Фермата 5 тема 2

  • 28 097
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 6 288
Страхотна идея,но не ми се вярва Станислав да предложи. Иначе с удоволствие бих го гледала пак на двубой и фермер.
Чакам с нетърпение падането на стената и да видя кой ще е новия фермер на обединените.Как ще ги наричат сега?Просто фермери? 😁

# 646
  • София
  • Мнения: 6 002
.Как ще ги наричат сега?Просто фермери? 😁

Може би богаташката Бети и беднячката Силвия .....?
Аналогично и за мъжете.
JoyStuck Out Tongue Winking EyeGrinning

# 647
  • Мнения: 260
Намирам, че коментарите за Ивайло са меко казано крайни. В края на краищата, изводите си ги правим, от кадрите излъчени от продукцията. Направи ми впечатление, че освен с Димитър, аз не съм видяла Ивайло да влиза в конфликт с друг играч. Не видях да се коментира и отказа му от жребий преди четвъртата игра, а всъщност тя беше много важна и имаше възможност за обрат - доза късмет при стрелбата, Сашо е инженер и т.н. Най-общо казано няма само бели или само черни характери.

# 648
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз пък не харесвах Стоян, цялата им история с Михо сякаш беше режисирана от самото начало. Остави ми някакъв кофти привкус неговата победа накрая. Беше ми лъжовен и измислен герой. За мен е странно да гледаш Фермата и да не знаеш поне кои са били победителите през годините....


# 649
  • Мнения: 6 288
Аз знам само Яни и Дидо.Но възнамерявам да изгледам и предните сезони като имам време.

# 650
  • София
  • Мнения: 20 217
Не видях да се коментира и отказа му от жребий преди четвъртата игра, а всъщност тя беше много важна и имаше възможност за обрат - доза късмет при стрелбата, Сашо е инженер и т.н. Най-общо казано няма само бели или само черни характери.
Ами какво да се коментира - избра най-слабия и нищо не му пречеше да направи този жест, при положение, че Сашо по никакъв начин не застрашаваше победата му. Точно в тази игра преди стрелбата имаше рязане и коване на мост, което освен сръчност и точност изискваше и бързина, а Ивайло отлично знае, че опонентът му е всичко друго, но не и бърз.

Последна редакция: пн, 14 окт 2019, 15:37 от Reinа

# 651
  • Мнения: 968
...изводите си ги правим, от кадрите излъчени от продукцията. Направи ми впечатление, че освен с Димитър, аз не съм видяла Ивайло да влиза в конфликт с друг играч.  
А заяжданията със Саня? Не беше фермер, но непрекъснато дуднеше след нея, че не работи качествено и поиска смяна на работното и място. А отношението на съотборниците му - дори без да се е конфронтирал с други, въздъхнаха облекчено заради настъпилата тишина.
Продукцията наистина формира впечатлението за играчите, при него обаче непрекъснатото му присъствие в кадър май играе обратна роля. Все нещо майстори и все го натрапва, а шаха е меко казано грубоват. Все подаръци прави ръчно изработени ... патриотичните му приказки нямат край, то благотворител, то подел инициативи ...това е стратегия ! Обаче самоизтъкването даде обратен ефект, масово е недолюбван, защото на високите заявки за моралност и почтеност противостои дребнаво заяждане. Обърнахте ли внимание на разговора Сами -Митко 2 (тях не ги е нападал пред камерата)? На кратко коментара им беше, че Иво подозира и обвинява Митко 1 за неща , които на самия него са му присъщи - дребнавост, показност, лукавство... Mask
Аз пък не харесвах Стоян, цялата им история с Михо сякаш беше режисирана от самото начало. Остави ми някакъв кофти привкус неговата победа накрая. Беше ми лъжовен и измислен герой.  
Споделям това чуство, а както се оказа спечелилият фермата откри фитнес в града Mask Не гледах заради него дълго време и дори не участвах във форума,защото имаше една агресивна агитка на Стоян, която нападаше дръзналите да изкажат друго мнение. Дори не помня добре сезона, но където беше Финци нямаше ли и една пъргава мама Галя? Приятна жена, умееше да готви , много трудолюбива и незаслужено обругана като досадна.

# 652
  • Мнения: 10 941
Аз гледам Фермата от самото начало. Нито помня кои са победителите, нито кой е участвал. Старая се да не помня такива незначителни за моя живот неща Simple Smile

# 653
  • Мнения: 1 030
Сезонът на Стоян не го помня много добре, за какво се караха толкова, какво не можеха да разделят?

# 654
  • Мнения: 11
След всичко казано за Ивайло, виждам че се пропуска и фактът как след като е избрал по-слабия съперник не спря да го унизява по време на битките, например маршируването преди да натисне бутона.
И накрая на всичката тая мъка, след като го обявиха за победител първите му думи към Сашо - Извинявай 😁

# 655
  • Мнения: 2 560
Вие нали не очаквате Ивко да се изправи срещу Митака на дуел, както уж иска? Сто процента и от тези си думи ще се отметне и ако  му се   отдаде възможност тази седмица, ще го прати на дуел.

# 656
  • Мнения: 14 840
Ако Ивко стане фермер, а Митака не вземе имунитет ще е ратай и дуелист. Иво ще го прати надявайки се друг да му свърши работата.
Ако пък все пак реши да се направи на великодушен и не го прати ратай съм сигурна, че Иво никога не би извикал Митко на дуел. Пак ще докара от 100 дерета вода за свое оправдание.
Но съм сигурна, че ако Митака избира дуелист ще избере Иво. Няма  да се отметне от думите си.

# 657
  • Мнения: 2 560
Абсолютно, ще вземе да мънка, че е важно да мисли за съотборниците си, не може и двамата на дуел, бившите чорбаджии ще останат малцинство, абе ще измисли нещо, за да се измъкне🙄.
Още повече, че Митака ходи на дуел със Сами . Ивко няма толкова доблест, че да си държи на думата 😎

# 658
  • София
  • Мнения: 11 746
Аз не съм сигурна, че Иво няма да дръпне Митко. Ако отпаднат Венци и Митко2, може и да дръпне Митко, защото е в по-лоша физическа форма в сравнение със Сами, Краси и Станислав. Но не вярвам това да стане скоро, ред е и на женски двубои

# 659
  • Мнения: 14 840
Аз не съм сигурна, че Иво няма да дръпне Митко. Ако отпаднат Венци и Митко2, може и да дръпне Митко, защото е в по-лоша физическа форма в сравнение със Сами, Краси и Станислав. Но не вярвам това да стане скоро, ред е и на женски двубои
Може. Обаче ние не знаем каква е физическата форма на Митко. Обаче пък видяхме че формата на Ивайло не е добра.
На Краси формата също не знаем каква е

Общи условия

Активация на акаунт