Цветя за терасата - 3

  • 30 512
  • 735
  •   1
Отговори
# 420
  • Бургас
  • Мнения: 16 022
Марчева, май твойте китки не съм ги виждала🤔 щом са мушки и сакъзи, горя от желание да ги зърна☺️

# 421
  • София
  • Мнения: 11 687
Марчева, май твойте китки не съм ги виждала🤔 щом са мушки и сакъзи, горя от желание да ги зърна☺️
Е, как не си ги виждала... та аз толкова се гордея , че съм ги изтипосала и на фото...доста назад ги пуснах.
Скрит текст:

# 422
  • Мнения: 11 563
Някой питаше за издръжливо цвете на гореща южна тераса, това много обича слънце и навън цяло лято цъфти. Буквално цялото става в цвят и не е капризно.

 
Как се казва това цвете? Много е хубаво.

# 423
  • София
  • Мнения: 5 996
Марчева, май твойте китки не съм ги виждала🤔 щом са мушки и сакъзи, горя от желание да ги зърна☺️
Е, как не си ги виждала... та аз толкова се гордея , че съм ги изтипосала и на фото...доста назад ги пуснах.
Скрит текст:
Оле, как завиждам за голямата, слънчева открита тераса!!! Simple Smile
Поне имам двор, но ходим само събота и неделя и то не всяка.

# 424
  • Мнения: 6 584
АЕ, Марчева, права в сърцето ме прободе с тези червени китки! Браво!

# 425
  • София
  • Мнения: 11 687
АЕ, Марчева, права в сърцето ме прободе с тези червени китки! Браво!
...........и това е само в началото на пролетта, след това стават още по красиви, цялата тераса е в цвят. Много благодаря, от мен и цветарка излезе....оф...

# 426
  • Мнения: 6 584
Определено ти се получава отглеждането На цветя! Имам миналогодишен неуспешен опит, балконът  да е само с червени сакъзи и мушката- ами не тръгнаха добре.  На твоята тераса виждам моята осъщесгвена мечта !♥️

# 427
  • Мнения: 2 888
Бисерка, много е красиво цветето и цвета му, ако знам и как се казва за да го търся. Karzz, имам две сандъчета със сакъзи, които презимуваха на южната тераса, едно към едно са им листата с твоите. Ако искаш мога да ги снимам. Миналата година изкарах шефлерата за няколко часа на терасата и направо слънцето и изгори листата.

# 428
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 996
Бисерка, много е красиво цветето и цвета му, ако знам и как се казва за да го търся.
Скрит текст:
Karzz, имам две сандъчета със сакъзи, които презимуваха на южната тераса, едно към едно са им листата с твоите. Ако искаш мога да ги снимам. Миналата година изкарах шефлерата за няколко часа на терасата и направо слънцето и изгори листата.


sedum palmeri

# 429
  • Мнения: 14 767
О и моята шефлерка пострада от слънцето. Уж пече само сутрин за час-два,обаче буквално ги изгори листенцата. На една позната нейната шефлера е навън от пролет до есен и е страхотна! Голяма,гъста,идеална. Обаче там на тази тераса слънце не пече. Аз нямам такова място в двора.

# 430
  • Мнения: 2 888
St.Dobri, благодаря! Flowers Hibiscus

# 431
  • Мнения: 6 584
Natt, и аз не му знаех името( дадоха ме резник) , добре, че е Добри да ни ограмотява. Мога да ти дам, ако искаш.

# 432
  • Мнения: 2 888
О много благодаря, първо ще го потърся в Бургас, и ако не го намеря ще се възползвам от предложението.

# 433
  • Мнения: 6 584
На разположение съм, Natt!

# 434
  • Мнения: 5 898
О и моята шефлерка пострада от слънцето. Уж пече само сутрин за час-два,обаче буквално ги изгори листенцата. На една позната нейната шефлера е навън от пролет до есен и е страхотна! Голяма,гъста,идеална. Обаче там на тази тераса слънце не пече. Аз нямам такова място в двора.


Писах, че имам шефлера на западна остъклена тераса. Лятото е ужасно топло. 8 години вече. Нищо и няма. Миналата година за малко да загине, но през зимата, защото и тогава си стои на терасата. Прибирам я за дни, когато е извънредно студено-при нас рядко. Тогава обаче не я прибрах. Оказа се издържлива.

Общи условия

Активация на акаунт