ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 507

  • 25 362
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мани, бая сме се били вкарали във филма. Допреди да разбера, че има и много, много други като мен оправдавах състоянието си с това, че по онова време бях на възрастта на келешите hahaha Макар, че и тогава никак лесно не се впечатлявах...
Много ми харесва замисъла за сдобряването в парка. Действително там започна всичко, допреди това само се задиряха в унито Mr. Green

# 676
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 557
Алперен има лека прилика с Ча от по-Илигантните му времена и едва ли са подбрани в двойка с Айча случайно. На Ча и Айча добре им се получи в някои сцени tooth
Относно приликата, на една снимка Алперен с едно малко кученце, на едно място, едни големи фенки сложиха снимката, мислейки го за Ча hahaha Стават грешки понякога ама чак такива не бива... Всъщност ако не е козината никой няма да може да имитира Ча, защото красота не се имитира, само имидж- очила, шапки, бради и коси, но красотата или я има или не  Naughty

Марги и на каква възраст има дето си загубиха акъла...ехе... срамота Laughing И аз не съм си представяла че ще ми подейства по такъв начин. Спомням си един ден как отивам да си взема детето от училище и не вървя, а Фъркам 5 пръста над земята, направо кат едно същинско влюбване си беше моето. Влюблих се в любовта им Heart Eyes Като съдържание е елементарен, като вложени пари също не е кой знае какво, но то понякога такива непретенциозни неща ти взимат акъла, а говорените и натруфени неща си остават само с това, предварителните хвалби.

# 677
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 114
От мен едни лаленца също като розички  Flutter
Да си ни жива и здрава, Белл!  love001


Хиляда извинения, че чак сега се включвам. Embarassed

П.П. Забравих да кажа, че не разбрах какво точно чакате тепърва да се превежда от Атийе, като има вече преведени 5 епизода с нашенски субтитри. Тук - https://www.vbox7.com/user:bambitoo
Аз само първия съм изгледала, че не мога още да се откъсна от пилешкото меню  Wink  Crazy . И както вече писах, хареса ми. Не съм се настроила да го продължа, но скоро и това ще стане.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 21:23 от profi_1

# 678
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел, че колко му е някой да помисли Алперен за Ча, след като Сера я объркали с Метин Акдюлгер hahaha

Феми, нося ти още една порция  Laughing
Скрит текст:


















Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 22:13 от 'Маргарита

# 679
  • Мнения: 6 345
Белл, като каза че и хора на възраст са се заплеснали по Фемирите се сетих, че като стигнах до снежната сватба нещо ми се стори познато. И сега се сетих, че майка ми разказваше за едни младоци дето избягали в планината и живяли при едни възрастни хора, които единствени били на сватбата им. Тогава набързо я отрязах да не ме занимава с глупости. Пък после каква стана. Добре че не ми разказа епизода с кофата. Той е много специфичен и при челния сблъсък можеше да се присетя, че не искам "да се занимавам с глупости" и да се размина с вас и Фемирите. Я колко си ни е хубаво в диспансерчето.

# 680
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 114
Да сложа едно съвсем прясно пилешко  smile3521
Скрит текст:
тръгнало да служи на родината.
Само нашичкият не се чува няма ли да го вземат и него. Как така минава метър досега, не ми е ясно. 33uu

# 681
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 557
Профче благодаря Hug Посмях се с тоя Иванов ден - вчера чух че Иван не било име, а титла Joy Joy Joy
Не знаех че цялото Атие е преведено, ще го погледна, ама няма да е скоро, първо трябва да ми се прииска, а още даже Карагюла не съм си догледала... Запазвам си линка

В момента единственото което следя е сериалът за Медичите, рядко си харесвам исторически, но този ми допадна Peace

Какво да кажа за пилешкото, има надежда, още не е влязъл в казармата, а се оказва че армията прави от маймуните хора  tooth
Харесва ми в такъв вид Peace
Снощи погледах малко птичка и да си кажа че там и пълнежа е забавен. Горе долу една част от него беше с Демет в Стая 309 и направо ми скъсваха нервите, но тука това Мевкибе голям майтап hahaha

Марги, вярно и не само фенките и я объркаха нея, доколкото се сещам номинация за мъжка роля ли и бяха дали, какво имаше още, то един бисер ли беше hahaha
Ох последните четири кадъра, какъв хипнотизиран поглед е извадил Crazy Не знам дали съм го отбелязвала, но не само добре играеха с очи като се гледаха един-друг, но в АФК Ча най-добре проследява погледа на колежката, дори тя да не го гледа Peace Следващата такава добра игра с очи е с Юсуф и Арас Peace В Делибала беше също пълен с ентусиазъм, ама насреща му дърво и общо взето си играеше там някакви неща сам със себе си...

