Как да се правим на недостъпни без да прекаляваме

  • 3 492
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Аз пък разсъждавам по друг начин. Това, че имаш връзка с някого не значи, че трябва да сте непрекъснато заедно и човека до теб постоянно да доказва колко е влюбен.
  Всеки има нужда от лично пространство, от време за себе си, за приятелите и хобитата си. Това важи с по- голяма сила за мъжете. Щом приятелят ти ти казва, че те обича и ти усещаш, че наистина има чувства към теб, значи е така. Остави човека да диша, не го задушавай, а си намери занимание, хоби, така че и ти да се наслаждаваш на свободното си време.

# 16
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 306
Аз на това не му казвам връзка, в случая ти си удобно "гадже" на повикване.

# 17
  • Мнения: 1 610
Тичам само след автобуси, след мъже - не.

И след двете не се тича, поне според мъдростите в ученическия ми лексикон:
"След момче и автобус не тичай,
следващият е след пет минути". Stuck Out Tongue Winking Eye

# 18
  • Мнения: X
Тичам само след автобуси, след мъже - не.

И след двете не се тича, поне според мъдростите в ученическия ми лексикон:
"След момче и автобус не тичай,
следващият е след пет минути". Stuck Out Tongue Winking Eye

Абе 5 минути , не и 305 през уикенда :Д Тичам и още как иначе след половин час е другия

# 19
  • Мнения: 32 354
Знам, ама след автобус се налага  Laughing

# 20
  • Мнения: 6 930
На колко сте години, да позная под 25..?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 854
Аз пък разсъждавам по друг начин. Това, че имаш връзка с някого не значи, че трябва да сте непрекъснато заедно и човека до теб постоянно да доказва колко е влюбен.
  Всеки има нужда от лично пространство, от време за себе си, за приятелите и хобитата си. Това важи с по- голяма сила за мъжете. Щом приятелят ти ти казва, че те обича и ти усещаш, че наистина има чувства към теб, значи е така. Остави човека да диша, не го задушавай, а си намери занимание, хоби, така че и ти да се наслаждаваш на свободното си време.

Да, ама авторката явно не се чувства щастлива в тази връзка, има нужда от повече внимание, по-ясен ангажимент и от по-дълго време заедно. Ако една връзка не ме устройва, бих я прекратила.

# 22
  • Мнения: 130
Нещо не можеш да обясниш ситуацията.За теб излизането му с приятели значи,че се прави на недостъпен?!?Имала съм такава връзка,7 години,вниманието на човека до мен не ми стигаше,както е в твоя случай ми се струва.Еми мъка си е,и за 2те страни.Спомена,че и двамата работите,защо не живеете заедно,щом имате връзка вече година?

# 23
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Ако спреш да се "вкопчваш" в него и да тичаш, имаш други интереси и срещи, палачинката рязко се обръща😉

# 24
  • Мнения: 30 802
А защо младите поколения бързат да забият домашнярски? Една година връзка не е толкова много...седем години е много за само официални гаджета по вечери, но година-две може да си продължат да се виждат. Какво му е лошото? Или иска да му душка чорапите повече?

# 25
  • Мнения: X
Когато имате връзка с някой повече от година и той ви се прави на недостъпен. А вие хуквате след него след първото обаждане как да променим това?
Натискаш "спирачката", за да не хукваш и ставаш ти недостъпна.
Той:Мило, да се видим довечера?
Ти:Не мога, мило, ще излизаме с Пепа....Да се видим друг ден?
------------------------------------
Той:Здрасти, събота и неделя съм свободен, какво ще кажеш да мръднем до .....?
Ти:Не мога, уговорила съм се вече с Пенчо, Пенка, Станка и Герганка да ходим на ......Да отложим за другата седмица?
-----------------------------------
Той:В петък Иванчо има РД, нали ще отидем, поканени сме...
Ти:Оо, мило, не мога, късно ми казваш, вече имам планове, ще ходя на ....

И така, още няколко пъти го отрязваш между срещите ви.Ако наистина те обича и не може без теб, както твърди -на ДУМИ, ще го докаже и с действия.Приятелите му изведнъж няма да са толкова важни, а той ще има доста повече време за теб.За да не го прекарваш сама и далеч от него.
Проверено, изпитано и доказано работи!   Smiley
Но това, само ако болднатото е вярно.
Иначе, ще си "накриви шапката" и ще се радва, че не му досаждаш.
А ако това е вярно, защо ти е човек, на когото не му дреме за теб?

# 26
  • Мнения: 2 111
Съгласна съм със Сирената и Франсоаз. На първо място, ако не се стремиш към някакво сериозно обвързване в кратък срок, гледайте си кефа и двамата и не се натискай преждевременно за живот сред битовизми. Но ако действително толкова те безпокои ситуацията, пробвай някои от нещата препоръчани в предходния пост. Ако действително те обича, ще започне да влага повече усилия, ако ли не - ще бие отбой напълно и от там вече ще последва и естественият край.
Иначе ситуацията ми прилича на типичен казус от типа "Мъжете си падат по кучки". Ако ти се играе тази игра, прочети я книгата, има доста писано по ситуации като твоята. На мен ми попадна когато вече бяха сериозно обвързана, но като я зачетох и направих една ретроспекция, се оказа, че доста от съветите съм прилагала несъзнателно в миналото и действително са давали резултат.

# 27
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 334
 След мъж не се тича.

Като не ти се обади ,няма ти да му звъниш първа.
Обличаш си новата рокличка,излизаш с приятелки и си изключваш телефона.
Така няколко пъти.


# 28
  • София
  • Мнения: 17 596

Хихи, "прави се на недостъпен" аз първо си го преведох като "отказва секс"...  Party

# 29
  • Мнения: 130
А защо младите поколения бързат да забият домашнярски? Една година връзка не е толкова много...седем години е много за само официални гаджета по вечери, но година-две може да си продължат да се виждат. Какво му е лошото? Или иска да му душка чорапите повече?
Ми явно иска,щом е написала темата,така ми се види...

Общи условия

Активация на акаунт