Отговори
# 30
  • Мнения: 36
Може ли и аз да се присъединя към уютната ви темичка. Опитваме се от Април месец да забременея, за сега неуспешно като изключим една биохимична бременност през Юни. 🌞
Успех на всички и честито на Ирина Джоли. 🌞

# 31
  • Мнения: 590
Момичета имам един въпрос към съфорумките с ПКЯ . Имате ли "+" тестове за О през целия месец? Защото аз миналия месец правих няколко теста за О и нямах наситени чертички , а  сутринта усетих боцкания ту в левия , ту в десния яйчник и си казах "- Я да си взема няколко тестчета." И ей така от любопитство си направих един отрицателен е , но излезе наситена чертичка , миналия месец съм нямала такава. Та се чудя дали този месец О може да ме навести по-рано? По мои изчисления трябва да бъде г/д на 26-ти ден,  днес ми е 15-ти . Последния ми Ц беше 37 дни.

# 32
  • Мнения: 632
Благодаря ви много,момичета .Да ви се връщат пожеланията и заедно да синдондуркаме догодина бебетата.
Марго,чакам те да сме отново заедно,стискам палци  🌹🌹🌹
Не съм правила никакви изследвания след кюретажа.Тези дни ще пускам прогестерон,чхг и TSH.Дано всичко е наред ,защото се притеснявам ,че БТ не е много висока във втората фаза ,така беше и миналия път.
Да,за трети път бременност и дано наистина е на късмет !
Успех на всички и чакам още много след мен,не много,всички!!! Simple Smile

# 33
  • Мнения: 324
И аз тихичко се присъединявам към темата Simple Smile Опитваме от м. юли, засега неуспешно. Последния МЦ свърши съвсем скоро и почваме пак. Не следя засега О по никакъв специален начин, но честно казано, ако продължава да не става може би ще почна с тестове. Макар че малко време е минало от началото на опитите, всеки път като ми идваше МЦ след това, се разочаровах ужасно, а съм напълно наясно, че шансът да стане от първия път, е минимален...

Честито и от мен, Ирина Blush Flowers Rose

# 34
  • Мнения: 1 132
Ирина, честито! Дано този път всичко е наред до край!
Добре дошли и на новите момичета! Simple Smile

# 35
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Честито на Иринка и в тази тема! Heart
Джулка, мерси за новата тема, много есенно настроена, на положителни тестчета ми е! Heart Flowers Jack O Lantern
Невър, изглежда все още не е +. Thinking

# 36
  • Мнения: 2 110
Честито, Ирина! Успех този път! 💞

# 37
  • Мнения: 265
Записвам се и аз за този месец - последен Ц . - 27.09, овулация - 10.10. очакван Ц. - 27.10.
При мен новости няма, следя ви редовно. Честито на всички за хубавите резултати. Дано този месец ни донесе хубави моменти и много положителни тестове.

# 38
  • Мнения: 539
Честито на Ирина! Записвам се и аз в темата.

# 39
  • Мнения: 96
Ето ме и мен в новата тема Simple Smile
Днес ЧХГ-то ми е 470 (25-ти ден) . Дано този път успея ,както аз така и вие ! Успех ,мили момичета ,искам хубави новини 🍀

# 40
  • Мнения: 2 024
Току-що 2 часа гушках двумесечния ми племенник! Люшках го, пях му, а той беше като хипнотизиран- всеки пита какво му направих. Еми нищо- обърнах му внимание. Може да е па 2 месеца, но си иска своето, а не да го оставиш в леглото и да очакваш да е колкото се може по-тих без да му обръщаш внимание. НО! Това е друга тема.
Винаги, когато го гледам си се представям бременна, все ми минават мисли в кой месец вече щях да съм, колко голямо коремче щях да имам и ми става тъжно, много тъжно, но си гушна прекрасния племенник, гушна си и дъщеричката и си давам кураж.

# 41
  • Мнения: 112
Честита нова темичка!
Аз продължавам да ви следя тихичко от сенките и да се надявам за успеха на всяка една! Дано новата темичка донесе много успехи! Ръся ви с прашец...

МамаНаПринцеса, и аз все така си мечтаех като гушках племенниците ми...

# 42
  • Мнения: 584
Джули, това е поредната ти стилна и направена с желание темичка! Благодаря ти за старанието Kissing Heart
Диди, списъчето е адски сладурско и аз се намествам в него най-накрая. Hug
Ирина, честити две чертички! Пожелавам ти спокойна бременност и сладък бебешор да си гушкаш през юни Flowers Four Leaf Clover
Момичета, чета ви аз и се вълнувам покрай всички трансфери, инсеминации и щракания... Хайде сега, време е да се отчетете и с положителни тесчета Stuck Out Tongue Winking Eye
При мен освен много работа, дойде и моментът на щракане (йей!), така че вече мога да се похваля с първи месец сред редиците на бебеправещите. ТСХто ми все още е 2.4, но ендото каза да действаме, защото това била перфектна стойност... Е, как човек да не си слуша докито Grin

# 43
  • Мнения: 157
Благодаря за темичката! Записвам се с отрицателен тест.

# 44
  • Мнения: 2 515
Благодарско и от мен, Джулс 💕 за прекрасната темичка.
Ирина, честито.
Нейно Височество е на прага и направо ми лази по нервите вече. Почна да ме боли кръст и корем. Да идва утре, че да мога да пусна хормони, че ще се падне 3ти ден в неделя и ще се ядосам. Имам чувството, че съдбата е срещу мен. Нищо не е така просто, както бих искала да е. Не визирам забременяването, а ей тия нещица, които ме спъват и за един ш**ан ден, пропускам цял месец. Нормално е да съм така изнервена, като ми дойде ще се кротна. Даже тогава се успокоявам и се изпълвам с нови надежди и очаквания.
Днес съм замаяна цял ден. Ниско кръвно, но същевременно ускорен пулс - е нЕма такъв ад, честно.

Общи условия

Активация на акаунт