Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 11

  • 43 035
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 39 309
И за мен със сегашния цвят си много по- хубава. На няколко пъти превъртвах снимките. Определено така повече се връзва и с веждите ти.
Сега молба- надявам се идващата седмица да се боядисам. За сега само частично. Косата ми е тъмно кестенява почти до средата на гърба с дълъг бретон- до брадичката. Искам лееееко да изсветля(но не и да бие на русо) само около лицето. Идеята е да прикрия бели косми, които до сега скубех. Със зелени очи и жълт поддтон съм на кожата. Искам да покажа снимка на фризьорката, но не улучвам подходяща. Та, някой ако има идея и въображени да пуска снимки с идеи.

Последна редакция: нд, 06 окт 2019, 18:00 от mariat

# 61
  • Мнения: 14 300
Алба роса, аз съм си там, не съм се трила 😊
Маре, не знам... Нещо медно?

# 62
  • Мнения: 5 832
Танч, на мен сегашния цвят ми харесва много повече и смятам, че ти стои по-добре 😊 С каква боя се прави (извинявай ако си писла).
Ing Color е боята, номерът е 5.22 с 6%.
Скрит текст:


Благодаря, момичета, явно просто още не съм свикнала.

# 63
  • Мнения: 3 269
Да, Tanch, много по-добре ти е по-тъмната боя. И аз не видях другите момичета.

# 64
  • Мнения: X
Вярно, само дето аз съм бляла. Blush
Хубави са ти и цветът, и прическата. Поне доколкото виждам, много ти отива цвета на тона на лицето.
На мен вече ми писна като ме види някой с новия цвят да изпада в чуденки как се е получил. Ами хей така - на. Да си гледат техните цветове и коси пък Bowtie

# 65
  • Мнения: 39 309
Али, какво е медно в очите на боясидващите се?  То, няма ли червенишкав отенък? Не искам, ако е такова.

# 66
  • Мнения: 11 003
Танч, на мен повече ми харесваш с новия цвят.
Мари, струва ми се, че с какъвто и цвят да изсветлиш косата около лицето, като се поотмие, ще започне да оранжевее.

# 67
  • Мнения: 18 551
Медното за мен е оранжево като отенък,примесено с малко златисто. Нещо като цвета на медната тел.
Танч,с втория цвят много много повече ми харесваш. Подчертава те,отива ти много повече и е по-естествен.
Моят цвят в момента. Единствени недостатъци-изсушава си дължините и това е. Другите неща ги преглъщам-не ми пречи честото мазане,цапаниците и т.н. "Трай бабо за гиздос,както се казва."

Последна редакция: нд, 06 окт 2019, 18:27 от Мис Каролин Бингли

# 68
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Танч,по ми харесваш къс новия цвят.
Голямо мацка си.
Мисче, все по хубава ставаш.
Аз ми щукна да се правя вместо с червен отенък с по светла коса.

Ето така.
В голяма дупка съм изпаднала и емоционално  се чувствам много зле и имам нужда от промяна и рестарт .

# 69
  • Мнения: 18 551
Искрице,благодаря!
Моя съвет е да не бързаш и да обмислиш. Защото когато се чувстваш така първо искаш нещо да промениш. Аз от извество време съм така. А и е на моменти.
 И не е сигурно дали ще ти хареса. Защото емоциите ни карат да правим промяна и често се хвърляме с гравата напред-аз така съм скъсявала коса и съм съжалявала, знаете ме.
Разбира се,не е кой знае какво -цвят е. Само коса е. Но идеята ми е,че едната промяна на косата ще помогне само временно. Реално-да овладееш емоциите и ситуациятя е по-важно. Но е далеч по-трудно.
А пък импулсивните решения в такава състояния от друга страна понякога са добри. Аз последно така изтрещях след 2 г майчинство,писна ми и си записах на курс по италиански. Това ми беше най-доброто решение.😊
Цвета е хубав иначе. Отклоних се малко,но ще ме прощавате. Надявам се да съм от полза.

# 70
  • Мнения: 3 269
Колко сте млади и красиви всичкиии. Пу-пу. Искрице, новата прическа винаги е супер идея. Е, без моя случай преди два месеца, при който имаше обратен ефект Simple Smile. Мисля скоро да се боядисам, искам сладко шоколадово, нещо между 5 и 6. В сряда ще си правя ретуш на веждите и тогава ще реша кое би ми подхождало. Всъщност, Искрице, с каква боя си на снимката?

# 71
  • Мнения: 5 246
Танч, наистина втория цвят ти отива повече!
Мис, крайщата ти по-тъмни ли са?

# 72
  • Мнения: X
Каролин, разкошен цвят! Но и ти си си хубавица. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 18 551
Танч, наистина втория цвят ти отива повече!
Мис, крайщата ти по-тъмни ли са?

О,да ,една идея са по-тъчнички. Няма как..при моя почтш черен цвят. Затова сега се правя всеки месец и целта е да постигна равномерен цвят(въпреки,че то почти  няма разлика,в корена цвета ми харисва повече). После ще правя само корени.

# 74
  • Мнения: 5 246
От черно постигна този цвят? БРАВО!

Общи условия

Активация на акаунт