Новости около турските филми, сериали и актьори - ТЕМА 4

  • 152 611
  • 755
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 28 116
Пепелче, мъжете са трима, но кадрите са пръснати в еп. 1 и 4.



Във фермата, като съдя по ръцете, е Керем - Кубилай.

# 496
  • София
  • Мнения: 30 198
Някои актьори от каста на новия летен сериал.
Скрит текст:
Джан Яман и Йозге Гюрел нали играха заедно? Сега пак ли?

# 497
  • Мнения: 229
Някои актьори от каста на новия летен сериал.
Скрит текст:
Джан Яман и Йозге Гюрел нали играха заедно? Сега пак ли?
Да

# 498
  • Мнения: 3 816
Новите 3 попълнения в "Мистър Грешен"


Финалния каст на "BayYanlış"  "Мистър Грешен"





                                                          "Любов или логика?
                                                           Ами ако сте заседнали между двете? ..
                                                           Кое ще изберете?
                                                           Жените живеят ли фалшива любов?
                                                           Любов ли е с грешните момчета?"

Разкрива се повече от сюжета:
Bay Yanlış проследява историята на съседите Ezgi (Özge Gürel) уморена от грешни отношения, решена да има официална връзка и да се омъжи, но никога не е имала късмет в любовта, и Özgür (Can Yaman) барман, който живее богат, но разгулен живот и не вярва в любовта. Виждайки, че Езги не е успешна в отношенията, започва да я наставлява и да и дава тактически съвети, как да се сдобие с мъжа, който харесва.. Възможно ли е любовникът да се влюби?

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 21:15 от grozdence74

# 499
  • Мнения: 1 673
Вече трудно ме впечатлява нещо, но наистина като се замисля сериалите на добрите актьори са по-качествени и се задържат на екран като тези на Енгин, Халит, Арас, Къванч, Джансу, Тууба, Берен, Илкер... Но и онлайн сериалите като Фи и Love 101 са качествени, защото не спазват дължината. Надявам се следващия сезон и летния да ни изненадат поне с 1-2 качествени сериала.

И мен. Затова и не ги гледам вече. Не че тези, които си изредила играят в по-качествени сериали.
Имат повече фенове в Турция и другите държави и привличат повече спонсори, но вече дори и те не могат да задържат един сериал на върха. Най ми харесва Берен. Има възможност да се снима, където си иска и е приятна за гледане. Atiye и Fi бяха наистина добри сериали.

# 500
  • София
  • Мнения: 30 198
И аз отдавна не съм гледала нещо. Нищо не ми хваща окото. Джан Я. го харесвам. Допаднаха ми като двойка в Dolunay. Тогава проектът беше спрян. Дано сега имат късмет.

Гледах до някое време Птичката и после нещо го зарязах. Дано да е интересен и успешен летният проект! Ще му хвърля око.

# 501
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз също много харесвам Керем, много харесвам и как изглежда Ханде, но не виждам артистичен талант в нея...
Съгласна!
Всъщност, Ханде леко дръпна в последния сериал, където си партнираше с Буура Гюлсой, но, за жалост, и той не просъществува. А имаше потенциал.

# 502
  • София
  • Мнения: 30 198
С Керем Б. съм гледала само Слънцата и ми хареса. Следващите му проекти не ми допаднаха. Партньорката му в новия сериал не съм я чувала даже.

Последна редакция: пн, 04 май 2020, 00:32 от Не се сърди, човече

# 503
  • Мнения: 7 898
Кой следи Алеф?
Ето го и 5 еп. на бг:
https://vk.com/topic-113691288_41153286?fbclid=IwAR2PcPLInQzftBM … 8QysOVNqyQonzM59w

За мене най- хубавото партньорство  на Керем Б. беше с ... Ибрахим Ч. Simple Smile  във Великолепния тандем.
Още не мога да им простя на турските зрители, че не го харесаха.

# 504
  • Мнения: 1 673
Пуснах Алеф, но не ми хареса. Много мрачен, до мънкащата Мелиса не стигнах, но като превъртях и нея я видях. Joy

# 505
  • Мнения: 7 898
Много ми е бавен на мене, но ще го догледам, за да си припомня романа. 😀
Но ако я карат с тези бавни темпове, че прочета пак финала. 😀
Мелиса не я харесвам и аз, а за Кенан И. съм раздвоена.
По-скоро не.

# 506
  • София
  • Мнения: 30 198
Абе какви са тези ТР сериали, които правят в последно време? Днес по обяд даваха някакъв сериал по Бтв, дано не греша телевизията, ами те само се гледат, чудят, мислят, почесват се, побутват се и никакво действие, ама никакво. То да го пуснеш за фон те изнервя, а си представям да го загледаш.
Преди имаше идея в тези сериали, действие, романтика.

# 507
  • Мнения: 1 673
Сигурно си хванала някой от дневните с по 300 серии. Joy
Повярвай ми и тях има кой да гледа. Joy

# 508
  • Мнения: 3 031
О, този обедния по БТВ е невероятна тъпня, явно са го купували на килограм. Загледах го в началото, за да разбера кой кой е, каква е интригата, разбрах, че не става, но понякога ми се оказва като фон, докато съм на лаптопа по работа, та без да искам се заслушвам. Ами направо си се доближава до испанските сериали - същите невероятни истории, само дето там повече ръкомахат, а тук са погледи и озвучени мисли... За сюжета даже не ми се говори.

Гледа ми се нещо завладяващо, смислено, дори и да не е с европейски привкус както бяха първите сериали, които започнаха да излъчват, но малко или много да ти дадат база за размисъл от общожитейски ситуации и взаимоотношения, познавателен, някакъв екшън - емоционален или физически, да има нещо, което да те кара с нетърпение да очакваш следващия епизод...

# 509
  • София
  • Мнения: 30 198
.....същите невероятни истории, само дето там повече ръкомахат, а тук са погледи и озвучени мисли... За сюжета даже не ми се говори.
....
А, точно!


.....
Гледа ми се нещо завладяващо, смислено, дори и да не е с европейски привкус както бяха първите сериали, които започнаха да излъчват, но малко или много да ти дадат база за размисъл от общожитейски ситуации и взаимоотношения, познавателен, някакъв екшън - емоционален или физически, да има нещо, което да те кара с нетърпение да очакваш следващия епизод...
На мен ми се гледа нещо смислено, романтично, с европейски привкус, съвременно. Май много искам?! Smiley

Общи условия

Активация на акаунт