Нямаме подходяща нова шапка, ако имам време ще потърся да ви пратя нещо за сглобяване, ако не, ще повторя някоя...Ако ми пращате, само да не са колажи някакви, просто 2 слепени кадъра и толкова, другото горе не стои добре Peace

# 682
  • Мнения: 27 860
Здравейте дружки ,веселушки Hug
Сега набързо да обясня на Марга поръчката .  
Марги ,дано го обясня добре . Искам нарязани епизода гА Фера е на яхтата при капитана и принц Емир и звъни по тела .
Пита я нерде е ,тя измънка лъжа ,Емко повярва ,но чу гласа на Левент и се ядоса. Тогава Фера изфърча при него да му обяснява ,но Емко непреклонен.
Ммм много е хубааав с белия панталон и ризката Heart Eyes  Тогава каза на Фера върви си моля те ,ти ме излъга .
После Емко се успокои и отиде пред блока и си поговориха на пейката в парка.Гушна я каза и  не ме лъжи повече!
Ако има нещо сега ми го кажи или нещо подобно е репликата . Тя го погледна мило и нежно ,прегърнаха се. Много моменти и възможности има да му признае ,но пуста смелост не достигна .
Страхуваше как ще го приеме . Опозна го и трябваше да знае ,че класи не го интеренсуват .
Да трудно е за всички ,но си мисля че майка му нямаше да се съпротивлява кО не бяха лъжите  .
Да донесеш много кадри от този епизод .
Искам и с колите по възможност да намериш.  Много му отива да кара коли, секси шофьорче . Ще е супер Джеймс Бонд . По нищо не остъпва на холивудските звезди . Един ден може да се сбъдне желанието ми.
Марги ,на капитана ако намериш отделни донеси  и някой целуфан . Нищо няма да върнем . Обичаме гифчета Heart

А за Иван не само това име и Георги също си е титла .Стана модерно се кръщават децата с имената
Никол ,Рая ,Ивон ,Аглая.

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 15:35 от femmi2

# 683
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Пилешкото в този вид си го бива.
Феми, разбрах те. Стига да работи сайта... Ще  добавям в този пост.

Баща ми на всеки 7-ми януари чува ”от кал да е - Иван да е”, като вид закачка, а аз същото това само, че в тон с обсъжданото в диспансера съм го перифразирала и звучи по следния начин ”От кал да е, ама Чаатай да е” hahaha

# 684
  • Мнения: 27 860
Марги ,ако не сега когато проработи тогава .Може и на снимки .
Добре си го перефразирала WinkJoy
Важи с пълна сила и до днес . Кога ли ще ни мине ,може да е дошъл момента . Как го прави Евалла, Ашколсун. Дори да е потаен и слага рядко снимки държи интереса .

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 10:40 от femmi2

# 685
  • Мнения: 6 345
Феми, на Фера смелостта й нямаше да й е проблем, ако не беше дълга на семейството й към семейството на Емир заради Мехмет. А и брат й вместо да си посипе главата с пепел не защото е беден, а защото е взел колата без позволение, злоупотребил е със служебното си положение и е нарушил правилата за движение вследствие на което е потрошил скъпа кола, чийто ремонт заробва семейството му се държеше като че ли на него са му длъжни с нещо. Те това е истинската причина да не може да му каже коя е. Тя не беше просто дъщеря на бедни хора, а сестрата на крадеца разбил колата му. А и гордостта й - да не позволи чувствата му към нея да се намесят в уреждането на финансовите отношения между семействата им.

# 686
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, ще гледам да не оставям днешната работа за утре. Човек забравя, отщява му се и т.н. Надявам се да проработи.

# 687
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 114
Белл, ако си харесала някакви кадри за шапка за сглобяване - метни ми ги.  Peace

# 688
  • Мнения: 27 860
Бел ,аз съм ти пращала преди но размерите не са подходящи . Колажи харесвам цветни ,но вие не си падате по тях . Имаме шапо със снимката на Ча от фотографа в Рим . Там нямам думи да опиша  изяществото и красотата. Heart Eyes
Марги сетих се за още Blush
Ще е удобно ли да клъцнеш гА фърли пръстена за 450 000 т. лири ако не грешим сумата в Босфора и Сахер отвори едно устище отидоха парите битиии .
Да резнеш кадри от епизода и после как се разхожда и размишлява . Правила си ми аватар от него .

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 22:14 от femmi2

# 689
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ако искаш още нещо, сега е момента, държа да ги напъхам в един пост Laughing
Аватара ти отиваше Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт