Пазаруване от НМ, тема 36,ОКТОМВРИ 2019

  • 39 331
  • 910
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 124
Жилетката

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 14:30 от fanfanito

# 271
  • Мнения: 3 880
Иглежда топла, мека, пухкава жилетчица. Нюансът бяло е хубав..

# 272
  • Мнения: 9 124
На мен ми харесва, ама от вчера до днес стои на закачалка и ми се струва, че се замърси(( Аз не съм за такива неща, мърлява съм и не съм много по подръжката. Не ми е ясно как ще я опазя. За 68 лв излезе и поне за мен хич не е евтино. Иначе е много приятна и дори не се разтваря, нищо че няма копчета стои сякаш има, не знам как се получава. Смятам да си я нося, пък колко издържи. Така пазя много неща уж за по-специални случаи, а вече не мога да се сложа в тях, пълнея неудържимо (((
Довечера ще кача на ботушките снимка, че ми падна батерията на "модерния телифон" и се зарежда сега.
От всичко най-много си харесвам пуловера дето взех за 18 лв-топъл, приятен, хубав цвят и ми отива на форумското палтенце. Има и вълна в него, бе хубаво стои и го препоръчах силно, ама не го харесахте, а за тези пари си заслужава напълно.

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 15:21 от fanfanito

# 273
  • Мнения: 54 337
Ай, стига си лъгала, че пълнееш неудържимо. Sunglasses
Нали те виждам колко си. Hug

# 274
  • Мнения: 9 124
Дева, за съжаление съм качила 20 и повече килограми за няма и две години поради операция и проблеми. Скоро ще ходя при пухкавелките от НМ,за мен при вас няма да има номера.
Ботушите

# 275
  • Мнения: 54 337
Браво! И ботушите ти станаха, само дето ги мисли толкова. Simple Smile

# 276
  • Мнения: 9 124
Ами пообърках ги ботушите. Номер по-голям щеше да е супер. Сега на снимката виждам някакво кокалче ми се отбелязва, а иначе не го забелязах. Номер над вашия, ако взимате, напълно отговарят на номера на обувките от НМ, който носите. Горе не са толкова широки да ви притеснява, а ако слагате и дънки вътре пък съвсем ще е добре, стелка да има място, бе номер над вашия, не са уголемени.

# 277
  • Мнения: 444
Жилетката наистина изглежда много пухкава и мека.Ботушите също ми харесват.

# 278
  • Мнения: 9 124
Значи какво бре)) Никой не ми ареса тигровото палтенце(( Ейй, само Дева, ама тя от любезност. Нищо не разбирате, то на снимката не ми се показва добре, пък и огледалото е малко дефектно и ме прави по-дебела. Не съм чак толкоз пухкава, ама...така изглеждам на него newsm53

# 279
  • Мнения: 1 311
Моето е тъмносиньо, хубав е цвета, около врата е добре, ама няма тик-так копчета на прихлупването, само цип.


Много странно, моето е същият размер, но имам тик так копчетата около врата, които много ме дразнят, искам цип изцяло😂

# 280
  • Мнения: X
fanfanito, палтенцето е много хубаво и елегантно, а на теб стои страхотно! Simple Smile Със здраве и самочувствие да си го носиш! Flowers Hibiscus

# 281
  • на морето
  • Мнения: 1 382
fanfanito кое е пуловерчето от 18лв?

# 282
  • Мнения: 9 124
Доди, това е пуловера
с код и талон ми излезе 18 лв,, цвета е много по-хубав според мен от този на снимката, хубаво синьо. Взех С, защото няма М, а и са уголемени пуловерите им, но ми е доста добре, дори М щеше да ми е супер. Ако си много развита в бюста не знам, но пък аз съм пълничка и пак ми е добре, та.. има и доста вълна, топли много без да е дебел, но не е лит и рехав. Много ми хареса на мен за тази цена, а и в работата ме харесаха.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0463889001.html

Seeflower, то и аз имам едно тик-так копче на врата за цвят, но където е прехлупването върху ципа, както е при якетата примерно няма копчета. Аз харесвам да си има.

Мерси за палтенцето на Жозефина и Дева)) Ми аз се шегувах, ама си го и харесвам. За 68лв става , все пак е палтенце, То вече тези цени мен поне ме побъркаха((

# 283
  • Мнения: 54 337
Не е от любезност. Simple Smile Аз харесвам и на мен ми отиват тигрови/леопардови принтове. Радвам се, че са на мода. Peace
Пуловерът е много хубав, но тъмносиньо не ми отива и не нося. И палтото по същата причина не ме заинтригува. Бялото не го намалиха тази година, толкова пари не бих дала. Crazy

# 284
  • Мнения: 3 880
Значи какво бре)) Никой не ми ареса тигровото палтенце...
Аз никога не съм харесвала животински мотиви. Но и я се метнах това лято на кафяво-черно зеброва блузка. Във всеки случай знам едно - добре е да се заимства идеята с какво да се комбинира дрехата от самия производител. То си е нещо като бонус. Вместо да се чуди човек сега това с онова дали ще си отива. (Чувала съм същото и от чужди коментатори на мебелите Икея). Та комбинирай го както (ако) H&M са облякли манекенката. Тук съм чела възмушавате се от понякога неглижирания вид на моделите им. Но на мен точно естествения им не перфектен вид ми допада. А използването на пълнички жени в + секцията е направо в десятката.

Общи условия

Активация на акаунт