Декемврийско бебче не се срами,покажи на мама момче или момиче си ти!

  • 19 839
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 721
Ооо, Веси, друго си е при мама и при татко, а   Hug
Сега ти се е паднало да помързелуваш и да те поглезят, така че - действай! Никакви резки движения - от масата до леглото и от леглото на масата  eat  eat  sleepuu и после badscale , но карай Laughing

shrew, danielad - добре дошли в отбора Wink

pebble, честито девойка!

# 61
  • Мнения: 143
здравейте,
като гледам вече се знаят какви ще са бебоците ни само ако не ни изненадат накрая. Аз днес си взех БХС всичко е ОК и се успокоих, аз си бях спокойна вече след като ходих при доц. Томова, но все пак и това гадно изследване добре че излезна. Иначе и ние правим ремнот. Бутаме стени и какво ли не и незнам дали няма накрая да успее да завършим ремонта до докември, ако не си идвам тука в Красна поляна, аз през туй повечето време тука си прекарвам. От утре съм пак на работа в гадния офис.
Мен бебо само ме гадилчка като мравчица е. Сега мисля ако мога да се успокоя и да не го мисля шефа ми в работата да изкарам още месец до септември и после у дома. Толкова ми е кофти за отношението ми, като имате предвид, че съм отначалото на създаването на фирмата и съм най-стария служител, но уви като видят някои бремнна жена и се узлобяват.
Вече да кажа също си ми личи един съсед ме попита дали не съм бременна.
Това е от мен засега аз иначе също съм кукуквица ставам рано и не мога много да спя.

# 62
  • Мнения: 143
намерих един линк мода за бременни, ако ви интересува.   http://www.reni-fashion.com/
Чувалили сте за магазин някъде с колички и креватчета втора употреба.

# 63
  • Мнения: 3 323
Да нали? Обрахте бройката за момичета и сега ви е кеф!!! А за мен какво ?-момче ама ще видите вие аз ще го насъскам! Таман трима!!! Ха сега да видим!
Утре излиза и моето БХС стискайте палци! Пък каквото Бог даде!

# 64
  • София
  • Мнения: 6 810
намерих един линк мода за бременни, ако ви интересува.   http://www.reni-fashion.com/
Чувалили сте за магазин някъде с колички и креватчета втора употреба.
Има, казва се "Скрити съкровища", някъде до ВМИ се намира, ама точно къде е ще те излъжа, никога не съм ходила, обаче чух, че има хубави неща. Ако не искаш да даваш много пари за тези неща, в магазин Щъркел има евтини варианти -нови. Нашето легло е от там, италианско, много е хубаво,мился , че беше 105 в,или 115 ще те излъжа... newsm78

# 65
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
За втора упротреба може да хвърляш и по едно око и тук в под-форума   "Продавам, предлагам, подарявам"

# 66
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Здравейте мамита!
   И ние почваме ремонт - да не останем по назад Laughing Много ми е интересно като каже жената че е бременна и цялата фамилия хуква "Ремонт"!!! Laughing Аз по време на ремонта мисля да се изпаря от вкъщи, защото покрай тия бои и тапети се изпокарахме с татито, а по принцип сме сговорчива двойка и не се караме... А сега той каза "Не мога да си позная жената" - твърди че си живея в някакъв мой свят и не го пускам там, така че не ми се разбирало какво искам...ха сега де? newsm78
  А мен ме тревожи че не усещам бебо повече от 1-2 пъти на ден и то не всеки ден...рано ли е, какво ли... Sad
  Момичета, нормално ли е вече да съм качила 6 кг, направо не искам да сядам на масата, а все съм гладна... Rolling Eyes

Ох, душанката ме ритна....ама много срамежливо Heart Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 6 810
И мене рядко ме рита, 2-3 пъти, най-често като съм седнала, явно му стеснявам пространстово на детето, като седна.  Laughing
Качила съм 4 кг и не се понасям вече...

# 68
  • Мнения: 143
сега ходих до тези скрити съкровища, защото се чудих какво да правя, то е един магазин в гараж няма кой знае какво, аз просто отидох да хвърля едно око. Там стерилизатор на шишита на chicco беше 60лв. а количките на chicco едната 360 другата 520лв. не мога да преценя скъпи ли са или не. А за магазин щъркел съм чувала, че има готини неща. Аз така или иначе не смея да купувам още просто си гледам, за да си набелязвам

# 69
  • Мнения: 572
Ние снощи до 1 часа през нощта опаковахме покъщнината с найлони...спахме на разтурено и днес сутринта ни смениха дограмата за 3 часа и сега е бомба паднала вкъщи, защото нали разбирате, че найлоните по пода се размърдаха и паркетът ни отиде по дяволите.
Но нищо не може да ме ядоса, щот съм бременна  Laughing
Тази нощ ще спим у майка. Сега ви пиша малко, че ми липсвате, но докато не свърши ремонта (т.е. да се оправят стените и да се изчисти до безследно!) няма как да съм редовна.
Иначе, от понеделник съм пак на работа Sad и няма как, ще падне пак бачкане...Много ми е малко почивката, ееееееееех, но няма как. До ноември все ще съм на работа.
На мен феталната ми е в сряда другата седмица. Дано си покаже пишурката и да потвърди дали е момченце, че напоследък много ми е мило да съм мъжка  майка - нали така показа преди две седмици.
Сега ви целувам всички и до скоро!
Пазете се и за нищо не се ядосвайте!

