Кралски работи и клюки - октомври 2019

  • 146 143
  • 4 550
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 626
И аз благодаря за темата.

Пак роклята на Мегън от днес. Много ми харесва цветът! Наистина пише, че е памук.





Последна редакция: вт, 01 окт 2019, 18:59 от Morning Star ✩

# 16
  • Мнения: X
Ах, тази Мери. Много я харесвам!

PURE,  мерси за темата!

Ох, изобщо, изобщо вече не искам да коментирам ни Кейт, ни Мегън, обаче не мога просто - с тия рокли Мегън е, като лампион. Хубави рокли, ама ... не са за нея, сори. Нагоре квадратна от всякъде и едни тъъъънички краченца. Не е ли лампион, ама честно?

# 17
  • Мнения: 5 234
Тия рокли са като работническо облекло.
Може пък това да е идеята. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 39 330
Аз очаквах да видя креативност от Меган, а не просто да сменя цвета на роклите.

# 19
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
PURE, изкрени благодарности за темата.  bouquet bouquet bouquet

Мегън ми струва много подходщо облечена за този случай. Изглежда ми, че е доста топло в Йоханесбург.

Подарили са й цветя:



Скрит текст:

Това по-малко ми харесва:
Скрит текст:

Но пък косата й е много хубава:


Добре, според вас, толкова ли е дълга косата:
Скрит текст:

# 20
  • Мнения: 8 578
Меган трябва да се откаже от всичко късо, за да не подчертава структурата си. Не мисля, че би го направила и аз не бих. 😂😂 За мен изглежда прилично. Не е нищо уау, но не е и зле. От последните две рокли повече ми харесва бежавата. Другата малко се мачка, явно защото е чист памук.
Не знам за косата. Може да е weave, може да си е нейната. Добре е.

# 21
  • Мнения: 324
И на  мен  много ми харесва зелената памучна рокля.  Изобщо тази екскурзия мина от скромно по скромно,  като срещи и избор на гардероб. Нямаше официални вечери и обяди  . ММ е доста променена   в лице,  много са  и  малки очичките  и нещо около бузите и скулите, променена е.Каузите и са свързани с по бедното и тъмнокожо население  те пък я харесват,  може  да промени нечия съдба по скайп или вайбър .

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Мен лично слабо ме интересува колко дълга е косата на Мегън. Да не кажа хич Simple Smile
Виктория

Моза - с тия уши извън тюрбана не ми харесва

# 23
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Маргарете е на близо 80 години. Много ме кефи тази жена:

# 24
  • Мнения: 8 476
Ах, тази Мери. Много я харесвам!

PURE,  мерси за темата!

Ох, изобщо, изобщо вече не искам да коментирам ни Кейт, ни Мегън, обаче не мога просто - с тия рокли Мегън е, като лампион. Хубави рокли, ама ... не са за нея, сори. Нагоре квадратна от всякъде и едни тъъъънички краченца. Не е ли лампион, ама честно?
Лампион не знам, но е като куб или квадрат, равна от раменете през несъществуващата талия, та до ханша, а надолу се подават тънички крачета като сламки завършващи с голямо и дълго стъпало...Много е несъразмерна, с кофти структура....Имам чувството, че каквото и да сложи на тази фигура все стои странно и зле.  
А тези престилки, които слага и само цвета им мени са много обикновенички и цветовете измити, премити. С какво толкова се харесват, не знам.

# 25
  • Мнения: X
Охх, влюбих се в зелената рокля на Меган, па макар и цветът да е като на престилка. На Меган ѝ стои мн по-добре отколкото на модела, не знам дали би ми отивала, но изглежда никога няма да разбера 😡 Иначе от последната изява е красива и сияеща, както винаги. Виктория хич не ми харесва с тия тънки устни. Мери беше много хубава Hands Plus1

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Маргарете е на близо 80 години. Много ме кефи тази жена:


Готина е ,да. Малко ми е мъчно че е трявало да живее с такъв мъж, но ...съдба. Носят се слухове, че ще абдикира. Колко е вярно, не знам, защото периодично се чуват.

# 27
  • Мнения: 8 578
Виктория ми харесва.

Аз пък мернах бежавата на манекенката. На нея и беше широкичка и се набираше на места, а Меган добре я е изпълнила.😃

# 28
  • Мнения: X
И аз да отбележа, че последните две рокли, макар и престилчести, са добро попадение за настоящите физически мерки на Меган. Дънковата рокля на мача на Серина също ѝ стоеше добре, явно това е нейният модел рокли към настоящия момент. За мен най-ужасна от африканското турне си остава тази рокля с това коланче точно под бюста.

Скрит текст:



Но тук на тази престилка коланът пак е много нагоре newsm78

Скрит текст:

# 29
  • Мнения: 4 125
Детегледачката

Общи условия

Активация на акаунт