Кралски работи и клюки - октомври 2019

  • 145 823
  • 4 550
  •   1
Отговори
# 4 530
  • Мнения: 4 076
Стриктно правило за сватбата на Беатрис: да са с носени и преди тоалети за да не засенчат булката.
За обявяване /демонстриране на зачатие/бременост не са се сетили все още да сложат правило.
Сериозно ли го пишат?И по един чувал да си хвърлят отгоре,за да не засенчат Моцева,щото то само така...добре де,спирам,злобно е.
Да не би Мегън се кани да положи ръчичка и на сватбата на втората щерка?На мястото на Сара щях да я направя и да повръща,та съвсем да я вземат за бременна.
Норвежците са ми скучни.Подобни на шведите,но още по-безинтересни.

# 4 531
  • Мнения: 12 648
На клип е дори по-зле според мен, веднага проличава колко е фалшива и изкуствена в поведението и маниерите си. Държи се като стеснителна тинейджърка - невинни усмивчици и погледи, чупене на рамената и преструвки в стил аз съм притеснителна и много стеснителна....нищо общо с нахаканата актриса от преди 3 години. ....

На онази снимка от вчера и на мен ми изглежда като бременна.

И на мен това ми е противно - как стана изведнъж девата. А на снимката явно се е понаплюскала.

# 4 532
  • Мнения: 8 578
Някой ще прави ли нова тема?

# 4 533
  • Мнения: 7 006
Каузата замина на майната си. Отидоха в Африка на меден месец, да покажат Арчи и накрая да си споделят "проблемите".
Иначе Правителството ги е изпратило.  Sunglasses

Недоволните от филмът за Африка сами са си виновни, че не им хареса. Колко от тях обърнаха внимание на страданието и съдбата на децата? Уви, малко! Бяха твърде заети да оглеждат Мегън, колко е дебела, колко бръчки има, с прическа ли е или не. Какво се занимават с 10 изречения, които двамата са казали. Да бяха гледали децата, ама не, хем я мразят, хем само с нея се занимават. 😉

Просто имаше хора, които гледаха филмът само, за да я плюят и е нормално на такива да не им хареса. 😉
Нормално е да не ми харесва,когатл някой си прави помена с чужда пита.
Не само не ми харесва,ами и присяда залъка..
Но всеки с критериите си етика,морал и ценности..Свят широк,народ пъстър..

П.п.Принципно,когато човек има проблеми със зрението,дори слаба електрическа крушка от величината на Мегън,може да го заслепи..
Та не се учудвам,че има хора на които им е харесал филма.

# 4 534
  • Мнения: 740
Както и всеки вижда само това, което иска да види.

Съсекс през ноември ще почетат хората от въоръжените сили и семействата им:
https://www.instagram.com/p/B4TUpi8pOuY/?igshid=rr2lgokl0ey1

# 4 535
  • Мнения: 16 868
Изглежда добре, защото не я дават в цял ръст с впитите дънки. Дълга блузка й трябва да прикрие проблемните области.

Защо правят торти с развят коси, ама всичките са така?!


Очевидно не и така.
Напратив, обърна се. Явно не си чела темата. Да се върна да ти извадя цитати?

Твърде хубаво съм прочела темата!

# 4 536
  • Мнения: 2 897

П.п.Принципно,когато човек има проблеми със зрението,дори слаба електрическа крушка от величината на Мегън,може да го заслепи..
Та не се учудвам,че има хора на които им е харесал филма.

Точно оплакващите се, че филмът не им е харесал са заслепени от "величината" Мегън. С какво е облечена, дали ръката й е на корема или не, колко кльощави глезени имала и още хиляди, хиляди неща. За хора, които не я харесват е доста странно непрестанното внимание към личността й.

Но, както и ти се изрази, всеки има различни ценности и морал.

# 4 537
  • Мнения: 8 578
Нехаресващите филма визират интервюто накрая като не на място, а не роклите, глезените и т.н.

# 4 538
  • Мнения: 15 223
Защо правят торти с развят коси, ама всичките са така?!

И на мен това ми направи впечатление. В ОК не е ли забранено да се приготвя храна с пусната коса?

# 4 539
  • Мнения: 2 897
Нехаресващите филма визират интервюто накрая като не на място, а не роклите, глезените и т.н.

Интервюто накрая беше 5 минути, за които крайно нехаресващите я се хванаха и останалата част все едно я нямаше.

Ако други, а не те бяха дали такова интервю щяха да ги жалят до небесата. Sunglasses

# 4 540
  • Мнения: 7 006

П.п.Принципно,когато човек има проблеми със зрението,дори слаба електрическа крушка от величината на Мегън,може да го заслепи..
Та не се учудвам,че има хора на които им е харесал филма.

Точно оплакващите се, че филмът не им е харесал са заслепени от "величината" Мегън. С какво е облечена, дали ръката й е на корема или не, колко кльощави глезени имала и още хиляди, хиляди неща. За хора, които не я харесват е доста странно непрестанното внимание към личността й.

Но, както и ти се изрази, всеки има различни ценности и морал.
Ами за себе си ще кажа,че именно,понеже не бях заслепена от мъждукането на Мегън,та за това и имАх очи за нелепото и поведение.
Точно то е нещото,което не пасва на ценностите ми.Поведението,а не външността обвита в лъскаво станиолче.

# 4 541
  • Мнения: 4 116
Вторият епизод от поредицата за Корнуол
https://youtu.be/5Hg5ap4wVOo
Следващото обявено събитие на Кейт, е чак на 15-ти.

# 4 542
  • Мнения: 8 578
Нехаресващите филма визират интервюто накрая като не на място, а не роклите, глезените и т.н.

Интервюто накрая беше 5 минути, за които крайно нехаресващите я се хванаха и останалата част все едно я нямаше.

Ако други, а не те бяха дали такова интервю щяха да ги жалят до небесата. Sunglasses
Ами, точно това е. До интервюто филма беше нормален и насочен в правилната посока и после за капак - нещастието на Меган. Отне се фокуса от Африка. В няколко толк шоута (американски) обсъждаха именно положението на Меган, а не децата. С Хари си имат достатъчно голяма платформа и можеха да си споделят тревогите на друго място.

Бих написала същото за всяка една роял двойка.

# 4 543
  • Мнения: X
Нехаресващите филма визират интервюто накрая като не на място, а не роклите, глезените и т.н.

Интервюто накрая беше 5 минути, за които крайно нехаресващите я се хванаха и останалата част все едно я нямаше.

Ако други, а не те бяха дали такова интервю щяха да ги жалят до небесата. Sunglasses
На това се казва "да се изс.реш на метеното". Края на който и да е репортаж или филм е винаги най-впечатляващ.

# 4 544
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Момичета, ей сега ще пусна нова тема.

ОК?

Общи условия

Активация на акаунт