Кралски работи и клюки - октомври 2019

  • 146 232
  • 4 550
  •   1
Отговори
# 3 105
  • Мнения: 8 578
Нали само на Крал и Кралица се покланят?
Не, на всички, които са royal highness се покланят.

# 3 106
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Нали само на Крал и Кралица се покланят?
И на Мегън, и на Мегън 😂
Нали се е провъзгласила за Кралица на народа🙄.

# 3 107
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Актрисата е готова и през труп да мине, само и само да счупи Интернет ( с простотията си).
Тя каза, че ще чупи интернет ... "break the internet" и до голяма степен го постигна.

Някъде по някакво сутрешно шоу, единият от водещите се правел, че плаче, и другият го питал, дали има "Маркъл момент".

hahaha



# 3 108
  • Мнения: 2 908
Нищо не модернизират...🙄
Поставят близките си хора, по-точно Хари,  поставя близките си в много неудобно положение.

Нищо няма да им стане на онези лентяи и псевдо моралисти. 😂 Ще продължат да си харчотят паричките и да се правят, че са "класа". 😂 А да, и ще си спазват протоколите, защото така прави  "хайлайфа". 😂

# 3 109
  • Мнения: 1 255
Радева е с хубава рокля, но самата тя никога не ми е допадала. Нито като излъчване, нито на външен вид.
Камила също я няма - още веднъж от фамилията я поставят елегантно на мястото й.
Камила - поставили са я на мястото и?!? По скоро тя се съобразява с ролята си, като съпруга на бъдещия крал, която никога няма да стане кралица. Още когато сключиха брак, тя независимо че официално придоби титлата принцеса на Уелс, обяви че няма да я ползва. Също така че и няма да бъде кралица, а принцеса - консорт. И причината е и че и на двамата е 2 брак, двамата са разведени, а Чарлз е глава на англ. църква.   Просто Камила е жена с класа, която знае какво и къде  трябва да се направи!
Японците и на мен са ми странни, но е на - и тяхната монархия векове си съществува. 😊

И е най-старата монархия на света

# 3 110
  • Мнения: 6 712
Мегън ме втрещи с мечешката си прегръдка, жената политна назад от мятането на врата и.

# 3 111
  • Мнения: 6 884
Според мен, би трябвало да става въпрос за източника.
Те и без източници достатъчно се омазаха. Колко жалко, че този не може да се каже, че някой им е сложил думи в устата.
Момента с прегръдката и опита за поклон е наистина смешен.

# 3 112
  • Мнения: X
В Дейлито пак са я насрали в коментарите. "Британската Кардашян", "Приватизирайте Монархията! 😁.", "Колко бързо съхнат фалшивите сълзи." "Харко е останал в къщи да реве и да кърми" , "Модернизирана * или * Кардашианирана е Монархията?" и т.н.

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 23:20 от Анонимен

# 3 113
# 3 114
  • Мнения: 6 884
Тя изглежда много стресната. Наистина някакво бижу щеше да завърши визията, макар че на фона на тези тиари и огърлици всичко щеше да изглежда семпло. От друга страна, на фона на финасовата ситуация нашата страна, се радвам, че не се е барнала с някоя огърлица на Картие или подобна марка за четири-пет-шестцифрена сума. Би изглеждало съвсем нелепо и би било глупав пр ход.
Ама тия хванати ръце... Хубаво, де, обичате се, ама не може ли да се пуснете за два часа.

# 3 115
  • Мнения: 2 908
В Дейлито пак са я насрали в коментарите. "Британската Кардашян", "Приватизирайте Монархията! 😁.", "Колко бързо съхнат фалшивите сълзи." "Харко е останал в къщи да реве и да кърми" , "Модернизирана * или * Кардашианирана е Монархията?" и т.н.

Само като им видиш нивото на пишещите в "Дейлито" и да ти се доплаче. 😂 Там е събрана баш интелигенцията, 😜 все едно да чета коментарите в БЛИЦ. 😄

# 3 116
  • Мнения: 1 941
Както вече казах, трябва бижу за тази рокля.
Ако не искаше да слага бижу, трябваше друго деколте за роклята.
Баба какъв часовник носи, някой знае ли?

# 3 117
  • Мнения: X
В Дейлито пак са я насрали в коментарите. "Британската Кардашян", "Приватизирайте Монархията! 😁.", "Колко бързо съхнат фалшивите сълзи." "Харко е останал в къщи да реве и да кърми" , "Модернизирана * или * Кардашианирана е Монархията?" и т.н.

Само като им видиш нивото на пишещите в "Дейлито" и да ти се доплаче. 😂 Там е събрана баш интелигенцията, 😜 все едно да чета коментарите в БЛИЦ. 😄

Е какво им е на нивото? Нашето в темата да не би да е по-високо?

# 3 118
  • Мнения: 2 908
Можеше да сложи някое бижу, но тука нашите лешояди щяха да я задъвчат, че носи скъпи бижута. Щяха да я изядат с парцалките, че и без това не им е любимка.

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 09:20 от Lilia*

# 3 119
  • Мнения: 9 723
Зашо коментираме Радева? Да не съм пропуснала коронацията й Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт