Пътят на честта - Тема 3

  • 31 378
  • 753
  •   2
Отговори
# 525
  • Мнения: 317
Тя се трогна , ама нали чухте ходжата , да не бебето да го отнесе 🤭
Явно в този сериал са фенове на Алисия 😂

Последна редакция: ср, 16 окт 2019, 22:52 от Деси Велева

# 526
  • Мнения: 3 926
Това сядане по бюрата стана много дразнещо вече!!!

# 527
  • Мнения: 1 307
мен, ако питате, всичко е дразнещо.
Слабо, слабо, слабо до безкарй Simple Smile

ПС: да залагаме калоян ще ли се възползва от Управителката?

ПСС: Рекламата на утрешния епизиод изглежда много съблазнителна.....

# 528
  • Мнения: 8 772
Стела психото ще направи опит за самоубийство, егати бързо влюбващата се женичка. .
Много жалък герой, дали Фучето се отъждествява с нея ?!?! Stuck Out Tongue Winking Eye


Изкефи ме как Симона хвана Весито и Митко, бих избърсала пода на хотела с тия нейните къдрици .
 Stuck Out Tongue Closed Eyes

А шамарааа ,, ааахххх той беше най-хубавото тази вечер! Smiling Imp

# 529
  • София
  • Мнения: 1 004
Може да се смеете на Фучеджиева, но това с агенция "мираж" беше готино! Хем звучи като " визаж", хем самата дума има доста двуяко значение, хем  в заведение с това име гръмнаха "главата на мафията"...
 Тъкмо го написах, и това с " ама на теб ти е за първи път... ???!!!! -хм, ъмммм, хм, ъъъ как разбра?!?! " ме разби направо!
 Повечето хора знаят колко са дразнещи клишетата... Защо, по дяволите, не ги избягват, не мога да разбера!!! Фучеджиева визирам, не героите!!!

# 530
  • Мнения: 1 307
Стела психото ще направи опит за самоубийство, егати бързо влюбващата се женичка. .
Много жалък герой, дали Фучето се отъждествява с нея ?!?! Stuck Out Tongue Winking Eye


Изкефи ме как Симона хвана Весито и Митко, бих избърсала пода на хотела с тия нейните къдрици .
 Stuck Out Tongue Closed Eyes

А шамарааа ,, ааахххх той беше най-хубавото тази вечер! Smiling Imp

Оххх, вълнувам се Simple Smile

# 531
  • Мнения: 3 439
Шапката се усмихнаааа, не мога да повярвааам 😂

# 532
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Идиота ще я пребие после.

# 533
  • Мнения: 777
По думите на Фуджеджиева много жени гледат серияла и се оприличават на себе си .Може ли някой да ми покаже що годе нормален образ на жена.Аз не виждам.

# 534
  • Мнения: 8 772
Идиота ще я пребие после.

Дали ще загуби детето и Бона после да сипе с черпака прокоби?
Сигурно Ходжата ще й направи намаление за две магии на цената на една .

# 535
  • Мнения: 1 307
Идиота ще я пребие после.

Дали ще загуби детето и Бона после да сипе с черпака прокоби?
Сигурно Ходжата ще й направи намаление за две магии на цената на една .

ами да. и аз така си мисля.  Мекотата на Бона беше за кратко Simple Smile
По думите на Фуджеджиева много жени гледат серияла и се оприличават на себе си .Може ли някой да ми покаже що годе нормален образ на жена.Аз не виждам.

ЛюЛю, може би Simple Smile
другите всички са луди

# 536
  • Берлин
  • Мнения: 4 576
Най-интересно в епизода ми беше промото за утре

# 537
  • Мнения: 777
ЛюЛю много самарянски го раздава.А и такъв апартамент за такава длъжност не ми е реалистично.Кой знае до края какво е измислила талантливата сценаристка.

# 538
  • Мнения: 2 790
Всички апартаменти са големи защото това улеснява снимките. Ако Люлю живее на 60 квадрата във всеки кадър ще виждаме част от осветлението или екипа.

# 539
  • Мнения: 87
Шамара беше първото адекватно нещо от самото начало.Иначе мисля ,че на психото пак няма да и излезе късмета.Щом ще се самоубива.Те защо не направят едно групово харакири с Радето.И няма ли най-накрая да разкажат какво маа фака се е случило между Жаки и Кирцата?! А също и с бащата на Жаки.

Общи условия

Активация на акаунт