1 АЕГ - тема 3

  • 64 981
  • 768
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 3 834
Миналата година и на сина ми го попълваха редовно, с изключение на Мартин Петров. Тази обаче няма нито една нанесена, а в действителност има вече 2-3 оценки и си стои все още 8 клас.
Може след днешната РС, да се актуализира ЕД.

# 421
  • София
  • Мнения: 203
ПРОДАВАМ на половин цена 9 клас :
Математика за 9. Клас  - Булвест-2000
География и икономика за 8ми клас (9ти при обучение с интензивно изучаване на чужд език), издателство Просвета – 2 броя
География и икономика за 9ти при обучение с интензивно изучаване на чужд език , втора  част за 9 КЛАС издателство Просвета
Physical and Socio-Economic Geography of the World for the 9. Grade- Помагало по физическа и икономическа география на английски език за 9. Клас – 12 лв
Атлас за 8ми клас (9ти при обучение с интензивно изучаване на чужд език- първа част) издателство Атласи
Учебник по физика и астрономия за 9ти клас при обучение с интензивно изучаване на чужд език - издателство Анубис
Учебник по биология за 8 ти клас (ПЪРВА  част за 9 КЛАС ), издателство Анубис
Учебник по биология за 9 ти клас при обучение с интензивно изучаване на чужд език  , издателство Анубис
Учебник по история и цивилизация за 9 клас при обучение с интензивно изучаване на чужд език  , издателство Анубис
Химия и опазване на околната среда за 8. Клас –първа част за 9 клас при обучение с интензивно изучаване на чужд език  , издателство Анубис

# 422
  • Мнения: 204
Продавам учебници за 10. клас по новата програма (ползвани са миналата учебна година) на половин цена.
За удобство срещу всеки учебник посочвам половината корична цена:

Български език - автори: Весела Михайлова и др., изд. Просвета 1945, изключително запазен, вероятно неизползван Simple Smile  - 6,00 лв.
Литература - автори: Бойко Пенчев и др., Булвест 2000, запазен - Клет, 9,00 лв.
История и цивилизация - автори: Людмил Спасов и др., ИК "Домино", запазен - 10 лв.
Биология и здравно образование - автори: М. Шишиньова и др., Анубис - Клет, изключително запазен - 8 лв.
Физика и астрономия - автори: Максим Максимов, Ивелина Димитрова, изд. Булвест 2000-Клет, запазен - 7,80 лв.
География и икономика - автори: Стела Дерменджиева и др., Просвета 1945, запазен - 8,50 лв. (плюс подарък Контурни карти и упражнения по география и икономика за 10. клас, като 4-5 от картите в началото са оцветени и подписани от госпожата).
Атлас по география и икономика - изд. Атласи, неизползван - 3,50 лв.
Философия - автори: Галя Герчева-Несторова и др., изд. Педагог 6, изключително запазен, - 6,00 лв.
Информационни технологии - автори: Николина Николова и др., изд. Просвета 1945, много запазен - 3,50 лв.

Френски език - Vite! pour la Bulgarie - ниво А1 - автори: Anna Maria Crimi и др., изд. ELi - Klett, + тетрадка с диск, почти попълнена, но с молив - 15 лв.
Английски език - Destination, Grammar & Vocabulary, ниво B2 - автори: Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles, изд. Macmillan - 20 лв.
Английски език - FOCUS for Bulgaria ниво В1, част 2 - изд. Pearson - много малко от упражненията в учебника са попълнени с молив, + учебна тетрадка, попълнена до средата с молив - 20 лв.
Английски език - Upstream, ниво С1 - автори: Virginia Evans и др., Express Publishing - попълнен е тук-таме, предимно с молив - 15 лв.

Ако се интересувате, пишете ми на лични.

# 423
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 405
Не разбирам това настояване да се има И хартиен бележник при положение, че не всички учители са редовни в попълването му. И тази година няма да се отървем от него. Миналата година учителите на сина ми редовно попълваха оценки в ЕД, изключая М. Петков.
Иначе малко ме дразнят (училището) , чисто организационно.  Може ли 2 седмици след началото на учебната година ЕД още да не е актуализиран?!

# 424
  • Мнения: X
Дано, дано попълват. Ще видим.
Чакам някой да се включи с отзив по този въпрос от днешните родителски срещи на 9-10 клас.

# 425
  • София
  • Мнения: 3 834
Казаха, че ЕД трябва да бъде активен до края на месеца 😁. Като се има предвид, че сме 1.10. ще има да почакаме.

# 426
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 405
Направо ме разбиха с това-към края на месеца.

# 427
  • Мнения: 1 732
Много несериозно...Сравнявам с квартално училище, в което на тази дата всичко отдавна е влязло в обичайния си коловоз.

# 428
  • София
  • Мнения: 2 846
Много несериозно...Сравнявам с квартално училище, в което на тази дата всичко отдавна е влязло в обичайния си коловоз.

Имам и по-малко дете и всичките ми сравнения са в полза на кварталното училище! Във всеки случай съм дълбоко разколебана, дали след седми клас да го насоча към елитна гимназия или да го оставя в досегашното училище.

# 429
  • Мнения: 4 967
О, аз отдавна съм направила това сравнение. Малката ми дъщеря сега е 8 клас. Тя настояваше и Първа английска да пишем при кандидатстването, но аз съм много доволна, че не й стигна балът за там. Приета е в училище от т.нар. втори ешелон, но организацията е в пъти по-адекватна. Същото беше и в предишното училище, квартално, в периферията на София.

# 430
  • sofia
  • Мнения: 1 474
А сигурно ли е, че ще има ЕД? Защото една потребителка в осмокласната тема изрази съмнение, тъй като каза, че били заявили хартиено отразяване. Незнам откъде е инфото, но тя по принцип е доста информирана.

# 431
  • София
  • Мнения: 3 834
Класната на сина ми каза, че до края на месеца трябва да се актуализира ЕД.
Остава си, обаче и хартиения.
Дъщеря ми също учи в квартално училище и  още от 15.09. са с ЕД.

# 432
  • Мнения: 50
Аз съм много учудена на организацията в това училище. Получавам информация само от сина ми, каквато той се сети да сподели или от други родители в групата. В старото училище всичко беше на сайта, на мейлите ни и в ел дневник. Явно ще трябва да свиквам с информационното затъмнение.

# 433
  • Мнения: X
Ние нямаме и родителска група или поне аз не знам за такава.
Надявах се на ЕД и това да стартира края на октомври ми се струва твърде несериозно.

Последна редакция: нд, 04 окт 2020, 15:14 от Анонимен

# 434
  • София
  • Мнения: 203
Търся за 10 клас на половин цена
-Математика за 10. клас Булвест-1999
-Физика и астрономия за 10. клас - Булвест-2000
- Учебна тетрадка по физика и астрономия за 10. клас - Булвест-2001
- Биология и здравно образование за 10. клас - Анубис
-Атлас по география и икономика за 10. клас + онлайн тестове + аудиоинформация - Атласи
-История и цивилизации за 10. клас - Домино
-Работни листове по история и цивилизации за 10. клас - Просвета
-География и икономика за 10. клас - Архимед
-Chemistry and Environmental Protection for the 10th grade - Химия и опазване на околната среда за 10. клас - Просвета
-Български език за 10. клас - Диоген
и другите които  , сино още не е казал Grinning

Общи условия

Активация на акаунт