Да се оплачем... 2019

  • 491 397
  • 37 949
  •   1
Отговори
# 29 220
  • София
  • Мнения: 9 850
Като каза Бейлис, роднината, който дойде да спи вкъщи, се отблагодари с бутилка Бейлис по мой избор... Шоколад.... Мляс Simple Smile

Да се оплача пак, във ФБ постоянно някакви непознати ми пращат покани за приятелство. Не ги познавам, но покрай кучетата приемам някои. Ама за какво са ми такива, дето и дума не сме си разменили?...

# 29 221
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз родих и още съм в родилното, но днес имах разни сърдечни проблеми и лежа вързана за ЕКГ-монитор, а бебето не е при мен. Много ми е мъчно, особено че вероятно и с кърменето няма да се получи. Хем знам, че е от хормоните, хем душата ми се къса....
Да ти е живо и здраво, бебчето! Ще бъде кротичко, няма да плаче и коликите бързо ще му минат. Ще видиш- на тази дата кротки и любвеобилни се раждат. Hug

# 29 222
  • Наблизо
  • Мнения: 6 356

Да се оплача,че си търся бременни или наскоро родили съратнички някъде наблизо.
Иди на училище за родители. Там има много себеподобни Wink
Хич не ти трябва никой. Мен само ме напрягат
Ами ходих,ама на повечето срещи бях сама,само на 2-3 имаше и други майки.Не стана заварката.Самотно ми е и затова се чудя какво да направя,но искам нормални хора,не родили на 16-17 с по две деца,а тук ги има много такива.

# 29 223
  • Мнения: 35 195
Още малко ще ти е самотно. И аз така бях , докато бях бременна. После уж исках с някоя да излизам, то децата с различни режими , само за ако, кърма и спане говорим и се отказах да търся себеподобни Wink

# 29 224
  • София
  • Мнения: 11 542
Честито бебче и от мен. Да расте здраво и щастливо.
Много ме боли гърба, схванато ли е, какво е. А уж се обличам добре

# 29 225
  • Мнения: 7 343
От сутринта чистя шкафове и хвърлям продукти нападнаха ни някакви гъгрици точно ги събрах и нови излизат .Някаква идея за препарат .....😔😔😔

# 29 226
  • Мнения: 18 813
Честито бебче Grinning


Бютифул, като тръгнеш по площадки или където се разхождат при вас, ще се запознаеш с майки, бавачки и т.н. на деца на същата възраст и ще си завържете контакти.
Най-ценното ми познанство от този период завързах пред кабинета на педиатъра с майка на дете с няколко дни по-голямо от моето - и двете деца токага бяха на по няколко дни - поддържаме си връзка, още там се уговорихме да са заедно в яслата и градината, децата се разбират, ние се разбираме и изобщо съм много доволна. На площадките се запознах с майки, татковци, бавачки, баби - и тези познанства са ми полезни и приятни. Не с всички се получава, но има и такива, с които сме си паснали.

# 29 227
  • Мнения: X
Интересно, някои търсят себеподобни, а други бягат като дявол от тамян.

# 29 228
  • Мнения: 48 173
Аз бягах, но някои сами ме намериха и даже останаха с години. Simple Smile С някои заедно бягахме Wink, други наобикаляха да чуя някоя клюка, я за учител, я за други неща като избирах Wink
Ех, мили времена, сега да имах бебе...ама то трябва мъж за тая работа, а мъже няма...

Изпита момичета 50/50, ще видим. Не е краят на света, ама все пак Simple Smile Ще видим какво ще стане. Благодаря за палчетата Hug

# 29 229
  • Мнения: X
От сутринта чистя шкафове и хвърлям продукти нападнаха ни някакви гъгрици точно ги събрах и нови излизат .Някаква идея за препарат .....😔😔😔
Спасението е продуктите да минат през фризер за едно или две денонощия. Даже от магазина като купувам брашно, ориз, първо през фризера и после в шкафа. А червен пипер съхранявам само там. В малко винтово бурканче имам само за текуща консумация. Той пък развъжда молци...

# 29 230
  • Мнения: 6 166
И аз съм така с фризера. Особено ако са истински продуктите, а не ГМОта.

# 29 231
  • Мнения: X
Аз родих и още съм в родилното, но днес имах разни сърдечни проблеми и лежа вързана за ЕКГ-монитор, а бебето не е при мен. Много ми е мъчно, особено че вероятно и с кърменето няма да се получи. Хем знам, че е от хормоните, хем душата ми се къса....
Честито, да сте живи и здрави и ти и бебенцето!
Не се настройвай предварително за кърменето. Ще пробваш с цедене, шише, после връщане на гърда, ще опиташ едно, друго, не предрешавай въпроса предварително.
Тъгата си е нормална.

# 29 232
  • Мнения: 35 195
Една нова се появила на площадката... Сега ми се дръвчи, че синът ми взел търкалото от ръцете на нейният прелестен син. Не се правило така,бда съм си възпитала детето. Как всички на тази площадка си играят мирно и кротко сутрин и вечер и никоя на никоя не се дръвчи, дошла тя да чете морал наред. Оня ден викала на Майка ми да не сме учили синът ми да хапе. Ай шъ ѝ се не знае. Както ми се спи,взех малкия и се прибрахме.

# 29 233
  • София
  • Мнения: 10 474
Абе, тя може у грубо да ти е влязла, ама се постави и на нейно място. Твоят син явно е ухапал нейното дете, после е взел и търкалото. Тя си го защитава. Аз в 99% от първите оставях децата сами да си наместят чакрите, но много майки сърце не им дава и раздават справедливост. Та мисълта ми е - разбери я, тури му пепел и не се ядосвай.

# 29 234
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 355
От сутринта чистя шкафове и хвърлям продукти нападнаха ни някакви гъгрици точно ги събрах и нови излизат .Някаква идея за препарат .....😔😔😔
Спасението е продуктите да минат през фризер за едно или две денонощия. Даже от магазина като купувам брашно, ориз, първо през фризера и после в шкафа. А червен пипер съхранявам само там. В малко винтово бурканче имам само за текуща консумация. Той пък развъжда молци...

междувременно напръскай шкафа с препарат.
аз използвах един гръцки за комари, но свърши работа.
набиват се в процепите на шкафа гадинките и като сложиш нещо ново пак се появяват. Sad

Общи условия

Активация на акаунт