?Въпроси всякакви за СО?2019

  • 100 532
  • 12 732
  •   1
Отговори
# 10 845
  • Мнения: 18 498
Кажи му, че е плешив.

# 10 846
  • Мнения: 31 669
Не бих търпяла и секунда мъж до себе си, който критикува тялото ми. Нито секунда. Даже и шамар мога да му ударя преди да го разкарам.
Дебела не я харесвал, сега слаба не я харесвал. Всъщност той просто не я харесва. И явно обича да унижава и мачка жените, а тя е свикнала. И вместо да му тегли една и да го зареже, тя мисли, че силикона ще и оправи взаимоотношенията.
Що не му каже "Пешо, силикона струва 10 000, запазила съм си час, давай парите"
Щото то гърдите не се уголемяват по желание. Все едно да искаш на мъжа си пениса да си уголеми ей така от нищото.
Вземи му изкоментирай и ти оная му работа. Да види хубаво ли е.
Чувала съм, че пиенето на боза увеличавало гърдите. Пробвай, но очаквай и друго да се уголеми  Joy

# 10 847
  • Мнения: 18 979
Имах едно старо гадже, което ме навиваше да съм си сложила силикон, с негови пари. Ето, че имало и по-зле - очакват жените на свои разноски да тръгнат да удовлетворяват естетическите им претенции относно женската визия.

# 10 848
  • Мнения: 15 619
Започни и ти да му говориш за недостатъците. И че за нищо не става, щото той май верно за нищо не става.
Подкрепям. Кажи, че му е малък. Joy

# 10 849
  • Мнения: 6 469
Започни и ти да му говориш за недостатъците. И че за нищо не става, щото той май верно за нищо не става.
Подкрепям. Кажи, че му е малък. Joy
И да го пита какво е т’ва оргазъм?

# 10 850
  • Мнения: 31 669
Ми да, следващия  път като си поиска,кажи, че няма да си мръднеш пръстта, щото не виждаш смисъл само той да свършва  Laughing

# 10 851
  • Мнения: 8 074
Започни и ти да му говориш за недостатъците. И че за нищо не става, щото той май верно за нищо не става.
Подкрепям. Кажи, че му е малък. Joy
Ееееее, вие пък с най-тежката артилерия Smiling Imp ам'че той сам си го вижда... Но едно "А, това какво е тука отзад!?! Да не е почнало да ти пооплешивята тука на връхчето... Ей, не де!... Ама не ми се струва, така си е..."
Smiling Imp Нека се опитва да си оглежда от всички гледни точки точно пък това местенце и да се чуди колко точно пък се вижда...

# 10 852
  • София
  • Мнения: 19 249
Ето какво излезе от ровенето в стари постове - започнаха да пишат анонимно.
За мен е леко прекалено да искаш всекидневно възхищение и комплименти в дългогодишна връзка или брак. Все пак нали огледалата са за това.
За подаръците по-добре да не започвам...

# 10 853
  • Мнения: 18 979
А, да, тя да каже "Какво е това тук отзад?" или "Вътре ли е вече?" при по-нестандартен секс, и няма нужда да казва, че му е малък

# 10 854
  • София
  • Мнения: 17 775
Ееееее, вие пък с най-тежката артилерия Smiling Imp ам'че той сам си го вижда...
Е нали е малък, как ще си го вижда Joy Joy

# 10 855
  • Мнения: 19 848
Много съм обидена на ММ, ама много. Напоследък не ми обръща никакво внимание, а само ми лази по нервите. Вече мисля, че връзката ни се изчерпа, че си омръзнахме, даже не го привличам вече, не ме харесва. Не получавам комплименти и подаръци, само ми намира някакви кусури за всичко, дори за външния ми вид. Тази сутрин ми каза, че гърдите ми се смалили и съм станала като дъска. Ами да така е, защото отслабнах с 15 кг и гърдите ми се стопиха заедно с другите мазнини. Преди да отслабна пък постоянно ми намекваше, че съм дебела, уж на шега. Винаги за всичко ми намира кусури, много гадно се чувствам.
 Ако имах финансова възможност бих си сложила силикон, но знам, че тогава ще ми намери друг кусур и няма смисъл...
Имаш грешен критерий за мъж и повърхностни очаквания – "Не получавам комплименти и подаръци".
Мен ми се струва, че сте се намерили. И на двама ви ви е писнало един от друг – на единият му е писнало да се преструва с "подаръци и комплименти" (които явно не са същността му и не му идват отвътре и естествено, а е правил, за да ти се представи по определен начин), а на теб ти е писнало да неглижираш постоянното му уж шеговито злобливо кълване. Този си е бил такъв мърморак сначале, а ти си имала нереалистични очаквания за безкраен период на цветя и рози, шоколад и подаръци.

# 10 856
  • Мнения: X
Ама той наистина е плешив ☺ казвала съм му, обаче изобщо не го жегва това, човекът няма комплекси и егото му е таван. Може би аз съм комплексарка и му се връзвам на всяка дума, може би трябва да обичам и харесвам повече себе си, а при подобни коментари да го пратя на майната му...
 Сега съжалявам, че не му казах абсолютно нищо тази сутрин, обаче ще му го върна в първия удобен момент. Това за достойнството му е добра идея, въпреки, че не му е малък, мога да намекна, че има още какво да се иска, все пак никой не е перфектен...

# 10 857
  • София
  • Мнения: 19 249
Нали една миска си беше сложила силикон на кредит, нищо не пречи
Щом това ще вдигне самочувствието... Аз бих се гордяла, че съм свалила 15 кг, но всеки с комплексите си.

# 10 858
  • Мнения: 19 848
То не е важно и ти да "му връщаш", а да не му се хващаш на простотиите. То си е твоя работа, ако искаш цици до пода можеш да пуснеш, ако не му харесва "адиос", а не да пуска злобливи шегички с цел мачкане.

# 10 859
  • Мнения: 14 078
Шегите ви ме подсещат за сцена от един филм. Жената реши да си върне на един със страшно самочувствие, който се подигра с приятелката й. Помоли го той пръв да се съблече. Онзи се съблича бавно, гледа я отвисоко и се подсмихва, а очите му говорят - гледай ме, че такъв мъжкар едва ли ще видиш пак. Съблече се чисто гол, а тя с един тон, пълен с възхищение: "ауу, дотук добре. А къде е онази работа"?

Общи условия

Активация на акаунт