни.
Ето и какво намирам като информация:

"Darsonval - едно от най-добрите устройства в борбата срещу силен косопад. За жените и мъжете с дерматологични проблеми на скалпа, той също ще бъде полезен.
Общи указания за използване на гребен за дарсонвал за коса, са както следва:
андрогенна алопеция;
пърхот;
суха и крехка коса;
мазнина на скалпа;
забавя растежа на косата.

След лечение с дарсонвал могат да се видят следните резултати:
намаляване на мазнината на скалпа;
увеличаване на плътността на косата;
подобряване на структурата на косата по цялата дължина;
лечение на пърхот, дерматит, други дерматологични заболявания;
активиране на растежа на латентните космени фоликули."

Настройте устройството така, че по време на масаж на кожата да има леко усещане за изтръпване.
Разресвайте от челото към задната част на главата. Не стойте дълго на едно място, преминете през всички зони. Масажирайте в обратна посока, само ако косата е къса.
Обърнете внимание на чувствата си. Ако изпитвате болка или неприятен сърбеж, прекратете сесията. По време на процедурата трябва да чувствате само топло и приятно изтръпване."

Да, рекламни материали има много, въпросът е дали някой, който го ползва е видял някакви резултати и какви.....

# 694
  • Варна
  • Мнения: 244
Благодаря много, в гугъл четох и аз доста подобни.
Интересуваше ме по-скоро опит от първо лице, дали да го комбинирам с масла по време на процедурата или сухо минаване и след това да нанеса нещо, което да стимулира растежа и пр.

Та да споделя направих две процедури на измита и подсушена коса, като след процедурата намазах скалпа с тричуп олио и преспах с него вечерта.Това смятам да правя всяка седмица по веднъж в продължение на няколко месеца, ще споделя ако забележа някакъв ефект Simple Smile)

# 695
  • Мнения: 80
Аз нямам нужда от Дарсонвал за косата си, но когато се сетя да си правя лицето отделям по 10-на минутки за косата. Точно както разресване с гребен си минавам по скалпа, но косата ми е адски гъста и не успявам да го направя наведнъж по цялата извивка на главата, даже по-скоро като масаж в един отсег от  10-15 см движа напред-назад, колкото да се стимулира кръвообръщението.

# 696
  • Мнения: 1 795
Здравейте Simple Smile , имам въпрос към тези, които ползват лифтинг устройства с микро ток тип nuFACE. Какво използвате като контактен гел?

# 697
  • Мнения: 6 930
Взех си този, когато ми свърши гелчето на Nuface. Идеален е за целта
https://condiciashop.com/DERMEDICS_hialuron-kontakten-gel?search … D0%B3%D0%B5%D0%BB

# 698
  • Мнения: 312
Здравейте, ако някой има интерест към уреда Nuface mini да ми пише на лично.

# 699
  • Мнения: 109
Здравейте, ако някой има впечатления от уреда на Ремингтон за микродермоабразио, би ли споделил, защото мисля да си го купя. Благодаря Ви предварително!

# 700
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Здравейте,препоръчайте ми ел.четка за почистване на лице в домашни условия.Благодаря ви

# 701
  • Варна
  • Мнения: 244
Здравейте,препоръчайте ми ел.четка за почистване на лице в домашни условия.Благодаря ви
Форео Simple Smile

# 702
  • София
  • Мнения: 4 713
Здравейте,препоръчайте ми ел.четка за почистване на лице в домашни условия.Благодаря ви
Форео Simple Smile
А откъде може да се купи такава но качествена?

# 703
  • Варна
  • Мнения: 244
Здравейте,препоръчайте ми ел.четка за почистване на лице в домашни условия.Благодаря ви
Форео Simple Smile
А откъде може да се купи такава но качествена?
В България може да ги намерите в Сефора и Нотино. Онлайн може от самият сайт на форео, lookfantastic...

# 704
  • Мнения: 6 930
Има ги и в нотино, даже сега има и 10% отстъпка

Общи условия

Активация на акаунт