Перилни препарати и омекотители – 60

  • 54 949
  • 775
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Мнения: 1 679
Тъкмо и аз това щях да пиша,че е за бяло,на мен ми трябва за цветно🙄

# 287
  • Мнения: 13 545
Тъкмо и аз това щях да пиша,че е за бяло,на мен ми трябва за цветно🙄
За цветно има Персил, всякакви видове на акция от днес.

# 288
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
.Само течен Персил обаче, не обичам течни.

# 289
  • Мнения: 13 545
.Само течен Персил обаче, не обичам течни.
Както написах всякакви видове. Не само течен, вчера си купих прах.

# 290
  • Мнения: 1 679
Интересно, прах не е обявен в брошурата...И понеже и аз не искам гел се отказах,но днес ще тичам до там,благодаря! Flowers Hibiscus

# 291
  • Мнения: 68 647
Напротив..обявен е!
Освен картинка има и текст!

# 292
  • Мнения: 84
В брошурата на Кауфланд са обявени от 27.11.  -  Омо и Persil, или вече ги продават?

# 293
  • Мнения: 46 516
Да кажа впечатленията си от лидълския Омо за бяло. Пуснах подложките ни за хранене, те са ми най-сериозния тест, не че се храним като прасета, но в крайна сметка така се получава. Не съм слагала предварително никакви препарати за петна, а нацапаното беше от предния ден, не току що омазано. Изпраха се идеално! Ама съвсем нищо не остана, което например с капсулите на Ариел не се случва винаги. Като писахте, че не е добър си мислех, че ще трябва да го изхврълям, но по моите критерии е ок Hands Plus1

# 294
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Да кажа впечатленията си от лидълския Омо за бяло. Пуснах подложките ни за хранене, те са ми най-сериозния тест, не че се храним като прасета, но в крайна сметка така се получава. Не съм слагала предварително никакви препарати за петна, а нацапаното беше от предния ден, не току що омазано. Изпраха се идеално! Ама съвсем нищо не остана, което например с капсулите на Ариел не се случва винаги. Като писахте, че не е добър си мислех, че ще трябва да го изхврълям, но по моите критерии е ок Hands Plus1
Ама, чакай де! То за бялото се гледа в дългосрочен план. Може да са изпрани петната, ама, като ми станат белите дрехи с неопределен цвят - мерси!

# 295
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Пък и сравнението е с капсули, все пак.

# 296
  • Мнения: 46 516
Нямам нищо чисто бяло, така че цветът не ми е проблем, важно ми е, че нищо не остана от замърсяванията Simple Smile

От капсулите не съм доволна, от течните също. Поекспериментирах малко, но се връщам твърдо към прахообразния.

# 297
  • Мнения: 2 495
Имах подобен инцидент. Пусни униформата сама, с прах за цветно, но сложи кърпичка. Тя би трябвало да улови оцветяването. Това е целта, да се отнеме оцветяването, не да се избели. Дано стане.
Да дам отчет-униформата възвърна предишния си,светлозелен цвят.Благодаря за съвета.

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 13:27 от Не се сърди, човече

# 298
  • София
  • Мнения: 10 582
Попаднах на интересна статия. Мисля да тествам. И гранофурин имам.

https://www.zajenata.bg/%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D … 2-news119255.html

# 299
  • Мнения: 3 488
Останах много доволна от гел Омо колър закупен от Лидл наскоро.
Живея в чужбина и винаги, когато се прибирам се нахвърлям хищно на препарати и омекотители Grinning.
Харесвам геловете за пране на ДМ, а Ариел прах за бяло и син Ленор са все още много добри Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт