Фермата 5 тема 2

  • 28 078
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 11 701
Не знаем, да, Митко се представи много добре на фермерските дуели. Мисля, че и на арената ще е добре. Краси също е силен, видяхме ги с Поли на ратайските битки, а и най-вече на онова импровизирано от тях състезание, в което си засичаха и време, Краси тогава финишира с най-добро време.

Харесвам Митко, но ако съм мъж и трябва да избирам от Сами, Станислав, Краси и Митко1, бих заложила, че Митко1 е най-слаб от тях.
Ще го видим и него, може и да е по-силен от другите, по принцип на дуел срвщу другите мъже и Митко и Иво биха имали предимство алманаха, което може да е ключово да обърнат най от другите.

# 661
  • London
  • Мнения: 6 732
...изводите си ги правим, от кадрите излъчени от продукцията. Направи ми впечатление, че освен с Димитър, аз не съм видяла Ивайло да влиза в конфликт с друг играч.  
А заяжданията със Саня? Не беше фермер, но непрекъснато дуднеше след нея, че не работи качествено и поиска смяна на работното и място. А отношението на съотборниците му - дори без да се е конфронтирал с други, въздъхнаха облекчено заради настъпилата тишина.
Продукцията наистина формира впечатлението за играчите, при него обаче непрекъснатото му присъствие в кадър май играе обратна роля. Все нещо майстори и все го натрапва, а шаха е меко казано грубоват. Все подаръци прави ръчно изработени ... патриотичните му приказки нямат край, то благотворител, то подел инициативи ...това е стратегия ! Обаче самоизтъкването даде обратен ефект, масово е недолюбван, защото на високите заявки за моралност и почтеност противостои дребнаво заяждане. Обърнахте ли внимание на разговора Сами -Митко 2 (тях не ги е нападал пред камерата)? На кратко коментара им беше, че Иво подозира и обвинява Митко 1 за неща , които на самия него са му присъщи - дребнавост, показност, лукавство... Mask
Аз пък не харесвах Стоян, цялата им история с Михо сякаш беше режисирана от самото начало. Остави ми някакъв кофти привкус неговата победа накрая. Беше ми лъжовен и измислен герой.  
Споделям това чуство, а както се оказа спечелилият фермата откри фитнес в града Mask Не гледах заради него дълго време и дори не участвах във форума,защото имаше една агресивна агитка на Стоян, която нападаше дръзналите да изкажат друго мнение. Дори не помня добре сезона, но където беше Финци нямаше ли и една пъргава мама Галя? Приятна жена, умееше да готви , много трудолюбива и незаслужено обругана като досадна.

Аз пишех по това време и наистина май имаше доста пререкания в темата. Аз бях фен на Мара и на Тодор Викинга. Михо също ми беше интересен до едно положение.....
Мен не ме затруднява да запомня това и онова от гледаното, явно просто имам добра памет.

# 662
  • Мнения: 487
Момичета, забравяте едно основно нещо.
Вторият дуелист подрежда битките.

Колкото и да са добри на алманаха, ако те са първи дуелист и им сложат 1 точка на него, започват общо взето с равен старт, т.е. трябва и да са силни, пъргави, бързи, с добър баланс, издръжливи, точни... за всички останали битки.

# 663
  • Мнения: 3 105
Факта, че и Сами си отдъхна като го нямаше Иво,  ме навежда на мисълта, че той (Иво) е още по-дразнещ ,отколкото сме видели. Приятел на Андрей по родолюбска линия сигурно , може би все пак го щадят и не излъчват всяка злобна изцепка.
Като му дадоха насока да прави шахчета и да се прави на готин,помислих, че него ще тикат за победител.
 Той играе срещу себе си , никакви дърводелски умения не могат да заменят липсата на  нормално общуване с околните.

# 664
  • София
  • Мнения: 9 954
Не видях да се коментира и отказа му от жребий преди четвъртата игра, а всъщност тя беше много важна и имаше възможност за обрат - доза късмет при стрелбата, Сашо е инженер и т.н. Най-общо казано няма само бели или само черни характери.
Ами какво да се коментира - избра най-слабия и нищо не му пречеше да направи този жест, при положение, че Сашо по никакъв начин не застрашаваше победата му. Точно в тази игра преди стрелбата имаше рязане и коване на мост, което освен сръчност и точност изискваше и бързина, а Ивайло отлично знае, че опонентът му е всичко друго, но не и бърз.
той откъде знае какви задачи ще са в играта?!

