Уреди за домашна грижа за кожата - 5

  • 59 766
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 129
Starrydream,
аз препоръчвам копринена ръкавица. Сваля мъртвите клетки ефикасно, лесно, без усилия. Аз ползвам такива от 10 години, не заменям за нищо, прекрасен продукт е.
Купувам "Рая" или ръкавицата от "Зоя".

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 926
Здравейте, чета ви с инерес.
Замислям се за NuFace - основната ми "болка" е свличане на бузите. Пробвах с филъри, но много бързо ми се резорбират. А дали NuFace може да се ползва, ако има инжектирани филъри? Разбрах, че TriPolar не може (тъй като се разграждат по-бързо)

# 722
  • Мнения: 6 930
Да, и NuFace май ги резорбира по-бързо, заради стимулацията с микро токове. Но най-добре попитайте дерматолога.

# 723
  • софия
  • Мнения: 1 707
А някой в групата има ли го този уред на Nu skin  да сподели или е само реклама действието му.

Последна редакция: чт, 12 ное 2020, 18:23 от TROSHKATA

# 724
  • София
  • Мнения: 4 713
А някой в групата има ли го този уред на Nu skin  да сподели или е само реклама действието му.
Може ли снимка, за да кажа дали е като моя?

# 725
  • софия
  • Мнения: 1 707


А някой в групата има ли го този уред на Nu skin  да сподели или е само реклама действието му.
Може ли снимка, за да кажа дали е като моя?

# 726
  • Мнения: 599
Някой ползва ли Дарсонвал за косопад?

# 727
  • Мнения: 83
Здравейте ! Извинявам се,че нахлувам така в темата. Бихте ли ми препоръчали уред за почистване на черни точки и като цяло за почистване на лицето. Нямам гнойни пъпки,излиза от време на време по някоя,но черните точки са в изобилие. Благодаря предварително !

# 728
  • Мнения: 289
А някой в групата има ли го този уред на Nu skin  да сподели или е само реклама действието му.
Аз си го взех и съм доволна.Кожата ми става мнохо мека и нежна от него.Почиства доста добре.
Сега ме интересува уреда за HIFU лифтинг.Някоя има ли такъв?Трябва ми за изглаждане на бръчки...

# 729
  • Мнения: 4 447
Привет!
не съм минавала скоро, да дам малко отчет.
Имам триполар, и приключих 8-те седмици с по-интензивни процедури. Сега започвам поддържащи, по 2 на месец.
Моят триполар не бипка пък. Но си работи според мен перфектно.
Не съм се снимала преди и след, но хората около мен смятат, че лицето ми е супер освежено.
Ще споделя как процедирам.
На чисто лице (измито чисто, нямам специални четки) нанасям контактния гел. Както много пъти е казано - ползва се контактен гел на водна основа. Имам от оригиналния при покупката на уреда и един с хиалурон от магазина на кондиция (оригиналният е много по-добър). С леки кръгови движения обхождам първо едната половина на лицето. Когато го загрея до оптималната температура (оранжевата лампичка светва) продължавам още известно време (няколко минутки) с движения по линиите на лимфопотока (ха, това го научих от някаки клипчета). Местя се после на другата половина от лицето и после челото. Не смея да пипам шията и тя не е станала красива като лицето Sad( .
Следва почистването на лицето. В банята намокрям с гореща вода една кърпа и изтривам гела от лицето си, като по този начин запазвам температурата още известно време (или поне така си въобразявам). Колко е вярно не знам, но е много приятно. После си нанасям кремчето каквото съм решила.
Кой питаше кога сме станали красиви?
По принцип по рождение, но иначе - мисля, че има ефект.
И тъй като сега триполара ще бъде доста рядко ползван е време да помисля за ... четка може би?
В Кауфланд сега има такива четки за почистване. - https://www.kaufland.bg/igri-promocii/loyalni-programi.html
Добра сделка ли е според вас?

# 730
  • Мнения: 1 129
Пристигна ми уреда за Хайфу. Пробвах го на мъжа си. Според него усещането е неприятно боцкане. Някоя имала ли е такива усещания?
Аз съм млада за уреда, на 31 г., нямам бръчки, но имам увисване на бузите. Мъжът ми е на 43г. и мислех той да го ползва, но като казва, че не ще..

# 731
  • Мнения: 289
Пристигна ми уреда за Хайфу. Пробвах го на мъжа си. Според него усещането е неприятно боцкане. Някоя имала ли е такива усещания?
Аз съм млада за уреда, на 31 г., нямам бръчки, но имам увисване на бузите. Мъжът ми е на 43г. и мислех той да го ползва, но като казва, че не ще..
Може ли снимка или линк към уреда? И аз искам да си взема и не знам към кой да се насоча....

# 732
  • Мнения: 6 930
Ако това хайфу се ползва с някакъв контактен гел, слагайте повече. Аз имам боцкане с NuFace, когато слоя гел е прекалено тънък или вече изсъхнал и тоците направо ме бият в кожата 😂

Камъче, за четки за лице и аз мисля напоследък. Мисля да взема нещо малко и компактно, та евентуално и за път (някога, отново.. 🙄) да е удобна.
Набелязала съм тази https://www.notino.bg/remington/reveal-compact-fc500-chetka-za-p … tvane-na-kozhata/ или една от същия калибър на Филипс, която е около 100лв
Но ще почакам да видя какви промоции ще имат нотино другата седмица 😀

# 733
  • Мнения: 975
Тази четка на ремингтън я имам, честно казано те ми харесва особено. Ако реша да взема нещо почистващо мисля по-скоро за форео или pmd четка. Просто са по-нежни. Много рядко ползвам четката, да не кажа, че съм я зарязала в един шкаф в банята от не помня кога. Грубички са според мен четките и предвид че си ползвав химически ексфолианти, рядко, но все пак ползвам и физически и четката ми идва твърде много.

# 734
  • Мнения: 1 575
tuali, аз имам тази четка:
https://www.remington.bg/za-litze-i-tialo/ured-za-pochistvane-na … ton-fc1000-reveal
Доволна съм. Дебнах тази която ти показа, но ми изпадна тази на оферта, мисля че в emag, и се възползвах. Основно ползвам четката за масаж. Много е приятна и я ползвам с маски.
Добавям, че за мен не е груба. Даже четката за чувствителна кожа ми е прекалено мека и предпочитам другата.

Обмислям Silk'n Face за лифтинг. Виждам едно отпускане на бузите и ми се иска нещо ефикасно. С кремове и маски няма как да стане Sad .

Общи условия

Активация на акаунт