Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 17

  • 64 688
  • 817
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 521
Аз започнах да взимам болнични от втория месец някъде към краят и ми стигнаха дните, смятат се до 45 дневният, той не влиза в тези 180 дни. Мисля, че ще ти стигнат. Говори там със следящият те и ще ти пускат.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 114
Здравейте,

Бременна съм в 17 г.с. и съм се ориентирала да раждам в тази болница. Интересувам се от цените за раждане и престой в болницата тъй като никъде в сайта не успях да намеря тази информация?
Благодаря ви много за инфото. И се извинявам ако въпроса ми се повтаря...

# 47
  • Мнения: 958
Здравейте , преди секцио правили ли са ви тестове за алергии ?

# 48
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842
Не.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 245
Здравейте, каква е цената на прегледа при детски ортопед?

# 50
  • Мнения: X
50 лв. беше, д-р Фурлакис е страхотен.

# 51
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842
+1 за Фурлакис.
Не сме го посещавали в Надежда, но цената беше същата и сме много доволни.

# 52
  • Мнения: 807
Здравейте,

Бременна съм в 17 г.с. и съм се ориентирала да раждам в тази болница. Интересувам се от цените за раждане и престой в болницата тъй като никъде в сайта не успях да намеря тази информация?
Благодаря ви много за инфото. И се извинявам ако въпроса ми се повтаря...
2200 лв е раждане и престой.

# 53
  • Мнения: 1 842
Здравейте,
Интересувам се от мнения за д-р Иванчева. За съжаление откривам само стари и повечето негативни коментара в нета😩
направих аборт по мед.причини в 16 г.с. и тя ми направи кюретажа,който ми се стори доста продължителен въпреки,че плацентата излезе сама и цяла 😩 поради което се притеснявам от престъргване на лигавицата.

# 54
  • Мнения: 577
Здравейте,
Интересувам се от мнения за д-р Иванчева. За съжаление откривам само стари и повечето негативни коментара в нета😩
направих аборт по мед.причини в 16 г.с. и тя ми направи кюретажа,който ми се стори доста продължителен въпреки,че плацентата излезе сама и цяла 😩 поради което се притеснявам от престъргване на лигавицата.
Много съжалявам за това което ти се е случило Sad За съжалиние при кюритаж винаги има опастност от престъргване, аз направих аборт 21 г.с не по мед. причини и точно това ми се случи. След това доста хистероскопии имах за отстраняване на сраствания, следствие от престъргване. Това разбира се не означава, че ще се случи и с теб, ако не се лъжа ти беше ин витро, можеш след няколко месеца да поискаш снимка за твое спокойствие да проверите какво се случва. Бързо възтановяване ти желая Hug

# 55
  • Мнения: 1 842
Здравейте,
Интересувам се от мнения за д-р Иванчева. За съжаление откривам само стари и повечето негативни коментара в нета😩
направих аборт по мед.причини в 16 г.с. и тя ми направи кюретажа,който ми се стори доста продължителен въпреки,че плацентата излезе сама и цяла 😩 поради което се притеснявам от престъргване на лигавицата.
Много съжалявам за това което ти се е случило Sad За съжалиние при кюритаж винаги има опастност от престъргване, аз направих аборт 21 г.с не по мед. причини и точно това ми се случи. След това доста хистероскопии имах за отстраняване на сраствания, следствие от престъргване. Това разбира се не означава, че ще се случи и с теб, ако не се лъжа ти беше ин витро, можеш след няколко месеца да поискаш снимка за твое спокойствие да проверите какво се случва. Бързо възтановяване ти желая Hug
Благодаря ти 🤗🍀
Да,инвитро съм и се надявам на бързо възстановяване на лигавицата и започване на следващ опит,т.к. годинките са ми повечко (40г.) и качеството на яйцеклетките започва да спада драстично...а до сега бяхме с мъжки фактор😭
Ти при кой лекар прави кюретажа?

# 56
  • Мнения: 577
Здравейте,
Интересувам се от мнения за д-р Иванчева. За съжаление откривам само стари и повечето негативни коментара в нета😩
направих аборт по мед.причини в 16 г.с. и тя ми направи кюретажа,който ми се стори доста продължителен въпреки,че плацентата излезе сама и цяла 😩 поради което се притеснявам от престъргване на лигавицата.
Много съжалявам за това което ти се е случило Sad За съжалиние при кюритаж винаги има опастност от престъргване, аз направих аборт 21 г.с не по мед. причини и точно това ми се случи. След това доста хистероскопии имах за отстраняване на сраствания, следствие от престъргване. Това разбира се не означава, че ще се случи и с теб, ако не се лъжа ти беше ин витро, можеш след няколко месеца да поискаш снимка за твое спокойствие да проверите какво се случва. Бързо възтановяване ти желая Hug
Благодаря ти 🤗🍀
Да,инвитро съм и се надявам на бързо възстановяване на лигавицата и започване на следващ опит,т.к. годинките са ми повечко (40г.) и качеството на яйцеклетките започва да спада драстично...а до сега бяхме с мъжки фактор😭
Ти при кой лекар прави кюретажа?
Моя кюритаж го прави д-р Русев, но това беше преди 4 год. Преди да започна следващ опит правихме ЦС да видим състоянието на матката и беше трагедия, но тук и аз имам вина защото чаках 2 год да започна пак, та оправяхме това. Надявам се, че ти по-бързо ще действаш. Успех Hug

# 57
  • Мнения: X
Аз след аборта пих противозачатъчни.
Нормално е няколко цикъла да има слаба лигавица след аборт.

# 58
  • Мнения: 1 842
Аз след аборта пих противозачатъчни.
Нормално е няколко цикъла да има слаба лигавица след аборт.
Да,слаба е напълно нормално,но ме е страх от прекалено слаба,т.к. преди да ме изпишат ме прегледа др.д-рка на коремен уз и ме попита дали ми е правилна формата на матката,т.е. дали е двурога, което мн ме озадачи,т.к.формата си е нормална по принцип. Още бях под адреналин и шок и не успях да реагирам изобщо на въпроса й.
Питах за противозачатъчни-отговорът беше да си попитам репродуктивната лекарка. Не мисля,че Персенска ще ми предпише такива без преглед, но не съм я и попитала още.

# 59
  • Мнения: X
Матка я гледат кога ще се "намести" след аборта.
Може да е ретроверзио.

Общи условия

Активация на акаунт