?Въпроси всякакви за СО?2019

  • 100 717
  • 12 732
  •   1
Отговори
# 10 485
  • София
  • Мнения: 13 464
Не бих могла да живея на метри от тръпката на съпруга ми. Ако простя и остана с него, ще изискам да организира така живота ни, че никога повече да не се срещна с нея. Да я срещам всеки ден би ми било унижение и ще ми отрови целия живот да треперя дали пак няма да кръшне с нея. Отделно, че кръшне ли веднъж, винаги ще го подозирам.

# 10 486
  • Мнения: 2 694
Така де... ако каже на мъжа и и оня я изгони... ето... ще изчезне тази малка отегчена съпруга на "тираджия" Grinning Grinning Grinning

# 10 487
  • Мнения: 41
Не бих могла да живея на метри от тръпката на съпруга ми. Ако простя и остана с него, ще изискам да организира така ...
Така е, поставих и това на въпрос и като условие ...

# 10 488
  • Мнения: 3 186
Ако ще ти подейства успокоително... огледай се наоколо, изневерите са навсякъде, в един момент просто свикваш, на всички се случва кажи речи Simple Smile
Както и 70-80% от хората са с разводи или живеят като съквартиранти заради децата Simple Smile

Ха-ха-ха, викаш всички сме в кюпа, като при земетресение или глобална финансова криза. Satisfied На всеки се случва. Остава само да си споделяме историйки - Ама, на тебе как ти случи и твоята къса клечка колко е къса.

Върховна глупост е това, ДонДжон и е крайно обезпокоително.

# 10 489
  • при късмета
  • Мнения: 24 058
Да ти кажа честно, не те разбирам. Каза, че си събрала багажа, а той не те пуснал, т.е. решението ти е било раздяла. В същото време от самото начало у него никаква вина не търсиш, само и единствено у любовницата, като това говори, че първоначално решението е било да простиш. За да получиш по-адекватни съвети, кажи какво решение си взела.
Само, че ако не искаш да живееш до нея, нали си наясно, че няма как нея да преместиш, вие ще трябва да се местите.
Ако си решила да останеш с него, то каквито и условия да му поставиш, ще са решение само и единствено за този случай. А ако има друг? Както вече се каза, универсално решение няма. Другия път, ако е с жена, която няма никакъв допир до теб, на всичко отгоре неангажирана?
Искам да ти кажа, че трябва да гледаш в посока, само и единствено мъжа ти да е отговорен, без да прехвърляш вина на любовницата или пък да изискваш тя да се съобразява с теб. Ако е някоя по-серт, изобщо няма да ѝ пука, че не искаш да я виждаш, че заплашваш да кажеш на не знам си кой и т.н.

# 10 490
  • Мнения: 3 186
ма ко, не можем да освободим любовницата от отговорност, ако е близка позната или комшийка, приятелка на семейството.

# 10 491
  • Варна
  • Мнения: 14 549
Остана и да се местят, заради авантюрата на мъжа и. Ако жената е от типа шафрантия, мъжа и ще узнае. Възможно е взаимно да си изневеряват. Деликатно е. Мой познат ме укори, че съм скрила изневярата на жена му. Същевременно той си е със слава на сваляч и не си крие особено авантюрите. Ако mila , желае да запази брака си и да му прости, не трябва да се унижава с публични интриги. Но мисля, че тя има опасения, мъжа да не се изкуши отново.

# 10 492
  • при късмета
  • Мнения: 24 058
Ако е приятелка да, ама комшийката извинявай какви задължения има към нея?

# 10 493
  • Мнения: 5 776
Аз не казах, знаех, че ще го отнесат най-вече децата на въпросната, а те нямат никаква вина. Да си я мисли мъжът ѝ. Не че не се намери и някакъв доброжелател да го уведоми, и досега не знам кой и какви са били последствията, поне не тежат на моята съвест. Аз моичкия, по него време годеник, повече не го видях. Добре, че навреме се усетих!

# 10 494
  • Мнения: 3 186
Ако е приятелка да, ама комшийката извинявай какви задължения има към нея?

Как да няма? С комшиите сме познати във входа, говорим си, някои са много близки. Ако те като семейства не са близки познати, едва ли би се случила заверата.

# 10 495
  • при късмета
  • Мнения: 24 058
Ако е приятелка да, ама комшийката извинявай какви задължения има към нея?

Как да няма? С комшиите сме познати във входа, говорим си, някои са много близки. Ако те като семейства не са близки познати, едва ли би се случила заверата.
Това пак не поражда някакво задължение, като от приятелка. За мен приятелка и добра позната са ми различни термини и има защо.
Т.е. ако реша да кръшкам с комшията, то съм отговорна само пред мъжа си. А жената на комшията не е в състояние да ми вмени абсолютни никакви задължения към нея. Да си вменява задължения на мъжа, не на мен. Виж, ако кръшкам с мъжа на приятелка, на това основание би могла да ми търси сметка, но заради отношенията помежду ни. Обаче задължения пак няма право да ми вменява

# 10 496
  • Мнения: 3 186
Ако е приятелка да, ама комшийката извинявай какви задължения има към нея?

Как да няма? С комшиите сме познати във входа, говорим си, някои са много близки. Ако те като семейства не са близки познати, едва ли би се случила заверата.
Това пак не поражда някакво задължение, като от приятелка. За мен приятелка и добра позната са ми различни термини и има защо.
Т.е. ако реша да кръшкам с комшията, то съм отговорна само пред мъжа си. А жената на комшията не е в състояние да ми вмени абсолютни никакви задължения към нея. Да си вменява задължения на мъжа, не на мен. Виж, ако кръшкам с мъжа на приятелка, на това основание би могла да ми търси сметка, но заради отношенията помежду ни. Обаче задължения пак няма право да ми вменява

Задължение обективно погледнато нямаш никакво, дори и ако изневеряваш с мъжа на сестра ти. Това си е до вътрешно усещане. Остава и някой да ти вменява задължения.

Последна редакция: ср, 09 окт 2019, 16:00 от tainichka

# 10 497
  • Мнения: 32 016
Ма Ко, имам позната, която смята,че мъжът като изневери вина нямат, а само любовницата имала.
Били им слаби ангелите.

# 10 498
  • Мнения: 3 186
Това идва от едновремешния светоглед. Мъжът няма да изневери (спи) с жена, освен ако тя не си е вдигнала полата. Тоест, изпърво, жената е виновна.

# 10 499
  • при късмета
  • Мнения: 24 058
Ма Ко, имам позната, която смята,че мъжът като изневери вина нямат, а само любовницата имала.
Били им слаби ангелите.
Затова бяха такива реакциите и към авторката, защото клонеше към това мнение и всички обвинения бяха към любовницата. Безкрайно несправедливо е мъжете да се оправдават при изневяра, че им били слаби ангелите, че били подведени, че така правят или, че просто са мъже.
Ами да си ги оправдават колкото искат, той пак си е виновен. А ако любовницата не е обвързана е единствения виновен, тя няма на кого да дава обяснения и е свободна да спи с когото си пожелае

Общи условия

Активация на акаунт