Хайде на театър - 6

  • 57 587
  • 730
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 1 164
Zigizagi. Гледала съм я. Можеше да е смешно без да е просташко. На няколко пъти се използва думата ку.ва. Много се впечатлих, не можаха ли  да я заменят с друга. Културно мероприятие,да бе да!

# 571
  • София
  • Мнения: 5 212
Ripple, обърни внимание, изтрих от списъка един спектакъл, голяма грешка щеше да стане... Добре,  че предходният пост ме подсети!

В момента има доста свободни билети по 7 лв.за 11 февруари в театър199 за спектакъла "Червено"

# 572
  • Мнения: 179
Театролюбителки, не успявам на търся в темата с опция "Отпечатай" (всичко излиза на "маймуница"). Издирвам отзиви за "Хубава риба" и "Танцът Делхи".

# 573
  • Мнения: 4 630
"Нашата голяма френска сватба "ще се хареса ли на 14г тийн. Напоследък много крещат по тези театри, много дълги станаха по над два часа и нещо чак досадни, затова моят син спря да ходи. Първото нещо което гледа преди години беше " Да господин премиер" и от тогава се запали.
Много е субективно на кой какво му харесва, но с Редки тъпанари, Жена ми се казва Борис и няколко други подобни отказах и него от театъра, а и мъжът ми и един негов приятел, който беше за първи път..
Мисля, че бг сериалите направиха много популярни театрите, а това, че са малко по съвременни е голям бонус.
Иначе не съм попадала на пречещи хора тук във Варна. Гостува ни народния театър. Мисля, че с Neoдачници - отзиви на него?
Аплодисментите права са ми любимия момент. Актьорите са имали в предвид да не се прави преди края и когато още е тъмно. Даже се дразня когато някой ме бута да мине и не мога да си пляскам на спокойствие. Вече винаги си взимам билети от края, но пък много народ идва в последните минути с билети по средства - какво е това спокойствие незнам да вдигнеш сума ти народ докато седнеш.
Та моето 14г момче харесва съвременните свежи, комедии, динамични постановки и търся нещо такова..

# 574
  • Мнения: 2 365
Hашата голяма френска сватба, на мен, не ми допадна. Hо мисля, че поне не беше дълга. Kато цяло, аз напоследък се чувствам отегчена от безбройните френски комедии, с които се гостува в провинцията. Имам чувството, че само това се играе, едно и също. Заплетен сюжет, от който произтичат множество комични ситуации и накрая леко неочакван финал. Kолкото и да са различни като съдържание, вече всички ми изглеждат еднакви.

 
От миналия месец си имам за премиерата на "Синът".
Cега погледнх, че Cинът е с 5 дати до края на януари  Shocked Shocked Дали е имало друга премиера с толкова много представления за един месец (да не кажа половин). Aз не си спомням. Бащата, предполагам, покрай премиерата на Cинът, е с 3 дати за февруари. Изключително много харесвам Захари Бахаров и очаквам да направи отново впечатляваща роля, но ми е странна тази политика на Hародния театър. Hякои представления не се играят с месеци или отпадат от репертоара на пълен салон. И сигурно не е като да няма място за всички, при условие, че за пример, от началото на годината до 17 януари няма нито един спектакъл на Голяма сцена  Rolling Eyes

Докато любопитствах за Cинът, видях, че предстои премиера нов на моноспектакъл. Имам много добри очаквания от Валери Йорданов - https://nationaltheatre.bg/bg/predstavlenie/karakondzhul

Последна редакция: пт, 10 яну 2020, 11:54 от Zlаti

# 575
  • Мнения: 4 159
Мнение за  "Приятна жена в лоша компания" , " Облог" и "Перфектната сватба"?

# 576
  • Мнения: 122
"Нашата голяма френска сватба " е много вероятно дори възрастните да не впечатли, пък камо ли детето. Аз не бих завела мойте. От "аз, досадникът" бяха много впечатлени (на 10 и на 6)
Тепърва започвам да ги водя на недетски театри и изглежда, че и те ще заобичат театъра. Винаги преговарям правилата и мога гордо да заявя, че се държат по - културно от доста възрастни по време на постановка

# 577
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 343
Мнение за  "Приятна жена в лоша компания" , " Облог" и "Перфектната сватба"?

за "жената..." се писа в темата. Simple Smile похвалиха я, другото ми бяга.

# 578
  • Мнения: 515
Добавям "Стриптийз покер" в класацията си "Най-любими постановки"! Много, много добро, и идеята, и играта, и краят! Смях се от сърце!😇 Комедия с горчив привкус, много сладка!

# 579
  • Пловдив
  • Мнения: 41 002
Ееех, кога ли тия готини постановки ще дойдат към Пловдив?

# 580
  • Мнения: 2 015
Снощи и аз гледах "Стриптийз покер", но не мога да споделя същото огромно въодушевление. Въпреки че харесвам изключително много Малин Кръстев, харесвам и Геро, актрисите бяха добри, постановката беше приятна... Но лигавенето и несериозното поведение на сцената от самото начало, най-вече от страна на Геро, ми развалиха цялото иначе положително впечатление. Съжалявам, но мисля, че да излезеш на сцената и да се държиш като в скеч между приятели не е театър. Жалко, защото едно такова дребно нещо оставя кисел вкус от като цяло хубава постановка и добър актьорски състав.
Искаше ми се да гледам и премиерната "Зорба", но ако и там ще е така... Ще почакам.

# 581
  • Мнения: 515
Елмайра, има доза истина в това, което споделяш - и в несериозното държание, и в скеч стила на игра,но Геро така си играе принципно и затова не ми е особено любим. И аз в началото леко се подразних, после реших да го пренебрегна - все пак пълно щастие няма, а това са дребни неща на фона на цялата постановка. Simple Smile

# 582
  • Мнения: 138
Здравейте,

Някой дали знае в "Сълза и смях", ако имам билети закупени онлайн (от техния сайт), трябва ли да се заверяват на касата преди самото представление?

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Мнения за "Перфектната сватба"?

# 584
  • Мнения: 9 014
Здравейте,

Някой дали знае в "Сълза и смях", ако имам билети закупени онлайн (от техния сайт), трябва ли да се заверяват на касата преди самото представление?
Не, с принтирани билети или на телефона влизам.

Общи условия

Активация на акаунт