Магазини Pepco

  • 67 700
  • 772
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 14 411
Аз досега нямах спортен клин от Пепко. Имах обикновен черен памучен - нямам претенции. Днес напазарувах оттам - клина от корицата, бюстие със същия десен, в което гаранция не мога да се побера, но нали някой ден Wink трябва да отслабна, и напълно ненужна ми нощница, но от приятна материя, с приятен цвят и весел надпис, тип дълга тениска.
Аз поначало в горната част съм по-голям размер, а сега съм доста кила, но ако мога да разбера защо рокли от не особено разтегливи материи размер 46 ми стават, а в разтегливи бюстиета уж същия размер не мога и посмъртно да се напъхам, трамвай да стана. Grinning Отнася се за всички марки.

# 256
  • София
  • Мнения: 4 548
Защото мерките не си съответстват при различните производители. За обувки не могат да си унифицират номерата, пък какво остава за дрехи.

# 257
  • Мнения: 5 386
Бикини и полубоксерки от Пепко са умалени, плитки, но пък дънки, панталони са о.к.

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 14 411
За една и съща марка говоря, и за това, че винаги правилото е такова. Една от причините вероятно е свързана с това, че при бюстието има две обиколки за напасване - гръдна и подгръдна, почти както при сутиените, но често точно гръдната е малка, а трябва да е същата като при роклите. Иначе ясно, че не са еднакви размерите при различните производители. На Пепко са по-скоро уголемени впрочем.

Клинът е приятен, съхне бързо, материята е доста тънка, за здравина няма как да кажа, еластичност мисля, че добра. Не съм го пробвала още за по-дълго ходене или фитнес - някои клинове от такива лъскави материи се свличат.

# 259
  • Мнения: 2 405
И аз мисля, че на Пепко са уголемени, поне размерите на дрехите за възрастни. Дънки пробвам няколко пъти и винаги взимам размера, който обичайно нося. Еми винаги се връщам за по-малкия..

# 260
  • Мнения: 3 944
Бебешките дрехи са умалени с един размер, някои и с повече. Боди 68 размер ставаше на дъщеря ми на 40-я й ден. Вече е на 4 месеца и носи 62 на други марки. От Пепко 62 й е малък. За дамските дрехи съм попадала или на точно или на леко умалени. Едни бикини бях купувала преди, оказаха се с много плитки. Мъжко не съм купувала.

# 261
  • Мнения: 1 511
Бебешките дрехи са умалени с един размер, някои и с повече. Боди 68 размер ставаше на дъщеря ми на 40-я й ден. Вече е на 4 месеца и носи 62 на други марки. От Пепко 62 й е малък. За дамските дрехи съм попадала или на точно или на леко умалени. Едни бикини бях купувала преди, оказаха се с много плитки. Мъжко не съм купувала.
И при детските е горе долу по същия начин. Дъщеря ми носи 98 по принцип, тук от клинчетата 104 идва късо и тясно. При блузките размерите отговарят повече.

# 262
  • Мнения: 439
Бебешките дрехи са умалени с един размер, някои и с повече. Боди 68 размер ставаше на дъщеря ми на 40-я й ден. Вече е на 4 месеца и носи 62 на други марки. От Пепко 62 й е малък. За дамските дрехи съм попадала или на точно или на леко умалени. Едни бикини бях купувала преди, оказаха се с много плитки. Мъжко не съм купувала.
Аз пък съм с впечатлението, че бебешките размери са точни. Когато бяхме 62см ни подариха от Пепко едно гащеризонче 68 и си беше голямо.. когато станахме 66.8 започнах да и го обличам и беше почти точно. Впрочем явно малко се отпускат, тъй като имам 4-5 от там 68р-р, вече сме 72см, а все още и стават, не са малки.

# 263
  • Мнения: 648
Да се оплача от мъжко спортно долнище за 8 лв - много меко и приятно на допир , ноооо цялата ми къща е в мъхове и от където мине мъжът ми оставя следи след себе си! Не ,че съм очаквала екстра качество ,ама чак толкова ! Цялата баня напълнена с мъхове! Отвори ми работа да чистя .. аз си купих дънки с ластична за 8 лв супер са си!

# 264
  • на морето
  • Мнения: 1 384
След две изпирания нашите спряха да пускат. Аз си купих риза и блуза за по 5.90 и спортно сако каре за 9.90. Доволна😊

# 265
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
И аз да се оплача от мъжкото долнище от 8 лв. - май не пуска мъхове, но след много малко носене изглежда все едно е втора-трета употреба.

# 266
  • Мнения: 35 967
май единствените неща, които успях да харесам и да купя, са преса за картофено пюре и ароматни свещи
не, че ароматите са нещо особено, но са достатъчно евтини, за да не ги критикувам

# 267
  • Мнения: 1 485
Вчера си взех бикини, бельото е намалено, взех си Л - за 1,49 лв. Не посмях да взема повече, защото не знаех дали ще стоят добре - нацелила съм ги. Ама май качеството няма да е уау.

# 268
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
На моето бельо размера му нацелих,но беше с едни дантели отстрани и след второто пране се разшиха...

# 269
  • Мнения: 54 435
Това е проблемът, лош шев. Иначе са красиви.

Общи условия

Активация на акаунт