# 665
  • Мнения: 14 839
Не видях да се коментира и отказа му от жребий преди четвъртата игра, а всъщност тя беше много важна и имаше възможност за обрат - доза късмет при стрелбата, Сашо е инженер и т.н. Най-общо казано няма само бели или само черни характери.
Ами какво да се коментира - избра най-слабия и нищо не му пречеше да направи този жест, при положение, че Сашо по никакъв начин не застрашаваше победата му. Точно в тази игра преди стрелбата имаше рязане и коване на мост, което освен сръчност и точност изискваше и бързина, а Ивайло отлично знае, че опонентът му е всичко друго, но не и бърз.
той откъде знае какви задачи ще са в играта?!
Е как откъде. Предварително им се казва коя игра каква е и с какви елементи. И

# 666
  • USA
  • Мнения: 7 361
E,да.Ивайло е много неприятна компания,заядливец и вербален агресор.Не осъзнава ли,че такова поведение никога не печели реалити формати?Освен ако е там,за да си рекламира пътуващото читалище и без повече.
И аз не смятам Митко ИТ за много силен,добре ще се представи на един евентуален дуел,но има поне 3-4ма мъже,които ще му смажат физиономията,ми се струва.Сами,Краси и Станислав.С Ивайло са на кантар и този,който реди точките ще спечели.
Сезонът на Стоян не го помня много добре, за какво се караха толкова, какво не можеха да разделят?

Конфликта беше преди Фермата,но случайно и двамата се явяват на кастинга и Стоян между другото намеква на интервюиращите участниците,че познава Михо от съседното село,който го е въвлекал с пари.Обвини Михо,че продава крадени кукерски маски.Дори даваха част от интервюто на Стоян,и така продукцията решава да прави сеир на гърба на тези двамата.
А Михо на финала гласува за Стоян(нали всеки от участниците дава глас за финалиста и се броят точки),защото са имали договорка.Това го знам от един от участниците,който ми го сподели на лични;)
Въобще това беше Най-най-добрият сезон на предаването.

# 667
  • INFJ
  • Мнения: 9 455
Игрите им се обясняват още преди да се подредят точките за тях, иначе как ще решават на коя игра, колко точки да сложат...?

# 668
  • London
  • Мнения: 6 732
Михо, беше с доста ментални проблеми не знам как изобщо е възможно да се занимава с кражби и измами....  Във Фейсбук общо взето се вижда, че гледа животни. Не вярвам и че е била случайна тази тяхна среща....

# 669
  • София
  • Мнения: 9 954
Игрите им се обясняват още преди да се подредят точките за тях, иначе как ще решават на коя игра, колко точки да сложат...?
и това го знаеш от? Ако знаеш детайли, то втория дуелист ще е 90% победител.

# 670
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 340
Игрите им се обясняват още преди да се подредят точките за тях, иначе как ще решават на коя игра, колко точки да сложат...?
и това го знаеш от? Ако знаеш детайли, то втория дуелист ще е 90% победител.
винаги се е знаело какви ще са игрите за даден дуел, както и какво ще е съдържанието на Алманаха. вторият дуелист на базата на това избира коя игра да е първа, втора ...

# 671
  • Мнения: 14 839
Игрите им се обясняват още преди да се подредят точките за тях, иначе как ще решават на коя игра, колко точки да сложат...?
и това го знаеш от? Ако знаеш детайли, то втория дуелист ще е 90% победител.
Ами то точно заради това вторият дуелист има огромно предимство. Защото знаейки игрите и коя какво съдържа може да нареди точките в своя полза.
Разбира се че и на двамата дуелист им казват игрите в детайли.
По същият начин им дават и  на кой глави от Алманаха ще ги питат.

# 672
  • INFJ
  • Мнения: 9 455
Игрите им се обясняват още преди да се подредят точките за тях, иначе как ще решават на коя игра, колко точки да сложат...?
и това го знаеш от? Ако знаеш детайли, то втория дуелист ще е 90% победител.

Ами... от гледане на предаването го знам. Нали това е предимството на вторият дуелист - че преценява игрите и нарежда точките в своя полза.

# 673
  • Мнения: 6 272
Краси дали ще има смелост да предизвика Дана?Иска ми се Елизабета да разкарат,ама няма да ме огрее скоро мисля.С тази свалка със Сами,ще я държат още.

# 674
  • София
  • Мнения: 20 203
и това го знаеш от? Ако знаеш детайли, то втория дуелист ще е 90% победител.
Joy Joy Joy
А ти как си представяше, че вторият дуелист подрежда игрите? И не знам дали си забелязал, но доста втори дуелисти изгубиха и си тръгнаха, та подреждащият игрите има известно предимство, но само то не е достатъчно за победа.

Общи условия

Активация на акаунт