Пазаруване от НМ, тема 36,ОКТОМВРИ 2019

  • 39 560
  • 910
  •   1
Отговори
# 480
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Благодаря ти за отговора!
Много бързо свършиха номерата и поръчах М, въпреки че съм S. Остава да се надявам да се свие в сушилнята. Ако не майка ми пак ще намаже. 🙂
Макар, че аз искам да ми стои свободно като зеления на моделката.

# 481
  • Мнения: 68 710
Харесва ми пуловера. Даже ме е яд че не пуснах един снощи когато поръчвах чантЕ със синджирена дръжка ☺

# 482
  • Мнения: 467
На мен кода за 25 % ми къса сърцето, неизчерпаем е, от един профил вече трета поръчка пускам.

# 483
  • Мнения: 68 710
Не думай....

# 484
  • Мнения: X
На мен кода за 25 % ми къса сърцето, неизчерпаем е, от един профил вече трета поръчка пускам.
Метни един насам де Joy

# 485
  • Мнения: 68 710
Малиииии.....верно бе. Тюхо тюхо...да не ни разкрият 😆😆😃

 HM021

# 486
  • Мнения: 1 110
момичета да питам понеже не съм поръчвала цяло лято от онлайн магзина, този код само на нови профили ли действа понеже при мен не става ни първа ни на втора стъпка?

# 487
  • Мнения: 68 710
На стари профили.

# 488
  • Мнения: 88
SobИ на мен ми къса сърцето този код - трети ден не ми хваща на никой профил Laughing

# 489
  • Мнения: 6 954
И на мен не ми хваща на стар профил, а толкова неща имам набелязани...
3 за 2 не може ли да се ползва онлайн?

# 490
  • Мнения: X
SobИ на мен ми къса сърцето този код - трети ден не ми хваща на никой профил Laughing

И при мен не действа на никой профил, както и миналия път. Просто НМ са си избрали профили по техни си критерии, на които да е активен кода многократно, а други профили са ги пренебрегнали пак по техни си критерии. Миналия път, когато имаше 25% код беше пак така. Показват, че не всички клиенти са им ценни. Да са живи и здрави!

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 15:01 от Анонимен

# 491
  • Мнения: 68 710
Колелото се завърта. Предните пъти и на мен не ми хвана...или просто аз не намерих профила.
Сега по чудо на третия опит уцелих.
Пуснах едни чорапи на детето. Ще пусна и още една поръчка...

# 492
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
И на мен не ми хваща кодът. Sad
Писах им вчера на имейла и днес са ми отговорили, че трябва да им се обадя Grinning Как пък не за 1 код няма да им се обадя и точка. Grinning

# 493
  • Мнения: 444
Не знам и аз на къде им се върти колелото на тия от НМ,ама колкото кодове с картички и да са пускали,никога не успях да поръчам от нито един профил....Аз "позаметох" няколко профила и сега съм само със 2 и пак не ми приема и този код....

# 494
  • Мнения: 54 478
Не си сама. И на мен не ми хваща никъде, само на един и то за 10%, което хич не ме блазни. Той и дългия е толкова.

Общи условия

Активация на акаунт