Звездни компромати - Октомври'19

  • 252 748
  • 2 980
  •   1
Отговори
# 2 010
  • Бургас
  • Мнения: 6 620
Бургас не сме толкова голям град.Едрев е добре известен тук,но не с добро. Sick

Радева не ми харесва и няма как да я харесам,тъй като си имам лични впечатления от нея.Нещо хубаво и аз да кажа все пак,тя изглежда перефктно с кожено яке и дънки.Обаче като човек,бля! Sick

# 2 011
  • До морето
  • Мнения: 7 133
Едрев средата на септември е коментирал снимка на жена си със сърчица, тя на 20.10 се жени за друг. Тая любов за нищо я нямат, начи.....

# 2 012
  • Мнения: 18 830
Е че той Едрев е пращал сърчицата, тя какво е виновна? Пък и ако е широко скроен, и женена за друг ще си я обича Simple Smile

# 2 013
  • Мнения: 595
Не им следя историята на Едреви, но за майка, която цяла година живее на 400км от децата си, нямам добро мнение...

# 2 014
  • Мнения: 18 830
А не трябва.  Не знаете каква им е ситуацията, а и кой проверява кога и къде е майката, къде са децата и т.н.

Аз съм вече фен на жените, които оставят децата при бащата. Нямам такива мераци никак, но такива жени ги уважавам. Техен си е и избора, и последствията, а не само мъжете да тръсват децата на майката и после лайф. И обратното може.

# 2 015
  • на пистата
  • Мнения: 5 868
Не им следя историята на Едреви, но за майка, която цяла година живее на 400км от децата си, нямам добро мнение...
Къде видяхте,че цяла година живее разделена от тях?

# 2 016
  • Бургас
  • Мнения: 6 620
Поне показва на децата си,че жената има избор и не може да бъде мачкана!Не говоря за Едреви,не знам как стоят нещата,но не съдя строго майките,които оставят децата си.Понякога е въпрос на оцеляване на майката и после на децата.Както при трудно раждане.

# 2 017
  • Мнения: 39 548
Разглеждам проила и, не виждам да е отделена от децата си. Обаче виждам, че до юни са се правили на семейство.

# 2 018
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 223
Меси и съпругата му Антонела - една тяхна стара снимка
Скрит текст:
Двамата са били комшийчета в Аржентина, Лионел я познава от 5 годишна възраст.

Двамата  с децата днес
Скрит текст:


Дженифър Гарнър
с фризьора си от 18 години - Адир Абъргейл
Скрит текст:



Шей Мичъл е станала майка на момиченце.
Скрит текст:
...радостта идва след един преживян аборт, радвам се за нея
Бащата е Мат Бабел.


Бремената актриса

Ники Минаж   и Кенет Пети са се оженили.
Във видеото се виждат две чаши с надпис Господин и Госпожа и позиционирани бели шапки между тях, с надписи Булка и Младоженец.
https://www.instagram.com/p/B357b7xHN_0/

# 2 019
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
А защо си мислите, че Радева има фризьор, който е помъкнала в Япония да й направи прическа? Сама се прави според мен за всички събития извън България. Не е от фолк "елита" все пак, за да мъкне разни наскубани фризьорчета по почивки.

# 2 020
  • Мнения: 18 830
Много жени си правят прически сами, но доста по-добре им се получава Simple Smile

# 2 021
  • софия
  • Мнения: 2 463
Защо , когато някой се кандидатира за даден пост, половинката му седи залепена за него? Аз няма да гласувам за нея, а за него....но когато тя навсякъде е плътно залепена за него....ясно е кой всъщност ще взима решенията

# 2 022
# 2 023
  • Мнения: 2 148
Шок.Дедковците Аргирови изплискаха легена,избиха рибата и т.н.Малко ми напомнят на една стара поговорка "не ръчкай го***о да см*рди".Капка гордост някаква хич ли пък толкова не им е останала.С тази помия няма как да си върнат старата слава.Поне с малко чест и достойнство да се бяха оттеглили.Не е смешно,направо си е жалко и трагично.

# 2 024
  • Мнения: 1 941
Има ли по-близка снимка?
Това на ръката ѝ изглежда като ластик.
Вероятно не е, но все пак на тази снимка ми прилича на това.

Общи условия

Активация на акаунт