С какво ви дразнят свекървите? – 115

  • 39 117
  • 750
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 18 590
При нас доскоро беше с духова музика, преди 13 години бе 70 лв  и за тях.През центъра пеш да видят всички.Сега с коли и директно карат.И понеже синът ми не беше тук за погребението  на баща си снимаха да види,иначе няма да вярва  подсъзнателно.Всъщност едва помня какво е било, имаше други да дават тон.После се осъзнава .
Темата на  жената ,която коментирате  бе обширна и койте чете, че тя изтри каквото можа ,коментира и  там написаното.

# 346
  • Мнения: 562
Минчето щяла да дойде да покаже новата си ютия, а нам си коя щяла да мине да види как е станал кексът. Звучи като измислица.
Иначе - не съм чела коментари на потребителката в други теми. Може и истината да пише.
Щом двойката няма деца (които мъжът да пренебрегва, стоейки по цял ден при майка си), не виждам нещо притеснително в това той да я посещава. Ако отделя внимание на съпругата си и дома, защо да не разполага със свободното си време както желае? Каква е тая ревност, че чак като гаджета били? Няма да си посегнат, спокойно!
А може ли мъжът да има паралелна връзка и това с майката да е просто театър?
Абе, ние го живеем този живот сега и за майка ми е ад. Баща ми постоянно ходи при майката на бившата му жена. Преписаха му имоти срвщу гледане, че да го върже, та стойте и гледайте как се забравя семейство. Дори да имат деца положението няма да се промени. Ние с баща ми бяхме много близки, имахме общо хоби, прекарвахме много време заедно, до момента в който на онази чума (ама точно чума) не реши да му промие хубаво мозъка, че съм била ялова, че не трябвало нищо да ми се оставя като наследство, че съм играла номера на баща ми. Е постигна целта си. Бременна съм, не съм се чувала с баща ми повече от половин година, той не желае. Знае за положението ми и какво от това... Така че такива отношения или се оправят с врвме или става по-зле. Тази чума за малко не докара родителите ми до развод. Промива мозъка на баща ми как майка ми не го гледа, как има друг и т. н. Майка ми е от вкъщи на работа, от работа в къщи. Страхотна домакиня. Баща ми заболя когато бяхме малки и майка ми изнесе семейството на гръб. И за благодарност получи това. Случка от съвсем скоро е, че майка беше в болница, приета по спешност в интензивно отделение, не и позволяваха даже разговор по телефона. Естествено дътата чума разправяла на племенницата как баба и не я иска и затова не се прибира вкъщи. Детето рева цяла седмица и като се прибра майка ми не се отдели от нея. Да не говорим, че майка ми била предупредена с доста скандален тон да не казва на детето, че е била в болница уж да не плаши детето, което дете е ходило и преди на свиждане на майка ми в болница и знае какво е и не се плаши от това.
Та до авторката, ако желаеш такъв ад, не вземай мерки, не говори, мълчи и търпи. Ей до там се стига. В първия момент в който не си удобна, ще станеш лошата, а няма как да се харесаш на всички, особено на хора, които искат да бъдеш по техните очаквания

# 347
  • София
  • Мнения: 12 006
Минчето щяла да дойде да покаже новата си ютия, а нам си коя щяла да мине да види как е станал кексът. Звучи като измислица.
Иначе - не съм чела коментари на потребителката в други теми. Може и истината да пише.
Щом двойката няма деца (които мъжът да пренебрегва, стоейки по цял ден при майка си), не виждам нещо притеснително в това той да я посещава. Ако отделя внимание на съпругата си и дома, защо да не разполага със свободното си време както желае? Каква е тая ревност, че чак като гаджета били? Няма да си посегнат, спокойно!
А може ли мъжът да има паралелна връзка и това с майката да е просто театър?
Aми не е зле преди да пишеш, да прочетеш поне тая тема. Жената писа, че след като се прибере вечер, след цял ден с мама, се захапва телефона с часове, отново с мама и за жена му време не остава - демек не й отделя време на жена си и това е проблема. И за мен не е нормално след цял ден с майка си, вечер да захапеш телефона и да си отново с нея. Направо не знам защо се прибира при жена си, след като продължава срещата с мама.

# 348
  • Мнения: X
Afrodita, чета я и мисля, че преувеличава.

# 349
  • Мнения: 14 102
Afrodita, чета я и мисля, че преувеличава.

Харесва ми, че някои от пишещите тук, знаят по-добре от оплакващия се как точно стоят нещата и как се чувства той. Хвала на такива хора, с шесто чувство. Stuck Out Tongue Winking Eye
Имам позната, на която мъжът й всеки божи ден ходеше след работа при майка си. Там вечеряше, говореха си с майка му и по някое време вечерта, се прибираше при жена си и децата си. Майка му почина преди три години и сега, иска не иска, се прибира право при жена си. И внуци имат, но мама си беше номер едно.

# 350
# 351
  • Мнения: 2 039
Тази тема съвсем замря.Няма ли някоя снаха да се оплаче нещо?Предлагам в дух на толерантност,да позволим и на свекървите и тъщите да се оплакват.Липсат ми Даскалка,Говендър и Хамстер,пък!

# 352
  • Мнения: X
Пип2, кАжИ чеСно! Как можа да сложиш Говендър Мой и Хамстера в Света Троица с Даскалка?  Mr. Green

# 353
  • София
  • Мнения: 28 657
Измишльотините на Даскалка и всичките ѝ вариации в другите теми не ги четях, силно се надявам да не възкръсне отново в тази тема.

# 354
  • Мнения: 6 966
Тази тема съвсем замря.Няма ли някоя снаха да се оплаче нещо?Предлагам в дух на толерантност,да позволим и на свекървите и тъщите да се оплакват.Липсат ми Даскалка,Говендър и Хамстер,пък!
Хамстерът ще липсва на всички ни. Grinning
Завинаги. Grinning

# 355
  • Мнения: 2 193
Хамстерите да не е потеглил към вечните хамстерски полета?

# 356
  • Мнения: 9 886
Преди малко дойде да гледа малките деца, ние имаме работа днес. До тук добре Wink ама се почна; уу, защо сте купили този скапан тиган, тази скапана плоча? Еее, сега и мляко сте си купили, нали ви казах да не ядете?? Дай да ти видя чорапите! Ама защо не си облечеш едни вълнени, студено е. И това а чорапите на мен, не на мм
Wink

# 357
  • София
  • Мнения: 6 183
А помислих, че са чорапите на децата Joy

# 358
  • София
  • Мнения: 12 006
Хахаах да ти видела чорапите ?!?!?! Защо не я пита, след тях иска ли да ти види и прашките, да ги извадиш и тях или тя сама ще отвори гардероба Satisfied Хем си я знаете, че е нетактична и да не кажа проста, мърмори и ви нарежда какво да ядете и пиете и какво не, и т.н., имам спомен, че ви подменяше и сапуна (течния с твърд или обратното беше, ако не бъркам), обаче продължавате да й искате услугите на детегледачка, за да спестите някой лев от професионална такава. Е кой ви е виновен? Искате меда, ама без жилото Bowtie

# 359
  • Мнения: 2 220
Като чета тук и се радвам, че няма кой да дойде у дома. Детето все ще си го изгледаме и двамата.

Общи условия

Активация на акаунт