?Въпроси всякакви за СО?2019

  • 100 687
  • 12 732
  •   1
Отговори
# 12 120
  • Мнения: 36 007
разбирам, явно не съм достатъчно широкоскроена Simple Smile

# 12 121
  • Мнения: X
Абе, донякъде разбирам... забила е някакъв за една нощ, а той се оказал "фотограф". Ама, що е чакал две години, за да напомни за себе си? Ако е искал да я шантажира, или подобно, отдавна да е предприел нещо....

# 12 122
  • Мнения: 3 186
Да шантажира със снимка на гръб?

Един милион евро или целият свят ще види голия ти гръб! Смешно, а?

# 12 123
  • Мнения: 31 879
А всъщност тя може да го шантажира  Laughing

# 12 124
  • Мнения: 19 988
Анонимната е неква невротичка дето си търси драми.
За неква анонимна снимка на гол гръб с част от дупе стана е*аси драмата, е*аси чудото.
Човекът може да е арт, естет, фотограф.
Тя започва да реве само като си отвори устата, споменавайки как "някакъв луд" ѝ изпраща "голи снимки". Търси реванш с пребиване и мегдан за още драми.
Туй се нарича да си търсиш внимание чрез драми, присъщи на 3-годишно дете.

# 12 125
  • Мнения: 17 407
А всъщност тя може да го шантажира  Laughing

Нали? Невинната жертва.

# 12 126
  • Мнения: 758
Аз пък от написаното разбрах, че анонимната авторка е била с него за една нощ, но мъжът е бил доста неприятен, затова не иска да се сеща за него. Срамува се, защото натрезво не би си легнала с него, а той даже има нейна снимка, без съгласие, с което още по-грубо ѝ навлиза в личното пространство и интимния свят. Всичко това, гарнирано с изпращане на въпросната снимка, на която авторката е разпознаваема(сама го каза) ѝ навява отблъскващи мисли, а е искала да го забрави много отдавна. Това е моят прочит на ситуацията. На нейно място щях да блокирам въпросния индивид. И е постъпила чудесно, като е споделила със сегашния си приятел.

# 12 127
  • Мнения: X
Да, има нещо, което я притеснява, нормално да сподели, всеки го прави. Или би трябвало. Но чаааак такава драма, че и рев, сълзи и сополи, че биячи... Малко прекалено ми е на мен. И пак се питам, ако е било някаква "пиянска" свалка за една нощ, защо той се "активира" чак след ДВЕ години?

# 12 128
  • Мнения: 2 355
  Прищяло му се е. Ако си е подредил снимките по date modified, явно доста е закъсал човекът, това са си две години.

# 12 129
  • Мнения: 3 186
Аз пък разбрах, че се срамува от секс за една нощ.

Франсоаз, имаше много подробно обяснение назад защо се активира сега - разчиствал е стари файлове, попаднал е на снимката и я е пратил.

# 12 130
  • Мнения: X
Да, срамувам се, още в началото го казах. На снимката всеки, който ме познава, ще ме разпознае, пък и да не ме познава, татусите ми достатъчно ме разкриват. А този си е психо за мен, няма да си променя мнението, не е нормално, ако се бях разчекнала пред него да му позира ОК, но...

# 12 131
  • Сф
  • Мнения: 10 681
Ама чакай сега, не било бивш, било секс за една нощ.Вие сте в една среда или сте близки? Със същия успех вместо да развява снимки, може да разнася пред познати, че те е минал за 1 вечер. И какъв е проблема да казваш че сте излизали за кратко и не се е получило?Това в случай, че някой ти търси обяснения, а тук няма такъв.Едва ли и някой е заинтересуван подробно  от житието ти, освен сегашния.А той за миналото не може да те съди, освен ако и той не е ревнив психопат.
И това са само свободни интерпретации. В крайна сметка имаме един мъж, който отново ти прави оферта за секс .След 2 години!Не ми прилича на психопат, а като да се пробва.Я кажи , ти резна ли го твърдо? Щото може пак да досажда.Не виждам от какво се притесняваш.Още повече и настоящия вече знае.
Какъв е пък тоя твой срам, че си спала с някой си.Вместо да срамуваш , бъди твърда към досадника.Ако усеща несигурност в държанието ти, ще досажда.
Аз например, не бих казала на настоящия си, просто защото няма нищо, не е тормоз, а само едно следдвегодишно включване , което само по себе си е странно, но пък няма защо да ме бърка.Очевидно. има очаквания към теб, които е трябвало да парираш и преди и сега.Ще си пази някой тел от 2 години и ще се пробва толкова смело с смс ...добре..Вайбър ли , месинджър ли..
А ти защо просто не го прие за комплимент, че си красива, а ревна и изпадна в паника? На години си, на които секса пък дори и за една нощ не е табу! Не разбирам.

# 12 132
  • Мнения: 1 376
Аз въобще не бих се занимавала. Един от предишните ми "любовници" има снимки и какво? И да ги пусне в нета да не съм само аз там (аз съм с бая и уникални татуировки, впрочем). На сегашния ми мъж хич и не бих му казала, та то и той не е кой знае какъв светец.
Виж, много неприятно ми става като един бивш ми праща мои снимки (нормални, той голи няма), но няма как да го накарам да ги изтрие.

# 12 133
  • Мнения: X
Сега разбрах защо толкова се говори за това съгласие за снимане. Явно има хора, които нямат нищо против да ги снимат голи и да се разпространяват такива снимки. Та тези хора категорично отказват да разберат проблема на нежелаещите и продължават да ги снимат без тяхно съгласие. Аз недоумявам. А толкова много се говори за това и пак има неразбрали. Ех, ех.

Темата ми беше много интересна, а и полезна. Ограмотих се. Заповядайте:
Чл. 32 от Конституцията:
(1) Личният живот на гражданите е неприкосновен. Всеки има право на защита срещу незаконна намеса в личния и семейния му живот и срещу посегателство върху неговата чест, достойнство и добро име.
(2) Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.

# 12 134
  • Мнения: 48 005
Е то май към един момент си бил съгласен, после вече не си съгласен тези снимки да бъдат разпространявани

Общи условия

Активация на акаунт