# 70
  • София
  • Мнения: 2 044

Качила съм 4 кг и не се понасям вече...
А аз 4.500  и наистина ми става лошо като се погледна в огледалото #2gunfire,само купувам дрехи и в нищо не се харесвам SadНосят ми се тесни дънчици и чехличките ми на токчета #Cussing outУж наблягам на плодове и зеленчуци,ям Бонус само на закуска и пак качвам с всеки изминал ден  261uuТова поне ме успокоява че съвсем като се усвиня,ще е есен- зима и няма да ми прави впечатление колко съм дебела EmbarassedМного е кофти да си дебел лятото ,ама какво да се прави ConfusedНаправо им завиждам искренно на някои момичета,където само на корем растат preggoЗа покупките-фризьорката ми ,ми каза,че в Люлин имало някакъв бебешки магазин ,имало много яки неща-от обзавеждане,до дрешки и храни и не било скъпо newsm78И аз заглеждам колички,но все ми харесват някакви за над 1000лв.Хайде мамите където им е за втори или трети път да дадат съвет,нашите бебенца,като са зимни каква количка трябва да вземем?Зимна,комбинирана? newsm78

# 71
  • Мнения: 68
Здравейте кукли!
Ей ме пак - не че има нещо ново при мен, освен че съм качила още едно кило (вече 5 отгоре), ама май е неизбежно и също още не съм усетила бебчо. Въпреки че тази сутрин заподозрях, че май рита, ама не съм много сигурна. Не беше никакво пърхане, потрепване и прочие, ами направо като ритничета. Ама може да са били и червата ми - хич не знам  newsm78, нали ми е първо. Сега ще чакам да повтори, за да преценя дали е същото и дали изобщо е било това.
В четвъртък съм при Мазнейкова и се надявам тогава вече 100% да разберем пола. Не че има значение, ама ми е много интересно Simple Smile.  

# 72
  • София
  • Мнения: 721
Ей ме пак - не че има нещо ново при мен, освен че съм качила още едно кило (вече 5 отгоре), ама май е неизбежно и също още не съм усетила бебчо. Въпреки че тази сутрин заподозрях, че май рита, ама не съм много сигурна. Не беше никакво пърхане, потрепване и прочие, ами направо като ритничета. Ама може да са били и червата ми - хич не знам  newsm78, нали ми е първо. Сега ще чакам да повтори, за да преценя дали е същото и дали изобщо е било това.

Оо, Лено, минала си го вече периода с пърхането и потрепването Simple Smile
Вече на тия седмици е по-скоро като почукване или бълбукане...и то не толкова ниско, а вече по-към пъпчето, бе направо са си леки ритничета!
Много прилича на къркорене на черва, но някак и е различно - проучи го още малко и ще видиш, че е бебчо Simple Smile

Сега четох, че бебчето от 18та седмица вече чува!! Чува по-силните външни шумове и гласа на мама и татко или който там му говори (например батковци  Laughing)! Аа, и пише, че вече усеща външния свят - ако си заголите коремчето на слънце му става по-топло и червено на цвят и реагира риткайки  Hug

Девойки, аз съм при Мазнейкова в понеделник. Информирам ви не за друго, а защото ако някоя друга мама ходи тогава да не се разминаваме из коридорите, а да се познаем!

# 73
  • Русе
  • Мнения: 856
Здравейте,момичета!Днес ходих на ЖК.Моят лекар всеки месец ми пуска изследвания за кръв и урина- добри са хемоглобин 120 за мое учудване без да взимам витамини и желязо.С кг. съм 50,5 ,което означава +3кг.Потвърди пола момиченце ,но също и че плацентата ми е превия,което никак не е добре.Няма вече секс,повече почивка и лежане.Да не допускам контракции и за това ми увеличи магнерота 3Х1 таблетка.Но каза,че мога да ходя на море така,че живот и здраве заминаваме в събота за 5 дни до Варна.
 Заради моята плацента потърсих нещо информативно в Google и вижте какво намерих може да ни е полезно
Груби грешки в акушеро-гинекологичната практика
 
 

# 74
  • София
  • Мнения: 721
Потвърди пола момиченце ,но също и че плацентата ми е превия,което никак не е добре.Няма вече секс,повече почивка и лежане.Да не допускам контракции и за това ми увеличи магнерота 3Х1 таблетка. 

maiche, недей така с тая превия. Диагноза "плацента превия" се слага чак след 7мия месец (след 28-30 седмица). И изисква доизлежаване на бременността в болница, понеже е свързана с кръвозагуба и опасност за плода и задължително цезарово! Нашите са просто "ниска плацента" и се надяваме да се вдигнат!!

А, да добавя - за тоя линк за грубите грешки - не препоръчвам на никоя да го взима под внимание...и изобщо не мисля че трябва да се чете от бременни жени.

Общи условия

Активация на акаунт