Какво ще купите на близките си за Коледа?

  • 39 148
  • 245
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 714
Чудесна тема Simple Smile)) билетите за театър ще ползвам тази идея със сигурност Wink само за свекървата не мога да измисля нищо.... И за кумувете, че са с бебе няма да стане билети за театър....

За кумовете може билети за театър + детегледачка Grinning

Чета ви , много сте ми полезни . Аз все още мисля на кой какво да е . На приятеля мисля да му подаря екскурзия .

# 76
  • Мнения: 2 417
Прекрасна тема!
За свекърите ще заложа на 4стола за кухнята,отдавна искат,но до този момент не са си закупили,а имат нужда и все за това говорят,когато имат гости.Мисля,че ги зарадвам,пък е и практично.
За децата,ще чакам да пишат писма и ще избера най-рационалното,а за ММ идея нямам.Може би дреха или карта за масажи.Ще следя за предложения!

# 77
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
На моите родители една отдавна очаквана екскурзия до Истанбул в хотел 5*
На съпруга ми - капитански курс, това лято негов приятел има и си наемаме яхта в Гърция, която той управлява - голяма емоция
За децата - купища подаръци ще са, играчки, дрехи и нов телефон за сина ми
За двете ми най-добри приятелки - спа пакет (за трима, и аз ще се присъединя) и ще си прекараме страхотно - басейн, сауна, масажи, релакс стая с чайчета и маски за лице... това ми е любимата част - между Коледата и Нова година, когато си взимам отпуска и ми става една дъъъълга готина почивка

# 78
  • Мнения: X
За детето тази година ще направя Адвент календар с 24 малки подаръчета и един малко по-голям за самия 25ти. Засега съм събрала около 15, но честно казано се оказва малко по-сложно отколкото си мислех, защото от една страна искам да са дребни неща, но и да не са пластмасови боклуци Thinking

# 79
  • Мнения: 346
За детето тази година ще направя Адвент календар с 24 малки подаръчета и един малко по-голям за самия 25ти. Засега съм събрала около 15, но честно казано се оказва малко по-сложно отколкото си мислех, защото от една страна искам да са дребни неща, но и да не са пластмасови боклуци Thinking

В предни коментари има доста добри идеи за такива календари - освен лакомства и играчки, може и задачки - поставяне на украса, например. Може да добавиш коледна играчка за елхата/лампички/светеща фигурка. Ако не искаш пластмасови играчи - смени ги за плюшени. Аз бих добавила билети за музей/куклен театър/детска работилница/кино и подобни спрямо възрастта, както и някой пъзел.

Тази година смятам да заложа повече на сантиментални и домашно приготвени неща + евентуално нещо дребно, което е необходимо. Приготвила съм си украсата, която нямам търпение да сложа и искам тази година да създам повече настроение и уют и да не наблягаме толкова на подаръците.

# 80
  • Мнения: X
На мъжа ми ще подаря Нутрибулет. Знам, че много ще му се зарадва! На сина ми обаче все още се чудя. Писа на дядо Коледа, че иска акумулаторна кола и Бамбълби трансформърс. Колата е скъпа (над 300лв), а и нямаме къде да я държим. А трансформърса го има в няколко варианта и ми се ще нещо друго да е. Има страшно много играчки и все още умувам. Май ще търся евтин вариант на конструктор - град. Понеже тези на Playmobil и Lego са невероятно скъпи! А той обожава конструктори!

А ваучер за масаж е прекрасна идея - на годишнината от сватбата подарих на мъжа ми и първо сякаш не беше очарован, но след масажа ми каза, че това била съживителна процедура и всеки месец трябвало да ходим Simple Smile Ама аз още не съм 😄

# 81
  • Мнения: 8 937
За мама и половинката мисля да взема парфюми. За баба ми и дядо ми идея нямам още, те не казват от какво имат нужда и трябва да гадая.

# 82
  • Мнения: 478
Благодарим ви, че отделихте от времето си, за да отговорите на въпросите в нашата кратка анкета.
Анкетата вече е заключена за попълване, но ще се радваме да продължите да споделяте идеите си за коледни подаръци в тази тема, за да изживеем заедно вълненията преди празничните дни.


Поздрави,
Екипът на BG-Mamma

# 83
  • Мнения: 346
Благодарим ви, че отделихте от времето си, за да отговорите на въпросите в нашата кратка анкета.
Анкетата вече е заключена за попълване, но ще се радваме да продължите да споделяте идеите си за коледни подаръци в тази тема, за да изживеем заедно вълненията преди празничните дни.


Поздрави,
Екипът на BG-Mamma

Моля да публикувате резултатите от анкетата (агрегирани, а не подробните). Мисля, че за всички ще е интересно.

# 84
  • Някъде там
  • Мнения: 4 810
За половинката книгата на Бербатов с хубав пуловер.
За децата каквато напишат и изпратят в писмото до дядо Коледа Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 70
Страхотна тема! Relaxed
Някои от подаръците съм планирала, други още не. На родителите си мисля да подаря карикатура на цялото семейство или да ги изпратя на спа уикенд да се поглезят. На приятелките - козметика, ароматни свещи, книги - която, каквото обича. На бабите по един благотворителен календар и пухено одеялце/пантофи. Приятелят ми има рожден ден на 23ти декември, ще трябва два подаръка да му измисля или един голям, хаха. Миналата година му/ни подарих самолетни билети до Венеция, каза, че това е най-хубавият подарък, който са му правили, та за тази година още не съм измислила как да го изненадам, може би ще е отново някакво изживяване. Grinning

# 86
  • Мнения: 9 991
На сестра ми ситуени, защото я е на легнал живота и няма преме и пари, нея си. Една жена винаги има нужда от ново бельо и парфюм, тя парфюми има. На племенниците вече купих- маратонки, пижами, анцузи. На майка ми още обмислям.

# 87
  • Мнения: 345
Здравейте,търся идеи за подарък за 13 год.,който се интересува само от комп.игри и телефони...бюджетът е огранчен  до 100лв.А конструктор Скуби Ду Ван на мистериите никъде не мога да намеря:cry:

# 88
  • Мнения: 2 774
Може да му сглобите един комплект от клавиатура, мишка и слушалки.... миналата година взех за моя като подарък от баба му и дядо му. Клавиатурата е черна,  свети с мек червен  цвят, мишката - в синьо-зелено. От нас получи мечтана игра за xbox. Много се зарадва...

# 89
  • SF
  • Мнения: 21 093
Здравейте,търся идеи за подарък за 13 год.,който се интересува само от комп.игри и телефони...бюджетът е огранчен  до 100лв.А конструктор Скуби Ду Ван на мистериите никъде не мога да намеря:cry:
Конзолна игра.

Общи условия

Активация на акаунт