КГБ = Клуб на Готините Баби - 198.

  • 41 148
  • 736
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 18 562
Леле ,ранобудна баба, аз  ще помириша кафето и отивам да си доспивам!

# 436
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Ранобудна не е, но е пълно Ку-Ку. Поспи и заради мен. Аз ще се трудя и заради теб.

# 437
  • Мнения: 18 562
Аз съм се натрудила май, то рано или късно идва и това.Филм гледам и   книга почнах, Анна Политковская реших да видя какво пише, та я утрепаха.За обща култура. Де ще я нося тая култура  и де ще ми трябва не знам ,но докато не   блесне слънце навън няма да изляза.

# 438
  • Мнения: 1 082

    Добро утро момичета !!! И...ДА БЪДЕМ ДОБРИ!!!

# 439
  • Мнения: 2 000
Добро утро ранобудни момичета!
Фури,тенкю за кафето😘

Днес в деня на добротата се е родила голямата ни щерка!
Да ни е здрава и щастлива!
Черпя ви за нейно здраве!







Лек и спокоен ден за всички ни.😍😍

# 440
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 913
Хайде да се прицънцуря към компанията, само дето не съм толкова ранобудна днес - успах се Simple Smile
Гъбче, голяма и богата маса си спретнала за щерката. Да ти е жива и здрава, много усмихната и заредена само с положителни емоции. Щом е родена в деня на добротата, нека само добри хора да среща по пътя си. Наздраве за нейно здраве!
Борянка, и аз що неща съм изчела за пустата обща култура - то къде ли ще блесна с нея, ама пусто шило - не стои мирно и все нещо ме човърка, любопитството ми край няма.
Дидимити,  Hug
Слънчев ден и да сте добрички днес Simple Smile

# 441
  • София
  • Мнения: 8 379
МИЛА ГЪБКЕ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ДА ВИ Е ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА ГОЛЯМАТА ЩЕРКА. ДА ВЪРВИ ПО ПЪТЯ СИ С ЛЕКОТА, ДА СБЪДВА ЖЕЛАНИЯТА СИ. НАЗДРАВЕ!

ФУРИЙКЕ, изобщо не го помирисах твоето кафе, ами с кеф си го изпих Simple SmileТази сутрин и аз съм ранобудна. Чак сега ми дойде на ум, че в компанията имаме и един мъничък Михаил. Да расте здрав и силен!Поздрави на мама.

БОРЯНЧИЦЕ, изгря ли слънцето? При нас е мръчкаво. Съвсем ноемврийско.

ДИДИМИТИ, Hug Нека да сме добри и да правим добрини, ако ли не можем, то поне да не пречим. Simple Smile

Ще дадете ли идея за среща в неделя или да запазя кръглата "китайска" маса? Едно си баба знае, едно си баба бае Joy

МАМСИ, изпревари ме. HugМоля, път на младите!

# 442
  • Мнения: 18 562
Фло няма слънче и мен няма навън.Май компромис ще правя да излизам без слънце, хладно  е вече сутрин и мъгливо дори.
Фло, ти помниш имената на всички, аз рядко  показвам празник, но ти  издаваш , дай да направим таблица ли , именик ли като на българските ханове, но на КГБ внучетата поне.Макар да казвам ,че първо се черпи ,после се честити, ще е интересно   внучово албумче на имената ,то със снимки не може.
Честито на Мишо, зло да го забрави и специални поздрави   и целувки бабешки по  дупето, дали дава , но ще натиснем.
Честито на Гъбкината щерка, време е да я направят баба , докато е хубава и млада, да търчи  и внуци да гледа, по  площадки и тревни площи ,поне  има бол.И котета , децата обичат да ги гонят и  мачкат.Да спретне  една чудна трапеза като  почерпката тук, от пиле мляко и   да прегърне бат Павли , че я дарил  с красиви щерки.Да излизам вече  и аз ....че бързо се из0морявам и пак ще цъфна тук като майска роза през декември.

# 443
  • Мнения: 5 490
Честит Рожден Ден на дъщерята на Гъбка! Всичко най-хубаво й пожелавам!

Аз за малко минавам, да ви видя как сте. Всеки по задачки, живота си върви. Поздрави!

# 444
  • Мнения: 4 369
ЧРД на дъщеричката на Гъбка!
Да е жива и здрава, да я спохожда късметът всеки ден, да дава и получава много обич в живота си!
[/color]

Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 20:27 от mery_poppins1

# 445
  • София
  • Мнения: 16 038
Габката, да ти е жива и здрава порасналата дъщеря! Да успява във всичкои да сте задружни.
Боряна, няма вече слънце. Поне да не вали и да не духа за да сме навън.
Аз днес вече си имам мост, свикваме един със друг. След малко ще го пробвам с мека, сосена вечеря.

# 446
  • Варна
  • Мнения: 379
Гъбче, честит рожден ден на голямото ти момиче,
да е здрава, бодро след мечтите си да тича
с лекота да ги постига и нови да си намечтава,
обич и доброта да получава и да раздава,
да е успешна, винаги едни гърди пред всички
и това да й носи удовлетворение ииииии парички!
Наздраве на голямото ви семейство!  
Cocktail

      Flowers Hibiscus  Sparkling Heart  Flowers Four Leaf Clover

# 447
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро!

Гъбке, жива и здрава да е дъщеря ти!
Фло, Боряна, имате поздрав от Мишо и мама. Те са добре, гледат се, а ние им се радваме чрез видео връзката.
Айша, дано се спогодите бързо с моста.
Прекрасен ден Ви желая!

# 448
  • Мнения: 1 031
Гъбче, честита да е дъщеря ти!


При мен нищо интересно - на работа, от работа - в дома. Имаше такава песен.



Поздравче от мен!

# 449
  • Мнения: 2 000
Днес интернета е тука има-тука нема.Сменят клетки и разни съоръжения еж с по-добри.
Поне предупредиха да сме хаберлии.
Та чак сега  уж вече се нормализираха нещата.
Благодаря ви за поздравите към щерчицата мили Мамси,Фло,Борянчица,Делта,Мери, Айша,Танче,Фури,Тану😍😍

Снощи отбелязахме скромно празникът,а в събота по-официално😊

Тану,и ти си имаш красотиии

Отивам да правя салата,че майсторът ми се прибра от обекта😊

Общи условия

Активация на акаунт