Пътят на честта - Тема 3

  • 31 428
  • 753
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 950
Интервю в “На кафе”, с актрисата Галя Александрова:
https://nova.bg/accents/view/2019/10/16/265637/%D0%B3%D0%B0%D0%B … DrHncICFVfQiu56S0

# 511
  • Мнения: 669
И говореха на меко.....


 ми тя Жаки е от Търговище,може да са и съученички дошли да живеят и учат в столицата,А като е известно в тази част на България  се говори мьеко Simple Smile

# 512
  • Viena
  • Мнения: 3 617
Забрала ги е. 😂 😂 😂 😂

# 513
  • Мнения: 14
Така ... аз ли нещо изпускам или?? Полицаят откъде има адресът на Кера? Та не каза на никого къде отива, до колкото си спомням.

# 514
  • Мнения: 580
Регистрацията на детето в училище или трудовия договор на Кера, предполагам полицията има начини да издири някого, когато се налага.
Мери като каже "Киро", ми звучи не като име на страховит мафиот, а на Киро тираджията 😬. От къде им дойде това или поне да му викаха Кирил ...

# 515
  • Мнения: 1 528
Таз па, Бонка, що му не каза на момчето, че за ходжа й трябват пари!  Щеше от мигрантите да й доведе!
А Блендера в ЮАР кафе не е пил, горкия! Щот чак в родината си взе блендер да си мели кафе!

# 516
  • Мнения: 1 528
Разгеле! Чу се блага чалгица! Че нещо липсваше в мутренската история!

# 517
  • Мнения: X
Не съм доволна - неизвестни чалга песни пускат.
Очаквах "О,тигре,тигре!".

# 518
  • Мнения: 1 528
Не съм доволна - неизвестни чалга песни пускат.
Очаквах "О,тигре,тигре!".

# 519
  • Мнения: 1 528
Не съм довволна - неизвестни чалга песни пускат.
Очаквах "О,тигре,тигре!".
Това е неква елитарна Simple Smile

# 520
  • Viena
  • Мнения: 3 617
Ох, не гледам.... но ако няма хит изпят от Демчо от Световрачене.... няма смисъл... 😂 😂 😂 😂

# 521
  • София
  • Мнения: 1 006
Регистрацията на детето в училище или трудовия договор на Кера, предполагам полицията има начини да издири някого, когато се налага.
Мери като каже "Киро", ми звучи не като име на страховит мафиот, а на Киро тираджията 😬. От къде им дойде това или поне да му викаха Кирил ...
Ми той Киро не е мафиот с потекло... Laughing Той баш си е тръгнал като тираджия май, само дет се е усетил първи и е правил контрабанда на цигари... на такъв екземпляр няма как да му сложиш име "Капоне"! Пък и те си се познават оттогава! Сега са позагладили косъма, но като си знаят и кътните зъби, как да му вика Мерито господин Смит...
 Обаче началото на серията беше яко Laughing Димитър се е метнал на майка си, кожата и е одрал, толкова серт го раздава!

# 522
  • Мнения: 8 783
Аз очаквах Сашо Роман да излезе и да запее поздрав за Кирцата ,, Мой Ангеле,,  .


Стана ми интересно защо Калоян мрази Киро заради Онова с Жаки ?!?!

# 523
  • Мнения: 11 578
Жакито май сводница ще дойде.

# 524
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Боже, Бонка май наистина се трогна от бременната си снаха!

Общи условия

Активация на акаунт