ZEBRA – приятел в грижите за дома. Включете се в темата и спечелете награди!

  • 13 851
  • 589
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 674
Незаменим  помощник в кухнята

# 511
  • Мнения: 81
Аз ползвам за всичко кухненската хартия- подсушаване на плотове , мивки , съдове , уредите , ползвам я след като изпържа нещо да попива мазнината от продуктите преди консумация или често приготвям палачинки и отиваме на гости в сестра ми , преди да сложа  платото с палачинките в торбичка ги покривам с кухненска хартия .
 Общо казано тя ми е универсален помощник за всичко !!! Simple Smile

# 512
  • Мнения: 5 384
Домакинската хартия най-често я ползваме като я носим в ДГ. Искат ни по 4 рула на месец.
Иначе, вкъщи я ползваме за забърсване на съдове, очилата на дъщеря ни, попиване на ръчички, попиване на разлято, увивам сандвичи, вадила съм зъбки с домакинска хартия. мултифункционална е.

# 513
  • Мнения: 198
В къщи я ползвам за много работи- забърсване, попиване, увиване дори за заместване на носните кърпи.

# 514
  • Мнения: 7
Време е да ви запознаем с втория ни полезен материал, който е посветен на различните приложения на кухненската хартия.



Кухненската ролка е популярен продукт, който се намира в почти всеки дом. Тя е отличен избор при почистване на различни повърхности, попиване на течности, отстраняване на отпадъци. Но знаехте ли, че може да използвате кухненската хартия и за още много други неща?
Ще ви представим едни от най-полезните и практични приложения на кухненската хартия. 
Вижте ги ТУК.

# 515
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
За какво ли не!

# 516
  • Мнения: 1
За забърсване и почистване на кухнята , както и за подсушаване на плота и съдовете. Simple Smile

# 517
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 872
Две от идеите ви ми се сториха интересни, тъй като другите си ги прилагам в ежедневието.
Става въпрос за приложението на домакинската хартия за по-бързо охлаждане на напитка във фризера, както и за употребата й в микровълновата фурна.
Благодаря за идеите, ще ги пробвам! Simple Smile

# 518
  • Мнения: 405
Кухненската хартия в дом с малко дете има множество приложения и начин на употреба.Като започнем от тривиалното приложение в кухнята за подсушаване,бърсане на съдове,плотове,ръце до почистване на пода от различни хранителни остатъци,разлят сок и вода,аварии след игра и т.н.

# 519
  • Мнения: 293
Използвам кухненската хартия постоянно и в цялата къща - за подсушаване, за почистване на различни повърхности,  за подсушаване на плодове след измиване, за ръце и т.н.

# 520
  • Мнения: 1 308
Подсушаване на ръцете; попиване на мазнина, докато пържа; забърсване на керамичния плот след почистване; отскоро я ползвам и за кутията за детската градина на дъщеря ми (подлагам под топли кроасани, сандвичи)

# 521
  • Мнения: 206
Освен за домакинските дейности като попиване, у дома използваме кухненската хартия за попиване на бои. Рисуваме с нея и обработка на част от материалите при творенето на различни неща Simple Smile

# 522
  • Мнения: 49
Използвам кухненска хартия за бърсане на ръцете и съдовете, за попиване на мазнина, общо взето за подсушаване на всичко в кухнята Simple Smile

# 523
  • Мнения: 105
Използвам кухненска хартия за подсушване на зеленчуци преди пържене, попиване на мазнината след като са изпържени, за забърсване на плота и ръцете при готвене и за увиване на стъклени съдове при пренасяне.

# 524
  • Монтана
  • Мнения: 530
Кухненска хартия има много приложения в моето домакинство. Използваме я попиване на водата от ръцете, плодовете и зеленчуците, както и от съдовете. Разбира се кухненската хартия ми е от голяма помощ при почистването на стъкла и огледала. Не на последно място я използваме и за попиването на мазнината от пържени храни. Заради всички тези и още много други приложения на кухненската хартия за мен е важно тя да е качествена, а кухненска хартия ZEBRA е именно такава.

Общи условия

Активация на акаунт