Нашите кухни - 80

  • 53 778
  • 746
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 010
Благодаря!

# 541
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Пантите трябва да са открит кант или високо рамо (едни и също е, но във всеки магазин си го знаят по техен начин. За да се монтират тези панти трябва да се направи рамка (каса) инак в плочка не знам как ще стане понеже разликата от 2-3 мм може да прецака всичко. Ако сте много точни използвайте панти с дюбел.

# 542
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Аз малко късно, но наистина съм съгласна с предните коментари отностно кухнята череша, изобщо не ми харесва и на мен! Като цяло не обичам дървесните цветове като венге,череши и тем подобни, да не говорим за чам и мебели от чам! Наистина всеки с вкуса си! Аз например и мм харесваме черно, сиво и бяло и това са основните цветове в дома ни, след ремонта, както и кухнята. Обичаме модерния стил, изчистено и в студени тонове! Забелязвам че и на повечето хора им харесват тези цветове, но всеки има право на избор особенно в днешно време когато избора е в изобилие! Simple Smile

# 543
  • Мнения: 5 080
Ако до колона с фурна се постави свободностоящ хладилник не е ли вредно за хладилника - топлината и парата ще отиват в него, защото се налага отстояние от стената 10-15 см ще излиза пред колоната?

# 544
  • Мнения: 375
Здравейте, моля за съвет. Имам голяма дилема, кухнята ми ще е бял гланц с  дървен плот и уредите на които съм се спряла са инокс - хладилник и печка, съдомиялната ще е вградена. И тук идва проблемът - пералнята, която съм харесала е бяла, или по точно това:

Търсих иноксов модел, но така и не можах да харесам. Според вас ще стои ли добре или ще се прецака целия вид на кухнята.
Благодаря предварително!

# 545
  • Мнения: 2 270
При пералня в кухнята аз бих се спряла на някой слим модел, при който може да се монтира вратичка пред нея, за да не ми е пред очите постоянно. Някак не ми допада идеята докато се храним, да ми се върти прането пред очите. Или става въпрос за отделна кухня, в която само се готви, а има отделна трапезария с дневна?

# 546
  • Мнения: 912
Здравейте, моля за съвет. Имам голяма дилема, кухнята ми ще е бял гланц с  дървен плот и уредите на които съм се спряла са инокс - хладилник и печка, съдомиялната ще е вградена. И тук идва проблемът - пералнята, която съм харесала е бяла, или по точно това:

Търсих иноксов модел, но така и не можах да харесам. Според вас ще стои ли добре или ще се прецака целия вид на кухнята.
Благодаря предварително!
Ако аз трябваше да правя бяла гланц кухня с дървен плот не бих избрала иноксови мебели. Бих избрала бели електроуреди. Но това е мое мнение.
След като всички уреди са Ви инокс много ще "бие" бяла пералня. Няма ли вариант да е вградена?

# 547
  • Мнения: 375
Аз се спрях на иноксови уреди, защото иначе бялото ми идва в повече и ми напомня на аптека. По въпроса - плотът ще е 70см и варианта е да се монтира врата пред нея, тъй като на 70см спокойно ще се събере. Не знам обаче колко е удобно първо да отваряш вратичката, после пералнята. Ако при някой е така, ще се радвам да сподели дали е ок. Кухнята е самостоятелна без място за хранене, но ще има плъзгаща врата, която ще води към хола, където ще е масата за хранене.

# 548
  • Мнения: 40 905
Също толкова удобно ще бъде, колкото ми е на мен да отварям вратата на мокрото.
Изобщо не виждам НИКАКВО неудобство - отваряш (1 секунда изгубено време) клякаш си отпред и си слагаш прането, пускаш го и затваряш (още една секунда). И през останалото време не гледаш пералня. А и шумът ще е по-малък с вратичка.

# 549
  • Мнения: 2 270
Щом сте със 70 см. плот, мисля че няма да имате никакъв проблем с монтажа на вратичка. Не е проблем при експлоатация стига да е съобразена отваряемостта на люка на пералнята и вратичката (да са в една посока) и да не е монтирана пералнята в някой трудно достъпен ъгъл. За ваше спокойствие може да си изберете жалузийна вратичка, за да се проветрява пералнята когато не работи, без да се налага да я оставяте открехната.

# 550
  • Мнения: 375
Благодаря ви за мненията, май ще се спра на варианта с вратата. Дано да няма проблеми с центрофугата само, да не се мести пералнята, но не ми се вярва, моделът и марката уж са добри, така че се надявам да няма проблеми.

# 551
  • Мнения: 1 984
Благодаря ви за мненията, май ще се спра на варианта с вратата. Дано да няма проблеми с центрофугата само, да не се мести пералнята, но не ми се вярва, моделът и марката уж са добри, така че се надявам да няма проблеми.
Аз съм така. Плот 70 см и врата от кухнята. Не ми пречи отварянето, но понякога вратичката хлопа, когато пералнята центрофугира.

# 552
  • Мнения: 2 895
При мен плота е 60см и затова пералнята е по плитка, вратичките са две и досега никога не са тракали когато пералнята центрофугира. През деня като ни няма оставям вратите отворени за да се проветрява пералнята. Вече 4-5 години ползвам така и пу пу няма никакви проблеми. Според мен когато пералнята е зад вратички се придава по завършен вид на кухнята.

# 553
  • Варна
  • Мнения: 1 756
Скрит текст:

Здравейте ! Предстои ми да правя кухня,прилагам снимки и моля за идеи и майстори във Варна  .Намислила съм да е П- образна с барплот .Като цявт мисля по неутрална да е ,искам да мога с аксесораи да сменям интериора като реша.

# 554
  • Мнения: 214
Здравейте


искам да попитам някой има ли мнение за кухните на фирма Filo, тъй като имам проект за кухня и при тях излиза 1500 - 2000 лв по евтино от другите места.

Общи условия

Активация на акаунт