Пазаруване от НМ, тема 36,ОКТОМВРИ 2019

  • 39 450
  • 910
  •   1
Отговори
# 15
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Според мен такъв тип/модел блузи стоят уголемено.  Но дано каже някой, който я е виждал.

# 16
  • Мнения: 5 386
Какво е Кроп?
.................


CROPP  турска марка дрехи и обувки, в моловете имат магазини

# 17
  • Мнения: 6 938
Мерси, не са пристигнали в Пловдив все още.


bradata
Скрит текст:
https://www.google.bg/maps/@42.4972703,27.4792022,3a,75y,76.22h,68.13t/data=!3m6!1e1!3m4!1s1m3xqam3d2Om_tNYRKDVPA!2e0!7i13312!8i6656?hl=bg
ето тук е обущаря, много бях доволна от услугите му, дано да ти свърши работа

# 18
  • Радомир
  • Мнения: 627
Според мен такъв тип/модел блузи стоят уголемено.  Но дано каже някой, който я е виждал.
И аз мисля, че би била уголемена. Не съм я виждала, но такъв тип ризи/блузи винаги взимам 1,2 номера по-надолу 😉

# 19
  • Bulgaria
  • Мнения: 2 671
Здравейте, интересува ме някоя от вас дали има от тези жилетки? За съжаление в моя град няма физически магазин, доколкото разбрах от моя позната са доста уголемени, но се колебая какъв размер да поръчам. Ще се радвам ако някоя от вас сподели мнение.

https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0660599002.html

# 20
  • Мнения: 10 159
Нямам жилетката и не съм я виждала на живо, но съдейки по кройката и опита ми досега с разкроени дрехи от НМ, ако вземах такава, щях да поръчам най-малкия размер (за ориентир съм 38-40 за р-р дрехи)

# 21
  • Мнения: X
Жилетката я има в индийския сайт с посочени размери. Големичка е. Най- малкият размер XS е с гръдна обиколка 100см.

# 22
  • Bulgaria
  • Мнения: 2 671
Жилетката я има в индийския сайт с посочени размери. Големичка е. Най- малкият размер XS е с гръдна обиколка 100см.

Видях, че са посочени обаче на XS/P , S/P , M/P и т.н. и вероятно не са идентични с тези тук.

# 23
  • Мнения: 10 159
P обикновено е petite, за по-дребни. Предполагам, че разликата ще е в дължината само.

# 24
  • Мнения: X
Жилетката я има в индийския сайт с посочени размери. Големичка е. Най- малкият размер XS е с гръдна обиколка 100см.

Видях, че са посочени обаче на XS/P , S/P , M/P и т.н. и вероятно не са идентични с тези тук.
Има посочени Р и не Р. И доколкото виждам в сайта, разликата е само в дължината. Разлика в гръдната обиколка няма.
Ако смяташ, че в българския и индийския сайт размерите не са идентични, можеш да пишеш/ да се обадиш на Контакти. Ще посочат конкретни размери.

# 25
  • Bulgaria
  • Мнения: 2 671
Благодаря, ще поръчам XS, пък ще видим... дано само не се налага да я връщам. Grinning

# 26
  • Мнения: 94
Получавате ли код при нов акаунт? Регистрирах се преди 2 часа и нямам код.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Добър вечер! Някоя има ли тази блуза?
Отговаря ли си на размера интересува ме 36?
Аз я имам в розово, точно 36 размер,  ако я купуваш 2 номера на долу вземи. Аз не я върнах, но я носих на шивач да я стеснява...да ме пита човек защо ...

# 28
  • Мнения: 94
Добър вечер! Някоя има ли тази блуза?
Отговаря ли си на размера интересува ме 36?
Аз я имам в розово, точно 36 размер,  ако я купуваш 2 номера на долу вземи. Аз не я върнах, но я носих на шивач да я стеснява...да ме пита човек защо ...
Пробвах от една позната има същата като мислех, че нейната е 36. Оказа се, че е 34 беше ми ок и си поръчах 34.

# 29
  • Мнения: 9 124
Аз имам подобна жилетка сива, но е уж мохерна-вълна има малко. Взех я на промоция, от магазин мерих и добре, че така стана. Взех S размер и пак имам място, дълга е както е показано. 44 размер съм понякога, 170 см. За по-нисички може и да е по-дълга, зависи докъде я искаш. Много уголемени един вид са, но само модела е такъв, състава не е.
Виж сега в намалението, доста често пускат жилетки поне с вълна да има да ти топли в тези месеци, а в цената понякога има малка разлика. 30лв помня я взех моята тогава, може и сега да пускат.

Общи условия

Активация на акаунт