?Въпроси всякакви за СО?2019

  • 100 574
  • 12 732
  •   1
Отговори
# 11 625
  • Мнения: 18 503
Вече сме я чели тази история.

# 11 626
  • Мнения: X
Оженили са се много млади, да, явно затова и жена му не се е наживяла и си е намерила човек, към когото изпитва тръпка. Той е от типа хора, които в името на връзката/любовта/брака биха търпели всичко, простил й е изневерите и е искал да останат заедно, но тя е пожелала развод и да бъде с другия.
Относно коментара да порасна - какво имате предвид? Да подтисна реалните си чувства, желания или да сваля изискванията си? Тогава нима бих била щастлива в едни неудовлетворяващи отношения? Аз се държа доста дистанцирано, но все пак любезно с този човек, не съм му давала никакви поводи за нищо и съм уточнила, че не търся отношения в момента. Жал ми е за човека и това, през което е преминал и заради това не бих го подвела, но от друга страна, ако това е единственият ми шанс за сериозни отношения? Минават ми и тези мисли през главата, няма как да не мисля за своето благо, все пак. За момента просто си размишлявам, разбира се, по никакъв начин не бих искала да нараня човека, аз също съм насреща като приятел за него, ако има нужда от помощ, виждам че когато излизаме по мероприятия и грее, разсейва се от тревогите, просто исках да чуя други мнения и гледни точки. Дори и да няма конкретен човек в картинката, как се постъпва в такава ситуация? Ако човек като мен иска да има сериозна връзка, брак, как се преодолява мнителност и недоверие. Аз все пак също съм човек с чувства и емоции, изпитвам емпатия, случвало ми се е на правя много добри дела и да полагам грижа за хора, без да искам или очаквам нищо в замяна. Характерът ми не е изтъкан само от недостатъци, разбира се. Проблемът е, че ми е нужно един човек да ми се докаже като стабилен партньор и като любов, преди да са започнали интимни отношения, не съм от хората, които ще започнат да правят секс неангажиращо с някого и лека-полека да се опознаят и уж естествено да си станат нещата с времето, нужно ми е да знам дали ще станат, преди да се е стигнало до там.

# 11 627
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Не знам дали ти на него ще даваш шанс, щом абсолютен егоист е оценил човека, вероятно още много ще го направят, но на мен ми изникна въпроса "защо той на теб да дава шанс". Отговарям съвсем честно след прочитане на поста ти, без да съм чела другите коментари.
Хубаво е, че си осъзнала слабостите си, даже е много хубаво, но с тази нагласа никога няма да имаш истинска връзка с когото и да е.
А конкретно на въпроса ти, никой не може да помогне да си отговориш. Само ти самата

# 11 628
  • Мнения: 11 505
Що се чудите, за едни много дълъг е 15, за други 1,5

# 11 629
  • Мнения: 19 863
Е, то при нея "много дълъг брак" може да означава 3-5 години, предвид начинът на мислене. Simple Smile

# 11 630
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Как да ти се докаже като ти искаш не 100 ами 1100% да даде всичко към теб? Демек той да се обезличи напълно, да стане твой роб, а ти да си останеш същата? Сама написа, че все си мнителна и не смяташ отношенията за сериозни или успешни (не помня точния израз), ако не останете заедно до живот. Нали и сама виждаш нереалността на това разбиране?

# 11 631
  • Мнения: 18 530
То в днешно време 5 години брак си е дълъг, а този тук с наднорменото тегло явно е бил женен към 10 години. Мен ме втресе от начина, по който авторката го вижда и не знам как изобщо й минава мисъл да се занимава с него. Просто за нея той е аут отвсякъде, обаче... имал някакви си качества. Големи глупости.

# 11 632
  • Мнения: 5 481
Не искаш терапия, но си точно за терапия. Не виждам как сама ще се оправиш с кашата в главата.

# 11 633
  • Мнения: 6 469
Докато не се наиграеш с въздухари и “красавци” с мускули.... няма да провидиш този човек.
Нека те пооблъска още малко живота, нека те “обгрижват” красавците, както само те го могат... и ела пак тук... да си попишем...

# 11 634
  • Мнения: X
Докато не се наиграеш с въздухари и “красавци” с мускули.... няма да провидиш този човек.
Нека те пооблъска още малко живота, нека те “обгрижват” красавците, както само те го могат... и ела пак тук... да си попишем...
Точно това е - никога не съм си позволявала да се наиграя с когото и да било, защото знам че нищо няма да получа от това. Винаги съм била само в сериозни връзки, които съм започвала само, ако знам, че ще имам удовлетворение от тях - минимум емоционално, но и не само. Бившите ми са много симпатични момчета и до голяма степен да ме носили на ръце, грижили са се много и са поставяли мен на първо място, но в един момент човек наистина започва да се чувства обезличен в подобни отношения, разбирам и това. С всички бивши поддържаме приятелски отношения, нито аз имам негативни чувства към тях, нито те към мен, просто не сме били един за друг, поради много причини, не е само в мен причината, но е предимно. А има и такива, които биха искали да се съберем, но аз не бих могла. Иска ми се да срещна човек, който ще ме вдъхнови, в когото да се влюбя истински и да имам желанието да давам.

# 11 635
  • Мнения: 18 530
Е няма да е този сега разведения явно. Прицели се другаде.

# 11 636
  • Мнения: X
То в днешно време 5 години брак си е дълъг, а този тук с наднорменото тегло явно е бил женен към 10 години. Мен ме втресе от начина, по който авторката го вижда и не знам как изобщо й минава мисъл да се занимава с него. Просто за нея той е аут отвсякъде, обаче... имал някакви си качества. Големи глупости.
Може да е финансово красив.

# 11 637
  • Мнения: 18 530
Може, ама ще си иска секса, а авторката с мъже без мускули не е пробвала и ще е чудо.

# 11 638
  • София
  • Мнения: 19 249
Е, ще затвори очи

# 11 639
  • Мнения: X
То в днешно време 5 години брак си е дълъг, а този тук с наднорменото тегло явно е бил женен към 10 години. Мен ме втресе от начина, по който авторката го вижда и не знам как изобщо й минава мисъл да се занимава с него. Просто за нея той е аут отвсякъде, обаче... имал някакви си качества. Големи глупости.
Може да е финансово красив.
Плаща издръжка и до голяма степен издържа детето, а и жена си, оставя й дори джобни, защото тя изкарва малко. Не ме е интересувало и не знам колко взима, финансите имат някакво значение, но никога не са били на първо място за мен, аз самата съм доста добре финансово. Бих се борила на всяка цена рамо до рамо дори и с бедно момче, ако знам и съм сигурна, че ме обича и че е готов на всичко да си запази връзката.

Общи условия

Активация на акаунт