?Въпроси всякакви за СО?2019

  • 101 073
  • 12 732
  •   1
Отговори
# 12 645
  • Мнения: X
Прекалено рано си се навряла между шамарите.
На твое място бих се дръпнала, докато не приключи разводът. Ако приключи.
Бих оставила двамата родители да се оправят с децата си. Това не е твоя работа.

Толкова ли не можа да изчакаш няколко месеца?

Той вече има 2 малки деца. Твърде голям товар за новата му връзка, ама щом се натискаш да си имаш проблеми....

# 12 646
  • софия
  • Мнения: 1 246
Не защитавам никого, но любовта понякога не пита според мен, а и те са се разделили 2 месеца преди да се запознаят, така че не е виновна. В същото време ситуацията е доста деликатна, аз лично не бих се наела но...всеки си преценява, както казах в началото - любовта не пита. В допълнение бих казала само, че много рано е запознал авторката с детето, или не е предпазлив ( все пак за едно дете това е стрес, не е ясно дали ще са дълго време заедно..днес я има утре -не...) или е влюбен доста..

# 12 647
  • Мнения: X
Абе не пита. Да не са в пубертета?

# 12 648
  • софия
  • Мнения: 1 246
Някои успяват да контролират себе си, други пък не.

# 12 649
  • Мнения: X
А повечето не правят и опити.

Анонимната е знаела още в началото, че мъжът не е приключил с развода. И едва ли по онова време е била умопомрачително влюбена. А сега пуска теми. И други ще пуска - МП се колебае между мен и бившата; Бившата тормози МП за издръжка и му губи ценното време; МП все още не се е развел; Бившата настройва децата срещу МП; МП плаща прекалено високи издръжки, не остават пари за нас. И още, и още варианти безброй. Ама нищо де, тя любовта не пита. А този бързият, дето 2 месеца след изнасянето си вече е с нова, явно няма проблем да сменя жените.

# 12 650
  • софия
  • Мнения: 1 246
Именна заради изброените неща в поста ти не бих се наела да се занимавам Simple Smile имала съм връзка с човек с едно дете...винаги имаше нещо, което липсва, добре, че беше за кратко.

# 12 651
  • Мнения: X
Че съм се навряла между шамарите ми е ясно.
В пубертета отдавна не съм, но се влюбих сериозно, да. На всичкото отгоре е и мъж, с когото си предствям да споделям живота си, а такива не съм срещала често. Та затова и бих опитала да се получат нещата, не че съм мазохист.

Анонимната е знаела още в началото, че мъжът не е приключил с развода.
Това е така. На практика може да се проточи дълго време, зависи много от тях. Издръжките на децата са уточнени.

# 12 652
  • Мнения: 6 909
Анонимната, съветвам те да бягаш и то бързо. Знам че няма да послушаш, но статистиката твърди, че първите връзки и но толкова скоро след развод са неуспешни. Обикновено хората не са преживели още раздялата. А тук дори и развод още няма.

# 12 653
  • Мнения: 17 416
Колко  месеца срок им отсъждате? На мъжете, и на жените, че да не кажете, че бързат да сменят. Или че не са преживяли предходния.
На мен недобро впечатление ми прави употребата на мъжа ми и това с втората майка. Понатиснала си го сякаш човека Simple Smile

# 12 654
  • Мнения: X
На мен недобро впечатление ми прави употребата на мъжа ми и това с втората майка. Понатиснала си го сякаш човека Simple Smile
Чак се върнах да се прочета, казах си "не съм написала мъжа ми". Явно се е получило малко кой за какво си мисли.. Simple Smile Иначе за мой мъж не го смятам, толкова гледам да не избързвам.

# 12 655
  • софия
  • Мнения: 1 246
Анонимна, нали знаеш, че винаги ще си на второ място..все пак има деца... ако бяха общи е друго, ама като са негови..все ще си на второ място, освен ако не е някой безскруполен егоист..да си на второ място тежи да знаеш..в един момент няма да ти стига.

# 12 656
  • Мнения: 758
Явно и въпросният мъж не е безразличен към Вас, щом бърза да Ви запознае с децата си. Мисля, че това е грешка. Бих дала съвет да  отдръпнете малко  комуникацията с малките, докато нещата не се уталожат. Даже, ако бях на Ваше място, щях да отменя срещите с децата за един бъдещ момент. Така поне малко ще посвикнат със ситуацията, че родителите им са разделени. Ще има настройване срещу Вас, което е можело да се избегне, ако не бяхте осветлили толкова бързо отношенията си. Защото, нека си признаем, че и ние на мястото на бившата, щяхме да помислим, че другата се е внедрила и развалила семейството:)

# 12 657
  • Мнения: 10 488
И аз мисля, че доста рано сте се срещнали, преди да си е стъпил на краката. Твърде възможно е да се люлее между решението дали да се разведе изобщо или не. Освен това, след като те е огласил, жена му ще се опитва всячески да ти стъжни живота и да го издърпа от теб, дори да няма намерение да се събира с него. Разбира се, не познавам човека, за да мога да го твърдя, но може и да дразни жена си с теб. Въобще, много въпросителни имаш.

# 12 658
  • Мнения: 18 983
A каква е причината да се раздели мъжът с майката на двете си малки деца? И точно след два месеца запознава и се кани да живее с друга жена, а те говорят за втора майка... абе и аз не вярвам.

# 12 659
  • Мнения: X
bluebear, това ми е ясно въпреки че не съм убедена в първите, втори и трети места. Просто деца и жена са ми несравними и затова го казвам. Че техните нужди са приоритет, да, така е, но не виждам голям проблем в това.

ednausmivka, и аз не очаквах (а и не исках) толкова бързо запознанство. Все си мислех, че той ще е този, който ще го отлага във времето. Всъщност решението беше негово.
Пък ако бях жена му и аз щях да се усъмня, че аз съм този гръм в рая, скапал семейството, 100%.

Бианка, причина конкретна няма, планирал го е дълго време, по неговите думи години. Отчуждение, различни приоритети и интереси, различна динамика на живот и т.н.
Това за втората майка беше въпрос от детето, не сме го подхвърлили ние разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт