Новости около турските филми, сериали и актьори - ТЕМА 4

  • 152 809
  • 755
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 9 539
Здравейте момичета Heart Eyes , надявам се сте в добро здраве Two Hearts
Много е хубава Хандето - естествена красавица ,че ми писна от ,,прекроени'' актриси и в тур.дизита ( макар да отричат Stuck Out Tongue Winking Eye ) , много мило момиче ,НО за съжаление има нужда от уроци по актьорско майсторство или просто не и достига талант .
За съжаление и нейните , и на Керем последни проекти са неуспешни . Пожелавам им успех този път .Ще бъдат хубава двойка .
Дано отменят извънредното положение и стане възможно да се снимат сериали въобще .

# 481
  • Мнения: 1 109
Привет, навядам се да се в добро здраве желая ви го от сърце!
Снощи изгледах Любов 101 и на мен много ми хареса. Жалко, че за втори сезон ще има да чакаме. Явно тази платформа дава възможност да се правят сериали за нормални и истински отношения между хората. А и тези 40 мин. не усещаш как минават, няма лирични отклонения от по 10 мин. на главния герой взиращ се в нищото. Другите сериали, за които сте писали още не съм ги гледала.

# 482
  • Мнения: 1 384
"Фи" също е такъв "нормален" сериал. Сниман е отново за интернет платформа.
Сюжетът е друг, но ми беше интересен като "Любов" 101.
В последния Каан носи името Кемал и екранната му половинка беше такава на Бурак в "Батко Мой" 2.
Mалко препратки към Кара Севда Grinning

# 483
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет и аз го изгледах на един дъх Ашк101. Хареса ми много.
Много хубаво стегнато се развива действието. Прекрасна игра, само порасналата Еда не ми хареса как играе.
Кой ли е в затвора? И как ли са се развили нещата ,че не са заедно?
Тъжно ми стана за къщата как се разпада.
Каан - супер и в тази роля. Много хубаво им се получи двойката Кемал-Бурджу.
Много приятен сериал, а темата за несправедливостта , която почва от училище, това как се опитват да те набутат и моделират  по калъп е благодатна за размисли.
Хубава история и хубаво поднесена. Hands ClapHands Clap

# 484
  • Мнения: 583
Здравейте!🤗 След като прочетох множество положителни отзиви за "Любов 101", реших и аз да го изгледам. Стигнах до 5 епизод и останалите не намирам, а до колкото разбрах са общо 8 епизода. Ще се радвам ако някоя от вас даде линк или поне каже къде мога да ги изгледам!😊

# 485
  • Варна
  • Мнения: 7 505
На български са преведени до пети епизод. Останалите, който не иска да чака ги гледа на руски. 

# 486
  • Мнения: 229
Кастът на другия нов летен сериал.

# 487
# 488
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 932
При това голям Close

# 489
  • Мнения: 229
Защо ужас ? Аз хар Керем Бурсин.

# 490
  • Мнения: 1 673
Каста е ужасен и след трета серия ще го свалят от екран.

# 491
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 932
Аз също много харесвам Керем, много харесвам и как изглежда Ханде, но не виждам артистичен талант в нея...

# 492
  • Мнения: 229
Каста е ужасен и след трета серия ще го свалят от екран.
Да, предполагам, че така ще стане, но и друга причина за това, че историите започват да стават банални и неоригинални. Вече трудно ме впечатлява нещо, но наистина като се замисля сериалите на добрите актьори са по-качествени и се задържат на екран като тези на Енгин, Халит, Арас, Къванч, Джансу, Тууба, Берен, Илкер... Но и онлайн сериалите като Фи и Love 101 са качествени, защото не спазват дължината. Надявам се следващия сезон и летния да ни изненадат поне с 1-2 качествени сериала.

# 493
  • Мнения: 28 179
Сцената с писмото - "Любов 101"

# 494
  • Мнения: 7 904
Сцената с писмото - "Любов 101"

Кой ли е този с конете?
И май липсва още един мъж...

Общи условия

Активация на акаунт